Ile € dostajecie do dyspozycji na zakupy?

09 marca 2014 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

No kurde - trochę tak - dlatego też nie wiem, czy usnę:)

Ja to się dopiero musze za siebie wziąć, teraz do mnie dotarło, ale jeszcze parę lat przede mną, to może zdążę:)
09 marca 2014 22:52 / 6 osobom podoba się ten post
Athenka

moment , moje rzeczy tak piore jak opisalam.


a babciowe to inna bajka

a pozatym na babciowe szkoda by mi tyle lenora bylo wlewac . opanujcie sie

Dobrze, że masz litość dla chlebodawczyni, szacun :D!
 
09 marca 2014 22:52 / 4 osobom podoba się ten post
Athenka

moment , moje rzeczy tak piore jak opisalam.


a babciowe to inna bajka

a pozatym na babciowe szkoda by mi tyle lenora bylo wlewac . opanujcie sie

No szczęka mi opadła jak to przeczytałam!
09 marca 2014 22:53 / 8 osobom podoba się ten post
Przez Ciebie Athenka mamy w Polsce mniej skoncentrowane preparaty.
Czytałam kiedyś wywiad z jakimś gościem, który tłumaczył, dlaczego produkty na polski rynek są mniej skoncentrowane, niż na niemiecki. Pan mówił, ze niemiecka gospodyni leje tyle, ile jest na etykiecie i jeszcze dokładną ilość odmierzy w oparciu o twardość wody. Natomiast polska "lujnie" zawsze więcej niż trzeba w nadziei, że produkt lepiej zadziała.
09 marca 2014 22:53 / 7 osobom podoba się ten post
oki :) ale bardzo dziekuje bom sie usmiala i wieczorne brzuszki moge sobie dzis darowac,no masakra czytom czytom i oczom nie wierze :)
09 marca 2014 22:54
Esmeralda ...
ja po pierwsze w umowie mam 200€ mies. na jedzenie&picie dla mnie jako podstawa.

Babcia kazala tez na nia 200€ wydawac bo tez chce fajne rzeczy .

No i tak sie kreci
duzo redbulli sie kupuje ... itp-
#Enzo , bajkopisarko moze ty jestes, na pewno nie ja.


No Wichurra jest zle z Twoim samopoczuciem..

acha na fryzjerka dla babci i czasami dla mnie ( bo babcia zyczy sobie zebym ja lloczki nosila) to daja co 10 dni dodatkowa kase i fryzjerka przyjezdza do nas.

09 marca 2014 22:55 / 6 osobom podoba się ten post
Athenka

moment , moje rzeczy tak piore jak opisalam.


a babciowe to inna bajka

a pozatym na babciowe szkoda by mi tyle lenora bylo wlewac . opanujcie sie

Cyt. na babciowe szkoda by mi tyle lenora było wlewac ...... Teraz nie żartuję : nie wstyd Ci ? a czyje pieniądze wydajesz na tego lenora , swoje ? ....wkurzyłam się .....
09 marca 2014 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
efka66

Ja to się dopiero musze za siebie wziąć, teraz do mnie dotarło, ale jeszcze parę lat przede mną, to może zdążę:)

Myślę i myślę i wymyśliłam uspokajającą rzecz - wydaję mniej, bo szukając oszczędności, kupuję te produkty apteczne tylko na promocjach w Superpharm lub w Internecie. 
09 marca 2014 22:56 / 3 osobom podoba się ten post
esmeralda

Cali, o tym samym pomyslalam :) Matko toz to sie lepi i takie nie mile w dotyku robi po wysuszeniu...ech wiem bo kiedys moj mlzonek przedobrzyl i wszystko musialam znowu prac :)
Wiecie co ja tak czytam i nie jarze, ja dostaje 300e tak sie umowilismy jestem ja i dwoje pdp plus od piatku do niedzieli syn. Za to kupuje wszystko leki, pampersy, Chemie, jedzonko,swieczki na cmentarz ( raz w tygodniu 5szt) fryzjer (ale to raz w miesiacu). Jedyne co to ja nie place za napoje i Alkohol, ktory przyjezdza do domku. I powiem szczerze, ze teraz nie bralam w ten Weekend, bo mi zostalo jeszcze ponad 100e wiec do nastepnego piatku mi starczy.
Nie wiem, ale ja gotuje dobrze i naprawde nie oszczedzam na kasie,i poza dobrymi obiadkami zawsze ciacho do kawy (ale sama robie bo lubie)jogurciki codziennie i ja i dziadki palaszuja, a i teraz proszek kupowalam i plyny (do naczyn i plukania). No jakos mi sie duzo za duzo wydaje Athenka :)

Przecież to są bzdury co pisze Athenka. Przecież chemi nie kupujemy zbyt często u mnie duży proszek starcza na 3 mies. a piorę sporo tutaj , a lenora to przez miesiąc nawet 1/2 butelki mi nie zeszła , a pranie mam pachnące , A jak która uwagę jej zwróci na cos to się tłumaczy . A niech ma kobieta i 1000 na miesięczne wydatki .
09 marca 2014 23:00 / 4 osobom podoba się ten post
Athenka

Esmeralda ...
ja po pierwsze w umowie mam 200€ mies. na jedzenie&picie dla mnie jako podstawa.

Babcia kazala tez na nia 200€ wydawac bo tez chce fajne rzeczy .

No i tak sie kreci
duzo redbulli sie kupuje ... itp-
#Enzo , bajkopisarko moze ty jestes, na pewno nie ja.


No Wichurra jest zle z Twoim samopoczuciem..

acha na fryzjerka dla babci i czasami dla mnie ( bo babcia zyczy sobie zebym ja lloczki nosila) to daja co 10 dni dodatkowa kase i fryzjerka przyjezdza do nas.

Athenka .....moze i masz w umowie 200e i babcia chce tyle samo dla Ciebie, ale wybacz moja bezposredniosc, czy naprawde sadzisz ze my tutaj nie mamy swiadomosci co i ile kosztuje???my zplanety melmak jestesmy, tam od Alfa?? Zlituj sie na milosc boska. Ty i prawie 100-letnia babcia przejadacie 400e miesiecznie??? No chyba ze cala ulice na obiadki zapraszacie co jakis czas. Toz to nie do przejedzenia na dwie osoby, no chba ze te fajne rzeczy to z Bristola zamawiacie.
U mnie tez fryzjerka przyjezdza do domu, babci trwala robi, dziadka strzyze a i ja ostatnim razem skorzystalam, ale nie przeginajmy.
Halllo my tez w de pracujemy.
09 marca 2014 23:01
no Wichurrko ... nastepnym razem nie bedziemy porruszac na noc takich pobudzajacych tematow :)))))
09 marca 2014 23:06 / 5 osobom podoba się ten post
esmeralda

Athenka .....moze i masz w umowie 200e i babcia chce tyle samo dla Ciebie, ale wybacz moja bezposredniosc, czy naprawde sadzisz ze my tutaj nie mamy swiadomosci co i ile kosztuje???my zplanety melmak jestesmy, tam od Alfa?? Zlituj sie na milosc boska. Ty i prawie 100-letnia babcia przejadacie 400e miesiecznie??? No chyba ze cala ulice na obiadki zapraszacie co jakis czas. Toz to nie do przejedzenia na dwie osoby, no chba ze te fajne rzeczy to z Bristola zamawiacie.
U mnie tez fryzjerka przyjezdza do domu, babci trwala robi, dziadka strzyze a i ja ostatnim razem skorzystalam, ale nie przeginajmy.
Halllo my tez w de pracujemy.

Haha esmeralda , a moze to ten redbuullll , który kupuje Athenka tak dużo kosztuje . Nie pij tyle tego redbuula , bo odlecisz Athenko . A może juz latasz w swiecie marzen.
Esmeralda my biedne opiekunki z pl nie chodzimy w de na zakupy i nie orientujemy sie co ile kosztuje , siedzimy zamkniete na cztery spusty .
09 marca 2014 23:07 / 3 osobom podoba się ten post
alinka1339

Przecież to są bzdury co pisze Athenka. Przecież chemi nie kupujemy zbyt często u mnie duży proszek starcza na 3 mies. a piorę sporo tutaj , a lenora to przez miesiąc nawet 1/2 butelki mi nie zeszła , a pranie mam pachnące , A jak która uwagę jej zwróci na cos to się tłumaczy . A niech ma kobieta i 1000 na miesięczne wydatki .

No ja tak samo - jak kupimy proszek taki XXL za ok. 12 euro, to on gdzieś na 4 miesiące nawet wystarczy - na 3-4 pralki w tygodniu. 
Lenor gdzieś na miesiąc styknie, ale kupuję ten mniejszy - po 950ml. Tabletki do zmywarki na ponad miesiąc, sól i nabłyszczacz to po sztuce na dobrych kilka miesięcy. Tak samo Sidolin do luster, coś typu WC kaczka i coś do czyszczenia armatury - to może po 2 sztuki na 4 miesiące zejdzie (po sztuce na każdą łazienkę). Innych pierdół nie kupuję, bo nie mam zamiaru się zanadto rozczulać nad sprzątaniem. 
09 marca 2014 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
tak 400eur miesięcznie ale na całe utrzymanie domu i PDP , a u Ciebie jest 700
09 marca 2014 23:12
wichura ja kupuje zawsze po najmniejsze opakowania , jeden taki zapach , inncyh takich itd-...

no ale coz zrobic kazdy ma swe nawyki