Czy agencje powinny mieć zdjęcia podopiecznych przy rekrutacji?

21 stycznia 2014 15:01
zalozylam ten temat poniewaz chodzi mi taka mysl po glowie od ostatniego mojego wyjazdu do de.co wy na to ?
21 stycznia 2014 15:03
chyba nie zmiescilam sie....jak to wyprostowac?
21 stycznia 2014 15:09
moze i powinny niezly pomysl nawet ale czy kazda mila babcia na zdjeciu naprawde taka sie okaze???? loteria jak dla mnie tak jak Andrea wyrzej napisala
21 stycznia 2014 15:22 / 4 osobom podoba się ten post
Ja sobie zawsze robie zdjecie z pdp,niby 'na pamiatke',a tak naprawde wlasnie do referencji,udokumentowania swojego doswiadczenia dla kolejnych agencji,z ktorymi bede wyjezdzac,.A czy chcialabym miec zdjecie pdp przed wyjazdem?Raczej mi to obojetne,ot babcia jak babcia,nie uroda tu wazna a charakter ale ten sprawdzi sie dopiero 'w praniu',czyli na wyjezdzie
21 stycznia 2014 15:42 / 3 osobom podoba się ten post
Mądrego to i  dobrze posłuchać , poczytać.Do fotki mozna pozować, uśmiechać .Mało kto robi jędzowate miny , no chyba że nie umie inaczej :))
21 stycznia 2014 15:46
Jest takie mądre powiedzenie : Nie szata zdobi człowieka.
21 stycznia 2014 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
No dobra - nie szata zdobi człowieka, ale Niemcy jakoś nasze zdjęcia chcą i bardzo często na ich podstawie decydują się (lub nie) na opiekunkę. Więc to chyba bardziej o równouprawnienie by chodziło. Skoro oni mogą robić castingi, to może my też powinnyśmy móc:)
21 stycznia 2014 16:05 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

No dobra - nie szata zdobi człowieka, ale Niemcy jakoś nasze zdjęcia chcą i bardzo często na ich podstawie decydują się (lub nie) na opiekunkę. Więc to chyba bardziej o równouprawnienie by chodziło. Skoro oni mogą robić castingi, to może my też powinnyśmy móc:)

No właśnie!!!!!Chca fote i jeszcze wybrzydzaja ,a za chuda,za gruba,malo usmiechnieta a rude włosy,za stara,za młoda,za ładna ,za brzydka... ,czepiają się jakby to wybory miss był a nie do pracy,a ty jedziesz czlowieku i nie wiesz  jak PDP wygląda....gdzie tu sprawiedliwość?????
21 stycznia 2014 16:06
wichurra

No dobra - nie szata zdobi człowieka, ale Niemcy jakoś nasze zdjęcia chcą i bardzo często na ich podstawie decydują się (lub nie) na opiekunkę. Więc to chyba bardziej o równouprawnienie by chodziło. Skoro oni mogą robić castingi, to może my też powinnyśmy móc:)

Masz rację ;-))
21 stycznia 2014 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
A wiec oglaszam casting na babcie ktorą bede sie opiekować.Agencje,zgłaszajcie sie.Fotki,referencje babci i rodziny jak najmilej widziane.
21 stycznia 2014 16:41
Marta

A wiec oglaszam casting na babcie ktorą bede sie opiekować.Agencje,zgłaszajcie sie.Fotki,referencje babci i rodziny jak najmilej widziane.

Się śmiejesz, ale przybywa tylu seniorów wymagających opieki, że niedługo może ta piękna wizja się urzeczywistni:)
21 stycznia 2014 16:43 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Się śmiejesz, ale przybywa tylu seniorów wymagających opieki, że niedługo może ta piękna wizja się urzeczywistni:)

Oby Twe słowa się sprawdziły:)
Ja też bym wolała wiedzieć,do kogo jadę,ale wszystko bym chciała wiedzieć:)
21 stycznia 2014 16:55 / 2 osobom podoba się ten post
A ja nie wiem, czy zdecydowałabym się na wyjazd do mojego dziadka, gdybym najpierw dostała jego zdjęcie. A to przecież taki świetny człowiek! :D
21 stycznia 2014 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
I zdjecia domu(mieszkania) i pokoju opiekunki ; )
21 stycznia 2014 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
Troche sie smieję,ale przeciez w pewnym sensie chyba kazda z nas taki casting przeprowadza.Kaazda chce wiedziec jak najwiecej o pdp przed wyjazdem,tu najlepszym zrodlem informacji jest opikekunka,ktorą zmieniamy.Ja zawsze prosze o namiary na nia,zanim pojade to juz na ogol pare wieczorow mamy na skype przegadane,takze wiem co i jak,jakie babcia majtki nosi czy dlubie w nosie przy obiedzie.Od firmy tez staram sie uzyskac jak najwiecej danych ale roznie to bywa,czasem fakty sa koloryzowane,albo inf.o pdp pochodza sprzed 4 lat.A juz na pewno o wspolpracy z rodzina agencja niewiele powie,a jak to jest wazne,wiemy.Tak wiec ja jade do babci po castingu i moze dlatego jak do tej pory nie moge narzekac,trafiam dobrze.