Czy agencje powinny mieć zdjęcia podopiecznych przy rekrutacji?

10 stycznia 2019 16:59
CarersBook

Witam. Chciałem dołożyć swoje 2 grosze do dyskusji. Uważam że agencje nie powinny używać zdjęć swoich klientów. Mieliśmy tylko jeden taki przypadek gdzie ponad 100 letnia podopieczna wyraziła zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na naszej stronie . Opiekunka powinna być rekrutowana na konkretne stanowisko a nie do podopiecznego który ładnie wygląda. Pozdrawiam , życzę zdrowia , wytrwałości i uśmiechu, zapraszam na naszą stronę i do kontaktu z nami w razie pytań :) www.carers-book.com

Co tu Pani wypisuje!!!!! A ja uważam że agencje nie powinny wysyłać naszych zdjęć do rodzin.Rodzina potrzebuję mnie do pomocy a nie czy mam ładną buzię i czy jestem zgrabną.Droga Pani bardzo płytkie macie wyobrażenia na temat naszej pracy!!!My się szkolimy wy tez to róbcie .pozdrawiam
10 stycznia 2019 18:40
Zdecydowanie tak . Każdy chce wiedzieć gdzie z kim i w jakich warunkach będzie pracował , dziwię się, ze jeszcze tego nie wprowadzili obligatoryjnie . Tymczasem zdjęcie opiekunki musi być, dlaczego więc w drugą stronę nie ?! To wszystko jest zakłamane , prawo, zasady współpracy agencja- opiekunka , przedstawiane oferty, i ściema Niemców dot warunków bytowych i stanu pdp.   Słabe. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.