Czytnik e-booków

22 stycznia 2014 13:06
Ma ktoś czytnik e-booków? Myślę nad zakupem przed wyjazdem. Oglądałem wczoraj w sklepie dwa i obydwa pachniały trochę tandetą, jak smartfony (chiński plastik, który może nie wytrzymać trudów podróży). Jak ktoś ma jakiś godny polecenia i może coś napisać na ten temat, to będę wdzięczny. Idealnie, jakby był to jakiś budżetowy produkt. Nie musi mieć nie wiadomo jakichś funkcji, czy rozdzielczości. Chodzi mi o to, by był trwały i dało się na nim czytac książki w formacie PDF.
22 stycznia 2014 13:15
Ja mam kindle firmy amazon - co prawda dopiero od świąt. Ale mój syn ma podobnego, dobrze ponad rok i sobie chwali. Kupował go przez neta (amazon.com), jest gwarancja, w razie uszkodzenia, nawet mechanicznego, firma wysyła nowy.
22 stycznia 2014 13:36
Dzięki, a ile kosztował i jaki to dokładnie model?
22 stycznia 2014 13:43

z tego co wiem to kindle od 99€. ja kupilam jeszcze jakies 2 lata tem w weltbild online jakis tanszy za 50 ale bateria krotko trzymala. zostawilam go w domu.....


 


Zacznij edytować swoje posty! Moderator

22 stycznia 2014 13:54
Ja sobie kupiłam na allegro KINDLA PAPERWHITE ( ponoć najlepszy obecnie na świecie czytnik) za 539 .Identyczny na AMAZONIE 129 EURO.Chociaż mój syn twierdzi , że to nie jest ten najnowszy. Nie wiem , n ie znam się nie komentuję.Ale dopiero chyba jak będę za tydz. w DE to będę z niego korzystac , bo jestem totalna noga:))
22 stycznia 2014 14:03
tak zgadza sie , cena Paper White 129€ , a Paper White 3G - 189€
22 stycznia 2014 14:04
Athenka

tak zgadza sie , cena Paper White 129€ , a Paper White 3G - 189€

Dokładnie, tylko że muszę jeszcze go rozgryżć , tzn się trochę pomęczyć:)
22 stycznia 2014 14:13
Bedzie dobrze :) Moja znajoma ma tez tego Kindle , kupowala w wakacje i jak dotad zadowolona , na amzonie tez wiekszosc opinii pochlebnych . Ja osobiscie wolne "normalne " ksiazki ( tylko NOWE, z biblioteki nie uzyje !)
22 stycznia 2014 14:35 / 4 osobom podoba się ten post
Z biblioteki czemu nie?????Żeby nie moja biblioteka to nie wiem co bym czytała.......Bibliotekarka odkłada mi ksiązki ,a ja tylko dzwionię czy otwarte jade i wymieniam na swieży zapasik:):):)
22 stycznia 2014 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
A dlaczego tylko Nowe,a z biblioteki nie?Brzydzisz się?Nierozumiem:(
Ja też jestem częstym bywalcem biblioteki,a ile sama oddałam książek.
22 stycznia 2014 15:36
Ja też jestem zwolennikiem bibliotek. Uwielbiam czytać książki. Dlatego kupiłam sobie to urządzenie:))Nie zajmuje za dużo miejsca i nic nie waży.
22 stycznia 2014 15:52
Temat ksiażkowy to też napiszę.W moim obecnym miejscu pracy spotkała mnie miła niespodzianka-pierwsza i ostatnia. Okazało się,że mam do dyspozycji cały regał z ksiażkami polskimi i do tego takie które czytam.Niepotrzebnie wiozłam cała torbę swoich.Niestety nie mam za duzo wolnego czasu na czytanie.I wszystkie nowe!Mam na mysli,że nie z biblioteki.
22 stycznia 2014 15:56
agama

Temat ksiażkowy to też napiszę.W moim obecnym miejscu pracy spotkała mnie miła niespodzianka-pierwsza i ostatnia. Okazało się,że mam do dyspozycji cały regał z ksiażkami polskimi i do tego takie które czytam.Niepotrzebnie wiozłam cała torbę swoich.Niestety nie mam za duzo wolnego czasu na czytanie.I wszystkie nowe!Mam na mysli,że nie z biblioteki.

A skąd się Tam wzięły?Bo to cos innego.
22 stycznia 2014 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ja nawet do księgarni nie wchodzę - jest tyle ksiązek ,które bym chciała mieć na własność.....a drogie jak cholera......Czytnik,wiem że fajna sprawa i wciąz się przymierzam ,ale wiadomo że to nie to samo:(
22 stycznia 2014 16:09
kasia63

Ja nawet do księgarni nie wchodzę - jest tyle ksiązek ,które bym chciała mieć na własność.....a drogie jak cholera......Czytnik,wiem że fajna sprawa i wciąz się przymierzam ,ale wiadomo że to nie to samo:(

Wiadomo , że to samo nie jest. Ale jest dużo za czytnikiem. :)