Czytnik e-booków

22 stycznia 2014 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
judora

Teraz jest ta akcja krążących książek. Są regały w bibliotekach i domach kultury. A w lecie można na ławeczce zostawić, zawsze znajdzie amatora :)

Jak robisz w domu porządki a wiesz jakie zdolności mają starsi ludzie do gromadzenia to się nie zastanawiasz nad ławeczkami, czy tym podobnymi. Ja sama nazbierałam za dużo książek. Człowiek musi mieć jakąś uporządkowaną przestrzeń do mieszkania. Niestety nie mam gdzie gromadzić i szkoda mi czasu na szukanie chętnych. Pytam wśród znajomych i sąsiadów. Jak nikt akurat nie chce to wyrzucam.
Do Domu Kultury czesto chodzę i u nas nie ma czegoś takiego.
22 stycznia 2014 17:52
MeryKy

Jak robisz w domu porządki a wiesz jakie zdolności mają starsi ludzie do gromadzenia to się nie zastanawiasz nad ławeczkami, czy tym podobnymi. Ja sama nazbierałam za dużo książek. Człowiek musi mieć jakąś uporządkowaną przestrzeń do mieszkania. Niestety nie mam gdzie gromadzić i szkoda mi czasu na szukanie chętnych. Pytam wśród znajomych i sąsiadów. Jak nikt akurat nie chce to wyrzucam.
Do Domu Kultury czesto chodzę i u nas nie ma czegoś takiego.

Ja właśnie oduczam się gromadzenia i przy przeprowadzce zostawiłam tylko ukochane książki i pozycje, które mogą się przydać :) Reszta wylądowała w bibliotece i u znajomków. A teraz kupuję tylko nowe książki Ch. Link na zmianę z koleżanką i są u Niej na półeczce ( ma duży dom ). Zaopatrzyłam się w czytnik i ściągam póki co starocie z chomika, bo zaległości w czytaniu posiadam. Czasem płacę parę groszy przez sms ale generalnie za darmoszkę.
22 stycznia 2014 18:12
opiekun_Janusz

Dzięki, a ile kosztował i jaki to dokładnie model?

Mój ok 330zł, FSN902317033355063Q, syna był trochę droższy, coś ok400, nie mogę podać Ci dzisiaj modelu- syn mieszka w Warszawie i dzisiaj jest nieuchwytny (jeśli będziesz chciał to mogę podać Ci go jutro).
22 stycznia 2014 18:21
judora

Ja właśnie oduczam się gromadzenia i przy przeprowadzce zostawiłam tylko ukochane książki i pozycje, które mogą się przydać :) Reszta wylądowała w bibliotece i u znajomków. A teraz kupuję tylko nowe książki Ch. Link na zmianę z koleżanką i są u Niej na półeczce ( ma duży dom ). Zaopatrzyłam się w czytnik i ściągam póki co starocie z chomika, bo zaległości w czytaniu posiadam. Czasem płacę parę groszy przez sms ale generalnie za darmoszkę.

Ja mam problem bo chociaż się oduczam gromadzić. To mam dobrego sąsiada który mi za darmo nowości ksiązkowe znosi do domu. Dużo  zostawiłam w Niemczech dla następnych opiekunek. Ale i tak za ciasno na półkach i trzeba je od czasu do czasu przewietrzyć. Staram się już nie kupować ale od czasu do czasu się skuszę i coś kupię. Np. nie mogłam się oprzeć żeby kupić Cholonka Janoscha. Polecam do przeczytania szczególnie tym ze Śląska. Dobre na doła :)))
22 stycznia 2014 18:22
29 stycznia 2014 08:33
Wziąłem ten: http://allegro.pl/czytnik-ebook-thalia-oyo-sii-sipix-wifi-4gb-gratis-i3912035709.html Najwyżej się wkurzę... ale pieniądze małe, więc moje wkurzenie na pewno nie będzie takie, jakbym wydał 800 zł za bubla.
29 stycznia 2014 08:40
opiekun_Janusz

Wziąłem ten: http://allegro.pl/czytnik-ebook-thalia-oyo-sii-sipix-wifi-4gb-gratis-i3912035709.html Najwyżej się wkurzę... ale pieniądze małe, więc moje wkurzenie na pewno nie będzie takie, jakbym wydał 800 zł za bubla.

Jak będziesz z niego zadowolony, to napisz. Ja sobie muszę też jakiś czytnik sprawić :)
29 stycznia 2014 08:42
Najpierw muszą mi go przysłać
29 stycznia 2014 09:57
opiekun_Janusz

Najpierw muszą mi go przysłać :-)

No wiem :) Zatem czekam z Tobą :)
29 stycznia 2014 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Jak robisz w domu porządki a wiesz jakie zdolności mają starsi ludzie do gromadzenia to się nie zastanawiasz nad ławeczkami, czy tym podobnymi. Ja sama nazbierałam za dużo książek. Człowiek musi mieć jakąś uporządkowaną przestrzeń do mieszkania. Niestety nie mam gdzie gromadzić i szkoda mi czasu na szukanie chętnych. Pytam wśród znajomych i sąsiadów. Jak nikt akurat nie chce to wyrzucam.
Do Domu Kultury czesto chodzę i u nas nie ma czegoś takiego.

witam.ja znalazlam sposob na pozbycie sie kasiazek,co do ktorych wiem,ze wiecej nie wezme do reki-zanosze do biblioteki miejskiej i daje jako darowizne.
ja sie ciesze,oni sie ciesza:)i mam satysfakcje,ze jeszcze inni czytelnicy skorzystaja:)
29 stycznia 2014 15:23
anker

witam.ja znalazlam sposob na pozbycie sie kasiazek,co do ktorych wiem,ze wiecej nie wezme do reki-zanosze do biblioteki miejskiej i daje jako darowizne.
ja sie ciesze,oni sie ciesza:)i mam satysfakcje,ze jeszcze inni czytelnicy skorzystaja:)

Przecież napisałam, że biblioteka nie chce i sama wystawia za darmo książki.
29 stycznia 2014 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
Ja się przymierzam do tego czytnika  http://allegro.pl/x4-kindle-classic-5-czytnik-ebook-wifi-eink-f-vat-i3889415499.html
A książki oddaję jak jestem w domu przez internet na stronce www.gratyzchaty.pl
Zawsze to jakieś rozwiązanie niż wywalanie na śmietnik.
29 stycznia 2014 17:24
Ja sobie kupiłam Kindla Paperwhita, i teraz jest w fajnej cenie na AMAZONIE.Za 99 ojro, a ja oczywiście w gorącej wodzie kąpana przepłaciłam.No nic trudno :)
29 stycznia 2014 17:36
A powiedzcie mi, jak to się na tym amazonie kupuje? Tak jak na allegro? Rejestruje się, kupuje i płaci przelewem? I rozumiem, że podajecie adres podopiecznych do przesyłki?
29 stycznia 2014 17:41
Wiesz Wichurko , ja kupiłam na ALLEGRO, bo była taka sama cena , no może 20 zł więcej niż na AMAZONIE.Chodziło mi o gwarancję w razie WU. http://www.amazon.de/gp/product/B00CTUKFNQ?tag=monste06-21