Czytnik e-booków

21 września 2016 12:59 / 1 osobie podoba się ten post
Nie mogę znaleźć tematu o e bokach to zapytam tu. Ma ktoś może i ewentualnie użyczy
- "Odchudzanie z elementamii fizjologii i biochemii" autora nie znam.
Jak wrócę do Polski to kupię, ale z Niemiec nie mam jak tego załatwić. Jeżeli ktoś czytał to chętnie usłyszę opinię o tej metodzie. Ja zapodałam sobie dietę teraz, ale idzie jak po grudzie. Nie dość, że zła i głodna jestem to jeszcze efektów nie widać.
06 kwietnia 2017 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
Na Amazonie jest promocja Kindle. Paperwhite za 80 euro można kupić. Lepszej promocji jeszcze nigdy nie widziałam.
06 kwietnia 2017 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Nie mogę znaleźć tematu o e bokach to zapytam tu. Ma ktoś może i ewentualnie użyczy
- "Odchudzanie z elementamii fizjologii i biochemii" autora nie znam.
Jak wrócę do Polski to kupię, ale z Niemiec nie mam jak tego załatwić. Jeżeli ktoś czytał to chętnie usłyszę opinię o tej metodzie. Ja zapodałam sobie dietę teraz, ale idzie jak po grudzie. Nie dość, że zła i głodna jestem to jeszcze efektów nie widać.

Mówisz i masz .Sprawdz pocztę.
07 kwietnia 2017 06:26 / 1 osobie podoba się ten post
poznanianka1

Mówisz i masz .Sprawdz pocztę.

Tak nieśmiało: proszę i do mnie, proszę.
Możesz?
07 kwietnia 2017 08:16
poznanianka1

Mówisz i masz .Sprawdz pocztę.

Dziękuję, na pocztę też odpisałam
07 kwietnia 2017 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Na Amazonie jest promocja Kindle. Paperwhite za 80 euro można kupić. Lepszej promocji jeszcze nigdy nie widziałam.

Swiateczny prezent sobie zrobilam i zamówiłam wczoraj bo już go muszę mieć. Niestety promocja mnie nie objęła bo na adres domowy w Pl przyjdzie.
07 kwietnia 2017 10:03 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiap

Swiateczny prezent sobie zrobilam i zamówiłam wczoraj bo już go muszę mieć. Niestety promocja mnie nie objęła bo na adres domowy w Pl przyjdzie.

Będziesz zadowolona. Jeszcze musisz nauczyć się konwertoważ książki, ale to już wnuczka Cię nauczy . No może jeszcze za malutka jest, ale mnie syn ściągę zrobił i nawet ja to potrafię:
07 kwietnia 2017 10:10 / 3 osobom podoba się ten post
aniao

Będziesz zadowolona. Jeszcze musisz nauczyć się konwertoważ książki, ale to już wnuczka Cię nauczy :smiech3:. No może jeszcze za malutka jest, ale mnie syn ściągę zrobił i nawet ja to potrafię::radosc:

Jeszcze póki co to daje radę w informatyce ale za nie długo wnuczka mnie pewnie przeskoczy. Już za duzo potrafi chociaż rodzice pilnują żeby nie za szybko i nie za duzo.... przecież ma dopiero 5 lat. O rany, co ja gadam 6 skonczy w czerwcu
07 kwietnia 2017 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Jeszcze póki co to daje radę w informatyce ale za nie długo wnuczka mnie pewnie przeskoczy. Już za duzo potrafi chociaż rodzice pilnują żeby nie za szybko i nie za duzo.... przecież ma dopiero 5 lat. O rany, co ja gadam 6 skonczy w czerwcu

Konwertować miało być
07 kwietnia 2017 11:59
Benita

Tak nieśmiało: proszę i do mnie, proszę.
Możesz?

Mogę ,ale mail w profilu niekompletny.
07 kwietnia 2017 12:51 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

Swiateczny prezent sobie zrobilam i zamówiłam wczoraj bo już go muszę mieć. Niestety promocja mnie nie objęła bo na adres domowy w Pl przyjdzie.

To na pewno będziesz zadowolona :) Jak powtarzam - najlepiej wydane 120 euro w ciągu ostatnich lat.
Swoją drogą dziwne,  że amazon niektóre Kindle wysyła do Polski, a tego nie.
07 kwietnia 2017 12:59 / 1 osobie podoba się ten post
poznanianka1

Mogę ,ale mail w profilu niekompletny.

???? Już idę sprawdzić.
07 kwietnia 2017 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

To na pewno będziesz zadowolona :) Jak powtarzam - najlepiej wydane 120 euro w ciągu ostatnich lat.
Swoją drogą dziwne,  że amazon niektóre Kindle wysyła do Polski, a tego nie.

Zapłaciłam 100 bez 1 centa. Juz kiedyś przeczytałam twoje zdanie ze to był najlepszy zakup jaki sobie chwalilas i od tamtej pory chcialam go miec. Teraz utwierdzila mnie w tym chceniu aniao na ostatnim naszym spotkaniu. No i już, przed świętami bedzie, napisali 12-15 kwiecień.
07 kwietnia 2017 13:14 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

???? Już idę sprawdzić.

Poszło
14 kwietnia 2017 08:06 / 2 osobom podoba się ten post
Właśnie wczoraj dostałam mojego Kindla i przepadlam w "Świecie czytników", czytam i czytam ale wcale nie tak łatwo mi się ogarnąć w tych tematach.