Czytnik e-booków

11 sierpnia 2015 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

No to odkryłam. Ja mam menu po niemiecku i jest to tak:
Klikasz z prawej strony na takie 3 paski, tam wybierasz Einstellungen. Później Geraeteoptionen, persoenliche Eintellungen i jak już tam jesteś to na samym dole na pustym polu przesuwasz palcem od strony prawej do lewej i mail się wyświetli.

No tego mi tez było potrzeba? Miałm właśnie Świat Czytników na te okoliczność przeszukiwać?
11 sierpnia 2015 10:59 / 2 osobom podoba się ten post
Swoją drogą mogli mniej ukryć ten mail.
11 sierpnia 2015 14:07
wichurra

Swoją drogą mogli mniej ukryć ten mail.

U mnie nic nie muszę przesuwać i sobie siedzi na ostatnim polu i jest taki sam jak ten do rejestracji tylko zmieniona końcówka na kindle.com.
11 sierpnia 2015 15:29
Widocznie na każdym modelu jest inaczej. Ja mam Paperwhite.
11 sierpnia 2015 15:33
wichurra

Widocznie na każdym modelu jest inaczej. Ja mam Paperwhite.

Ja tez najnowszy model 
11 sierpnia 2015 15:55
To widocznie ulepszyli w nowszych modelach:) Chociaż ja i tak tego nie potrzebowałam, bo znam swoje konto na Amazonie, a tam wszystko jest.
04 września 2015 13:02
To topik dla Pytajki.Poczytaj ,co dziewczyny pisały.
04 września 2015 14:25 / 1 osobie podoba się ten post
Teresadd
24 marca 2016 13:01 / 2 osobom podoba się ten post
Zmiękłam. Po długim okresie zastanawiania się i zapierania z całej siły kupiłam czytnik książek. Nie wybrałam sławnego kindla, bo nie będę dawała zarobić obcym. Taka wredna jestem. Wybrałam czytnik produkowany przez firmę z Wrocławia. Jest teraz trochę tańszy od kindla, który owszem ma troszkę więcej bajerów ale mnie te akurat nie są potrzebne. Wsparłam swoich i mam polskie oprogramowanie. Co prawda ten sprzęt jest intuicyjny i nie powinno być problemów, wszystko jedno w jakim języku ma menu. Jestem zadowolona, jak bum-bum !! Nooo, lody przełamane. Teraz tylko książki kupować.
24 marca 2016 13:38
Zaraz tam kupować - przecież mamy masę e-booków - w jakim formacie muszą być Twoje książki?
24 marca 2016 14:13
wichurra2

Zaraz tam kupować - przecież mamy masę e-booków - w jakim formacie muszą być Twoje książki?

Z tego co widze to są formaty : CHM, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF, RTF, TXT. 
Trzeba się do dziewczyn pouśmiechać  


24 marca 2016 15:19 / 1 osobie podoba się ten post
Jakie książki lubisz? To Ci podeślę coś z moich zbiorów. O ile maila podasz, lub pierwsza do mnia napiszesz. Ja mam maila w profilu.
24 marca 2016 17:26
wichurra2

Jakie książki lubisz? To Ci podeślę coś z moich zbiorów. O ile maila podasz, lub pierwsza do mnia napiszesz. Ja mam maila w profilu.

Nie widzę Twojego maila, może ja ślepa. Wejdź prosze na mój profil i puść maila Będzie sie nam łatwiej porozumieć.
Co do książek to lubię większośc gatunków, poza kryminałami i horrorami. Bądż tak kochana Wichurrko. 
24 marca 2016 18:14
Mycha

Nie widzę Twojego maila, może ja ślepa. Wejdź prosze na mój profil i puść maila Będzie sie nam łatwiej porozumieć.
Co do książek to lubię większośc gatunków, poza kryminałami i horrorami. Bądż tak kochana Wichurrko. 

To chyba się musimy zaprzyjaźnić, bo też Twojego maila nie widzę.