Podziękowajki

26 stycznia 2014 23:18 / 3 osobom podoba się ten post
Widzę podziękowajki zatem dziękuję tylko w tym momencie nie wiem za co ale tak ogólnie dziekuję za przyjemny pobyt na forum i za przesympatyczne chwile z forumiankami.
27 stycznia 2014 01:29 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Krótki opis  powyższych postulatów -jednym słowem:):):)Z przymrużeniem oka:):):)
1/nadzieja
2/domniemanie
3/sarkazm
4/żal
5/lizusostwo
6/próżność
 
I jeszcze mi do głowy przyszło -mamy Powitajki,Pożegnajki,Podziękowajki,Poskarżyjki, tylko Opierdalajek brakuje:):):):):)

Wstałam "pi-pi" i mam po spaniu... O tej porze spokój, cisza - myślę - poczytam w spokoju... I jak  nie ryknę śmiechem!!! Jak nic babkę na dole obudziłam! Schowałam się z lapkiem pod koc żeby mnie nie było widać i wycieram biedny monitor...
Oj dziewczyny, udało mi sie zrobić dużemu gronu miłą niespodziankę, ale Kasia mnie przebiła... Czekam wobec powyższego na nowy temat jutro /no nie, już dzisiaj/.
Słowo się rzekło! ;)))))))))))))))
27 stycznia 2014 10:16 / 6 osobom podoba się ten post
A ja dzis DZIEKUJE naszemu Moderatorowi i ekipie technicznej za to, ze forum wrocilo do normy !!! I moje nerwy przy otwieraniu watkow ze strony glownej - rowniez juz sa na miejscu !!! Hmm, jeszcze nie wszedzie, ale prawie ...
27 stycznia 2014 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
patrz:) a ja nawet nie zauwazylam hahahaha :)
ale podziekowac wszystkim oczywiscie nie zapomne dziekuje:)
27 stycznia 2014 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dziękuję wszystkim , którzy mi tutaj pomogli wsparciem , dobrą radą i samym faktem że jesteście ! Dzięki wam nie czuję się samotnie w pracy , każda chwila spędzona na forum jest dla mnie jak czas w gronie przyjaciół i znajomych. Dzięki temu jest mi zdecydowanie lżej.
27 stycznia 2014 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dziękuję za to że jesteście,za dobre rady i potrzymywanie na duchu w kupie siła.
27 stycznia 2014 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

A ja dzis DZIEKUJE naszemu Moderatorowi i ekipie technicznej za to, ze forum wrocilo do normy !!! I moje nerwy przy otwieraniu watkow ze strony glownej - rowniez juz sa na miejscu !!! Hmm, jeszcze nie wszedzie, ale prawie ...

Przyłączam sie do podziękowań za "normalność"
27 stycznia 2014 11:31 / 2 osobom podoba się ten post
fajnie ze jestescie,teraz robiac sobie kawe wlaczam najpierw laptop zeby poczytac co u was slychac pijac ja,dzieki
27 stycznia 2014 11:32
Dziekuje za wszystko!
27 stycznia 2014 12:54 / 3 osobom podoba się ten post

Dziekuje Wam kochane opiekunowo za przesłane zyczenia i polubienia,jestem tak szczesliwa,ze ryczałam-jak je czytałam,dziekuje,ze jestescie!
27 stycznia 2014 20:08 / 7 osobom podoba się ten post
Mnie dziś podziękowano,za to,że dziadek z łóżka wyszedł i chodził trochę po mieszkaniu...Powiedziano mi,że jak na pierwszy dzień to są bardzo zadowoleni z mojej pracy...
27 stycznia 2014 20:43 / 2 osobom podoba się ten post
A mnie to na tym forum podziekuja,jak doczekaja dnia,ze sie nie bede odzywac......Andi,postulaty zaj..szukam teraz kulturalnego slowa....a juz mam przepiekniste....:):):):):)....oczywiscie mialam na mysli Twoje podziekowania w punktach:):):):):)
27 stycznia 2014 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dziekuje wszystkim ktorzy mnie teraz wspieraja i pomagaja,widac ze rodzina pdp bardzo mnie polubila i czyni odpowiednie kroki w tym kierunku:)
28 stycznia 2014 07:30 / 7 osobom podoba się ten post
Dzis dziekuje jako pierwsza:.....dziekuje mojej Babciuni,ze moglam juz druga z kolei noc sie nie wyspac:(:....dziekuje jej dlatego tez,ze jako jedna z pierwszych moglam zajrzec do komputera......dziekuje za to ,ze ona bedzie spac w lozku do ok.10-ej a pozniej dalej kimac w fotelu....nooooo! zyc nie umierac!!!!:):):):)
31 stycznia 2014 13:34 / 3 osobom podoba się ten post
Moi kochani!
Dziękuje za 600 lubianych postów !!! Właśnie zauważyłam przed chwilą.
I dziękuję wszystkim za życzenia na drogę. Jak się to czyta to naprawdę nieraz zakręci w oku coś co zaraz potem kapie i nie chce przestać :) Wszystkim zostającym życzę by dni leciaaaały jak głupie, wyjeżdżającym na dniach by droga minęła bezpiecznie i spokojnie, a w domu witali jak samego prezydenta i hołubili przez cały urlop, tym zaś co w domu - by urlop spędzali tak jak chcą a nie tak jak muszą... :)