Podziękowajki

01 lutego 2014 11:20 / 4 osobom podoba się ten post
Asik

My Asik z rodu Zaby też tak mamy :)

Wiewiórki,te leśne i parkoweteż tak mają:)))
01 lutego 2014 12:21 / 4 osobom podoba się ten post
I Judory z rodziny osiołkowatych również :)
01 lutego 2014 14:48 / 7 osobom podoba się ten post
Uwaga, wnimanie, achtung...!!! W tym miejscu chce podziękowac Sas-ance za cudowną chuste jaką dla mnie zrobila i wysłala a ja dzis ją otrzymałąm :) Bardzo ci dziękuję , jest śliczna :) Tak w ogóle to nie spodziewałam sie że tak szybko zrobisz :) Wiecie to takie miłe...człowiek zna sie z drugim wirtualnie a tyle serdeczności ...lepiej niż w realu :) Teraz moja kolej...wzór wybrany...więc do roboty Asik.
Kiedy rozpakowałam przesyłke, pokazałąm panu Skarbowi. Ten popatrzył...i powiedział:
- No tak ale to nie grzeje.
-Grzeje bo to mohair - mówie - chociaż akurat o ciepło mi nie idzie.
Pan Skarb jeszcze raz sie przyjrzał na te liliową mgielkę i oznajmił:
- Niemożliwe. 2,5 metra kwadratowego dziurek nie może grzac.
01 lutego 2014 14:58 / 4 osobom podoba się ten post
Asik

Uwaga, wnimanie, achtung...!!! W tym miejscu chce podziękowac Sas-ance za cudowną chuste jaką dla mnie zrobila i wysłala a ja dzis ją otrzymałąm :) Bardzo ci dziękuję , jest śliczna :) Tak w ogóle to nie spodziewałam sie że tak szybko zrobisz :) Wiecie to takie miłe...człowiek zna sie z drugim wirtualnie a tyle serdeczności ...lepiej niż w realu :) Teraz moja kolej...wzór wybrany...więc do roboty Asik.
Kiedy rozpakowałam przesyłke, pokazałąm panu Skarbowi. Ten popatrzył...i powiedział:
- No tak ale to nie grzeje.
-Grzeje bo to mohair - mówie - chociaż akurat o ciepło mi nie idzie.
Pan Skarb jeszcze raz sie przyjrzał na te liliową mgielkę i oznajmił:
- Niemożliwe. 2,5 metra kwadratowego dziurek nie może grzac.

Cieszę się że Ci się podoba:) Niech Ci dobrze służy.
01 lutego 2014 21:29 / 2 osobom podoba się ten post
Andrwjka, ja Cię też lubię, nie wiem dlaczego:)
01 lutego 2014 23:17 / 4 osobom podoba się ten post
Dziękuję wszystkim ..............za wszystko...za to że jesteście.........
02 lutego 2014 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś Kamilkowi dziękuje, że tak pięknie się spisał i drugi dzień z rzędu wygrał!!!
04 lutego 2014 22:07 / 5 osobom podoba się ten post
Ja chciałam dzisiaj wszystkim podziękować za ciekawy temat zwiazany z pracą i płacą za granicą. Duzo się dowiedziałam i nabrałam wiatru w żagle. To jest to :) ...wasza zieleninka
10 lutego 2014 16:37 / 3 osobom podoba się ten post
A ja chciałam podziękować Scarlet, że pomyślała dziś o mnie i wysłała mi książki na maila. Ona nawet nie wie jaką radość mi sprawiła jedną z nich. Szukałam " Czas burz" Ch. Link po polsku już bardzo długo i nie znalazłam. Zaczęłam czytać po niemiecku ale to jednak przekracza moje możliwości. A przed chwilką otwarłam pocztę i JEST !! Scarlet Kochana z Ciebie dziewczyna :):) Dziękuję po stokroć i aż mi się ręce trzęsą, lecę po czytnik, wgrywam i nie ma mnie ;-)
10 lutego 2014 19:09 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś Kamil odebrał złoty medal, dziękujemy:)

 
10 lutego 2014 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
Anelka

Witam!!! Mysle ze moj wpis jak najbardziej tutaj sie nada. Otoz, moze zacznę od początku. Chodzi mi Andree:) Czytam namietnie wszytskie Wasze wpisy i doszkalam sie:)Zdazyłam sobie od tych paru miesiecy w jakis swoj wlasny indywidulany sposob poznac osoby na tym forum. Wszysstkie jestescie wspaniale. Ale do czego dąze, otóz pare dni temu chcialam pobrac kase z bankomatu, niestety moja karta niedospisła a kase potrzebywałam na drugi dzien(czym predzej). Tyle myslalm jak to zrobic zeby miec kase w szybkim tempie, wiec pomyslalm najlepiej komus kto jest w Niemczech przelac kase a pozniej ten ktos mi listem moglby wysłac. Ok, moze wydawac sie proste tylko ktooo??? I w pewnym momecie na mysl mi wpadła Andrea. Mysle sobie- dziewczyno nie znasz kobiety, w ogole głupia sytuacjaa! Ale zaryzykowałam i zapytałam Andreee czy by mi pomogła w tej kwestii!Myslicie zze miała jakis problem zeby mi nie pomoc??? Tak był jeden- nie spała do 3 rano bo martwiła sie czy kasa dojdzie...Kasa doszła z kartkami pieknymi naklepjakim na kopercie z malowidłami w wykonaniu Andreeii:) Wiecie co ja zrobiłam jak dostalam ta koperte. Rozbeczałam sie. ZAufałam jej mozna powiedziec ze w slepo- bo znam ją tylko z jej wypowiedzi!!! Ale nie zawiodłam sie. Zaczełam wierzyc ze jak cżlowiek potrzebuje pomocy too takie osoby jak Andrea nie zawachaja sie i pomoga!!!! Nawet obcej osobie. Andrea jestes dla mnie niesamowita, megaaa!!!! Dziekuje Ci z całego serca!!! Jestes moim numerem jeden!!! Jak miło jest - spotykac na swojej drodze takich ludzi jak TY!!!:PJestes jak anioł pod parasolem dobroci!! Dziekujeeee!!!!!!!!

Popłakałam się, Andrea cudna jesteś.
10 lutego 2014 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
judora

A ja chciałam podziękować Scarlet, że pomyślała dziś o mnie i wysłała mi książki na maila. Ona nawet nie wie jaką radość mi sprawiła jedną z nich. Szukałam " Czas burz" Ch. Link po polsku już bardzo długo i nie znalazłam. Zaczęłam czytać po niemiecku ale to jednak przekracza moje możliwości. A przed chwilką otwarłam pocztę i JEST !! Scarlet Kochana z Ciebie dziewczyna :):) Dziękuję po stokroć i aż mi się ręce trzęsą, lecę po czytnik, wgrywam i nie ma mnie ;-)

Scarlet też kiedyś uratowała mi życie, wysłała książki, a po kilku dniach wysiadł mi internet, gdybym nie miała co czytać to  nie wiem jak wysiedziałabym do końca pobytu.
01 marca 2014 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
Poszłam tylko na kolację - wracam i.... mam 23 wiadomości na forum:)
Dzięki Dziewczyny, że z Wami nie jest nudno:)
01 marca 2014 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Poszłam tylko na kolację - wracam i.... mam 23 wiadomości na forum:)
Dzięki Dziewczyny, że z Wami nie jest nudno:)

Ja wczesniej czytajac Twoje relacje z podrózy marzen, tak sie rozmarzyłam, ze zapomniałam Cie wyplusikowac, ot, pieknie, cudownie to opisałas Wichuro !
01 marca 2014 21:12 / 4 osobom podoba się ten post
A ja chcę Wam  podziekować,że jesteście, czekam wieczora i lecę do komputera jak dziecko do zabawki.Fajnie się czyta i ciepło i lżej na duszy :)