Podziękowajki

01 marca 2014 21:51 / 5 osobom podoba się ten post
Zabiegany świat.
Zagubiony tak
Prawie zepsuł toCo połączyło nas
Pośród wielu drógCiężkiej chwili trwóg
Odnalazłem ciebie tam
Więc proszę zostań już
Jeśli tylko chceszDasz jakiś znak
Zamienię słowa w czyn
Tylko ty i ja
Miłość wiecznie trwa
Zawsze będziesz tyWypełniać cząstkę mnie
Jedynie z tobą chce dzielić swój czas
Ten który jestGdzieś w nas
Ukryte słowa łączą się
Ten czasDla ciebie spełnia się
To wszystko czego pragniesz
Chciałbym oddać ci
To wszystkoAż do końca wspólnych dni
Kiedy jesteś tuSens nadajesz dniom
W głębi duszy twejWidzę rodzinny domI nie patrzę wstecz 
Na to co złeI nie wierzę Że to może skończyć się
Wiem że jestGdzieś w nas Ukryte słowa łączą sięTen czas
Dla ciebie spełnia sięTo wszystko czego pragniesz
Chciałbym oddać ciTo wszystko
Aż do końcaGdzieś w nasUkryte słowa łączą sięTen czas
Dla ciebie spełnia sięTo wszystko czego pragniesz
 
 
Chciałbym oddać ciTo wszystkoAż do końca wspólnych dni     To słowa piosenki pana Rafała Brzozowskiego, które chciałam zadedykować pewnej wspaniałej osobie, której nie złamały przeciwności losu, głębko wierzę, że jej świat kiedyś znowu będzie piękny i szczęśliwy a to co złe odejdzie w zapomnienie. Pokazała mi jak wiele szczęścia mam...dziękuję i chylę głowę z szacunkiem. Chciałabym móc powiedzieć jeszcze wiele słów, dobrych słów ....i nie wiem jak.... Ona nie zna tego forum , nie przeczyta tego postu....ale  Chciałam się z Wami nim podzielić   
01 marca 2014 22:13 / 5 osobom podoba się ten post
A ja chciałam podziękować WSZYSKIM!!! z tego forum za to że jesteście.
Ile osób, tyle różnych charakterów i sposobów postrzegania świata.
Dzień zaczynam od forum i kończę na nim.
Nawet jak nie piszę, to zawsze czytam wszystko, to balsam na moją duszę.
Raz wesoło, raz smutno, nieraz sprzeczki, kłótnie /i te muszą być w takim zbiorowisku indywidualności/, wspieranie dobrym słowem, dobre rady, nigdy nie jest nudno ,dzięki WAM wiem że nie jestem sama na tym wygnaniu i za to dziękuję.

04 marca 2014 08:48 / 4 osobom podoba się ten post
Kochane Opiekunkowo,
nogami już w bloku przebieram, walizy w garażu gotowe do załadowania do busa, nastrój radosny i pełen "elektryczności", bo już za chwilę, już za kilka godzin będę tulić i będę tulona, będę płakać ze szczęścia i będę wreszcie w ukochanym domu
Chciałabym podziękować za Wasze wpisy, serce, ciepło, humor i pomoc- to moje pierwsze forum i miałam wiele szczęscia, że na Was trafiłam!
Szczególne podziękowania należą się Mleczko- swoim postem z zeszłego roku dała mi kopa do podjęcia słusznej decyzji, oraz Mozah- której posty i przemyślenia są mi bardzo bliskie i tylko potwierdzają, że ta decyzja jest najlepsza DLA MNIE. Hogatko- Twój humor, uśmiech i spontaniczność są wspaniałe, nie trać tego w sobie, tyle nam zostało z dziecka!
Dość wazeliniarstwa ;-) Do napisania już z domu, trzymam kciuki za wszystkie i każdą z osobna- jesteście naprawdę niezastąpieni.
06 marca 2014 21:10 / 5 osobom podoba się ten post
Drogie Koleżanki i Koledy po "fachu" wyjeżdzam do domu jutro ale to nie znaczy,że nie będę zaglądać na forum i czytać wasze porady .Jestem jeszcze świerzynka i dopiero wkraczam małymi kroczkami w Wasze towarzystwo.Dziękuje za super przyjęcie do opiekunkowa Jak wszystko dobrze sie potoczy to wracam za 4-5 tyg.pozdrawiam i  Wszystkim zostającym na posterunku,życzę samych spokojnych i radosnych dni:):):)
06 marca 2014 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Szerokiej drogi i udanego urlopu .
06 marca 2014 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Chciałam podziękować Wszystkim za przemiłe towarzystwo "na wyjeździe", za cenne rady i za to, że jesteście. Już od soboty będę Was dręczyć " w domu " :)
06 marca 2014 21:46
michalina

Drogie Koleżanki i Koledy po "fachu" wyjeżdzam do domu jutro ale to nie znaczy,że nie będę zaglądać na forum i czytać wasze porady .Jestem jeszcze świerzynka i dopiero wkraczam małymi kroczkami w Wasze towarzystwo.Dziękuje za super przyjęcie do opiekunkowa Jak wszystko dobrze sie potoczy to wracam za 4-5 tyg.pozdrawiam i  Wszystkim zostającym na posterunku,życzę samych spokojnych i radosnych dni:):):)

szerokosci!!!:)
 
06 marca 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Szerokiej drogi i udanego urlopu .

dziękuje !!!! chciałabym żeby był udany, cięzko będzie ząbki,zabki do leczenia i uzupełnienia:) pozdrawiam
06 marca 2014 21:49
michalina

dziękuje !!!! chciałabym żeby był udany, cięzko będzie ząbki,zabki do leczenia i uzupełnienia:) pozdrawiam

Widzę, że mamy podobne plany urlopowe :)
06 marca 2014 21:50
michalina

Drogie Koleżanki i Koledy po "fachu" wyjeżdzam do domu jutro ale to nie znaczy,że nie będę zaglądać na forum i czytać wasze porady .Jestem jeszcze świerzynka i dopiero wkraczam małymi kroczkami w Wasze towarzystwo.Dziękuje za super przyjęcie do opiekunkowa Jak wszystko dobrze sie potoczy to wracam za 4-5 tyg.pozdrawiam i  Wszystkim zostającym na posterunku,życzę samych spokojnych i radosnych dni:):):)

"Teściowa" będę czekała :))))
Odpoczywaj :DD
06 marca 2014 21:55
judora

Widzę, że mamy podobne plany urlopowe :)

oj jak się boję, ale w grupie rażniej :)
06 marca 2014 21:58
emi

"Teściowa" będę czekała :))))
Odpoczywaj :DD

chyba czeka:) ale nie mam tulipanów i bluzki hi,hi :) ale najbardziej czeka synowa i zięć hahahaha:) dzięki !!! może jakoś chwilę wyskrobię dla siebie- trzymaj się!!!
06 marca 2014 22:02 / 1 osobie podoba się ten post
Anusia02

szerokosci!!!:)
 

dziękuje!!! a Tobie życzę spokojności :):):
07 marca 2014 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
Opiekunkowo moje kochane koniec pracy - jadę do domku, kolejny wyjazd się kończy - dziękuję Wam za miłe chwile i Wasze wsparcie, oraz w razie konieczności serdeczne kopniaki .
Miłej i spokojnej pracy i do zobaczenia z Pl.
07 marca 2014 11:12
Wiesiula

Opiekunkowo moje kochane koniec pracy - jadę do domku, kolejny wyjazd się kończy - dziękuję Wam za miłe chwile i Wasze wsparcie, oraz w razie konieczności serdeczne kopniaki .
Miłej i spokojnej pracy i do zobaczenia z Pl. :-) :-) :-) :-)

Szczęśliwego powrotu do domku . Odpoczywaj sobie i zaglądaj do nas