Podziękowajki

04 grudnia 2017 06:22 / 12 osobom podoba się ten post
magdzie

I ja muszę napisać coś od siebie ,tylko nie umiem pięknie pisać :-(
Jestem pod Wielkim wrażeniem Waszej wrażliwości i dobrego serca.
Ta zbiórka,to nie był mój pomysł ,bo samemu człowiek może się tylko...,to był pomysł kilku dziewczyn ,które od razu pomyślały o pomocy ,a to że ja jestem blisko Barbary - to tak wyszło.Dziekujs jeszcze raz kochani za Wasze dobre serce ,nie pytaliscie : Dlaczego,po co i na co,tylko pomagaliscie- i to jest piękne .
:serce::serce:

Magdziu, dobro zawsze wraca,,,,,
Musimy się wspierać, pomagać. Los Nam ''płata'' róże ''figle'', nie wiemy co Nas spotka jutro, może też będziemy potrzebować pomocy?.
Warto pomagać!
04 grudnia 2017 06:39 / 12 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

:buziaki1: Magdziu, dobro zawsze wraca,,,,,
Musimy się wspierać, pomagać. Los Nam ''płata'' róże ''figle'', nie wiemy co Nas spotka jutro, może też będziemy potrzebować pomocy?.
Warto pomagać!:serce:

To prawda ))
A Tobie i Moni dziękuję osobno za wsparcie mnie słowne , którego potrzebowałam ,bo było mnie ciężko 
04 grudnia 2017 06:41 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

To prawda ))
A Tobie i Moni dziękuję osobno za wsparcie mnie słowne , którego potrzebowałam ,bo było mnie ciężko :aniolki:

  
04 grudnia 2017 11:23 / 21 osobom podoba się ten post
Basiu trzymaj się  Ja tez powtórzę za wszystkimi, to była darowizna. Więc nie zawracaj sobie tym głowy. 
 
Ja tez chcę podziękować Szanownemu Opiekunkowemu Gronu bo na konto "mojego Kubusia" wpłynęły darowizny z jednego procenta. Zawsze są jesienią rozliczane. Tym razem bedzie można zaszaleć i na jakiś turnus rehabilitacyjny pojechać. Wczesniejsze lata było na to za mało.
I przypominam się, na przyszły rok znowu można procenta oddać:
https://dzieciom.pl/podopieczni/4184
04 grudnia 2017 12:27 / 14 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kochani ....
Nie potrafię wyrazić słowami podziękowań za wspieranie mnie w najtrudniejszych chwilach jakie mnie ostatnio spotkały ....takich słów po prostu nie ma . Jestem Wam Wszystkim bardzo , bardzo wdzięczna ...nie sposób wymienić Was z imienia , bo mogłabym kogoś pominąć a tego nie chcę . Otrzymałam bardzo dużo maili na które nie byłam w stanie odpowiedzieć ....odpowiedziałam tylko na niektóre ....i bardzo proszę tych , którym nie odpowiedziałam , żeby nie gniewali się na mnie za to . Przeczytałam wszystkie , tylko czasem sił mi brakowało na odpisanie ......Dziękuję Wam gorąco Wszystkim , ale jedną osobę ...bardzo cierpliwą osobę musze wymienić z imienia , bo nie dość , że poświęcała dla mnie czas na wysłuchiwanie moich skarg to nawet mnie nie opier...ła ....MAGDA ksywka " magdzie " - jesteś przyjaciel przez ogromniaste " P " ......Wzięłaś na swoje barki wielki ciężar niesienia mi pomocy ....chociaż miałaś swoje sprawy , które przeze mnie musiałaś nadrabiać " po godzinach " ....Wiem , że mogłam zadzwonić , napisać , truć dupę wielu z Was i też byście poświęcili się dla mnie , ale liczyłam się z tym , że jesteście w pracy albo na urlopie na ktory czekaliście miesiącami ....Magda to Magda ...wiem , że jakby nie miała dla mnie czasu to by mi powiedziała " spier...spadaj Baśka , bo mam robotę " ....mam z nią codzienny kontakt to obie wiemy na co mozemy sobie pozwolić :-)....Nooo...i to by było na tyle ...na razie na tyle ....
Dziękuję WAM WSZYSTKIM za słowa wsparcia na FORUM OPIEKUNKOWYM ....były mi bardzo potrzebne . Wiedziałam , że jesteście w tamtych chwilach ze mną ....
Zacznę od tego : mój syn ...no właśnie ...jakiś tam czas temu uspokoił mnie , że pracuje na " biało " ...niestety picnął mnie wtedy , żeby mnie uspokoić , żebym mu nie truła dupy ... Łukasz pracował na " czarno " ...nie był ubezpieczony ...W chwili , kiedy dowiedziałam się o Jego śmierci ...byłam goła , nawet nie mogę napisać , że wesoła , bo byłam załamana ...nie wiedziałam jak dam radę z jakimś godnym pochowaniem ...Okazało się , że zasiłek pogrzebowy z ZUS należy się każdemu ...Dobre i to ..choć była to prawie " kropla w morzu "....Ruszyliście mi wtedy z pomocą finansową ....Wystarczyło na wszystko ...i właśnie w związku z tą pomocą : Kochani ...mam na koncie namiary na część z Was - pomagających ...Niektórzy wsparli mnie tzw. drogą wiązaną ....no i kuźwa jak mam teraz zwrócić "zapomogę " jak przelew na konto zrobił mi np. jakiś Arno ...czy tam Arni ? Wiem kto był pomagającym , bo wiem , ale zwracając forsę nie wyślę przecież jakiemuś " Niemcu " , bo jeszcze drapnie dla siebie i tyle ją Liska będziesz widziała :-).... Mam kilka podobnych wpłat , że domyslam się " od kogo " , ale w sumie nie wiem , czy zwrot trafi do " prawdziwej osoby " ? ....Bardzo proszę tych , którzy nie przedstawili się z nazwiska o kontakt mailowy ze mną .... Niestety nie jestem pewna , czy jeszcze w grudniu dam radę Wam Wszystkim oddać pieniądze . Będę starała się , ale nie wiem , czy podołam , więc proszę o cierpliwość , oddam najpóźniej w styczniu .DZIĘKUJĘ ...DZIĘKUJĘ ...DZIĘKUJĘ w swoim i moich dzieci imieniu . JESTEŚCIE WIELCY WSZYSCY :buziaki2:

Basiu,piękne słowa skierowane w kierunku Twojej przyjacółki''Magdzie ''wszystkim życze właśnie takiej prawdziwej przyjazni.Tak trzymac.;)
A odnosząc  sie do Twojej wypowiedzi ,odnosnie zwrotu wplaconych kwot to zapomnij o zwrotach kasy ..;;;;czaisz baze?   
tak czy nie...no
pozdrawiam
04 grudnia 2017 16:40 / 9 osobom podoba się ten post
MeryKy

Basiu trzymaj się :serce: Ja tez powtórzę za wszystkimi, to była darowizna. Więc nie zawracaj sobie tym głowy. :aniolki:
 
Ja tez chcę podziękować Szanownemu Opiekunkowemu Gronu bo na konto "mojego Kubusia" wpłynęły darowizny z jednego procenta. Zawsze są jesienią rozliczane. Tym razem bedzie można zaszaleć i na jakiś turnus rehabilitacyjny pojechać. Wczesniejsze lata było na to za mało.
I przypominam się, na przyszły rok znowu można procenta oddać:
https://dzieciom.pl/podopieczni/4184

Bede pamietac se zapisalam strone w ulubionych i zycze duzo sily,zdrowia bo tego nigdy za duzo a wie kto co kogo jeszcze moze spotkac,trza sobie pomagac Tyz Basi zycze najlepszosci i sily,trza sie trzymac razem na dobre i na zle
04 grudnia 2017 22:18 / 9 osobom podoba się ten post
MeryKy

Basiu trzymaj się :serce: Ja tez powtórzę za wszystkimi, to była darowizna. Więc nie zawracaj sobie tym głowy. :aniolki:
 
Ja tez chcę podziękować Szanownemu Opiekunkowemu Gronu bo na konto "mojego Kubusia" wpłynęły darowizny z jednego procenta. Zawsze są jesienią rozliczane. Tym razem bedzie można zaszaleć i na jakiś turnus rehabilitacyjny pojechać. Wczesniejsze lata było na to za mało.
I przypominam się, na przyszły rok znowu można procenta oddać:
https://dzieciom.pl/podopieczni/4184

Meryjko calej mojej rodzinie przesylam linka. 
Bo ja rozliczam sie w Niemczech. 
05 grudnia 2017 07:28 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara48

Meryjko calej mojej rodzinie przesylam linka. 
Bo ja rozliczam sie w Niemczech. 

Dziękuje, kochana jesteś 
18 lutego 2018 07:54 / 10 osobom podoba się ten post
Szukałam podziękowajki,ale nie ma.Wracam do domu .Może dzisiaj samolot poleci ,bo śnieg padał wczoraj.Dzisiaj jest bez śniegu.
Dziękuję Wam za wsparcie przez te sześć tygodni.Dziekuje za towarzystwo i za to że jesteście.Zostaję w domu do świąt .Pa kochani.
18 lutego 2018 10:23 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Szukałam podziękowajki,ale nie ma.Wracam do domu .Może dzisiaj samolot poleci ,bo śnieg padał wczoraj.Dzisiaj jest bez śniegu.
Dziękuję Wam za wsparcie przez te sześć tygodni.Dziekuje za towarzystwo i za to że jesteście.Zostaję w domu do świąt .Pa kochani.:lovu1:

Szczęśliwej podróży Tereniu życzę.
18 lutego 2018 14:58 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Szukałam podziękowajki,ale nie ma.Wracam do domu .Może dzisiaj samolot poleci ,bo śnieg padał wczoraj.Dzisiaj jest bez śniegu.
Dziękuję Wam za wsparcie przez te sześć tygodni.Dziekuje za towarzystwo i za to że jesteście.Zostaję w domu do świąt .Pa kochani.:lovu1:

Lec bezpiecznie
18 lutego 2018 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Szukałam podziękowajki,ale nie ma.Wracam do domu .Może dzisiaj samolot poleci ,bo śnieg padał wczoraj.Dzisiaj jest bez śniegu.
Dziękuję Wam za wsparcie przez te sześć tygodni.Dziekuje za towarzystwo i za to że jesteście.Zostaję w domu do świąt .Pa kochani.:lovu1:

Szczęśliwej podróży Teresko .
23 lutego 2018 22:40 / 6 osobom podoba się ten post
Dziękuję tym Wszystkim Uczestnikom Forum, którzy udzielili rad w temcie sposobów na pozbycie się uporczywego kaszlu.
Sam zaś oświadczam, że dzięki radom tu uzyskanym, żyję i to zupełnie dobrze się czuję.
Najskuteczniejszą metodą leczenia mojego kaszlu okazała się rezeptura z czerwonych buraczków Fioletowej Myszki. Do tego połączyłem radę dotyczącą smarowania klatki piersiowej maścią rozgrzewającą (miałem z PL końską maść rozgrzewającą) i do tego, zgodnie z radą Tiny, zakupiłem Mucosolvan. I eukaliptusowe cukiereczki do ssania, rada innej Koleżanki. 
Efekt - jak ręką odjął. 
Dziękuję za życzliwość. 
p.s. na jeden wredny komentarz, nie zwróciłem wcale uwagi. He, he, he, he, he.
23 lutego 2018 22:47 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Dziękuję tym Wszystkim Uczestnikom Forum, którzy udzielili rad w temcie sposobów na pozbycie się uporczywego kaszlu.
Sam zaś oświadczam, że dzięki radom tu uzyskanym, żyję i to zupełnie dobrze się czuję.
Najskuteczniejszą metodą leczenia mojego kaszlu okazała się rezeptura z czerwonych buraczków Fioletowej Myszki. Do tego połączyłem radę dotyczącą smarowania klatki piersiowej maścią rozgrzewającą (miałem z PL końską maść rozgrzewającą) i do tego, zgodnie z radą Tiny, zakupiłem Mucosolvan. I eukaliptusowe cukiereczki do ssania, rada innej Koleżanki. 
Efekt - jak ręką odjął. 
Dziękuję za życzliwość. 
p.s. na jeden wredny komentarz, nie zwróciłem wcale uwagi. He, he, he, he, he.

To skąd wiesz, że był wredny? he he....
23 lutego 2018 22:51 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

To skąd wiesz, że był wredny? he he.... :lol1:

Posiadam zdolność szybkiego czytania.
Bez zwracania na bele co uwagi.