Warmia i Mazury

07 lutego 2013 13:07
29,5 godziny - to szok. Ale pewnie i mnie to czeka.
07 lutego 2013 13:14
Z Olsztyna - Sindbadem, boje sie busow z naszych terenow ... Do DE - Stuttgart - 22 godz., do PL - "tylko" 20 godz. Jak jest korek na autostradzie - bywaja spoznienia, ale to juz nie zalezy od przewoznika.
07 lutego 2013 13:23
Jogusia - nie wspominam tego źle. Może dlatego, że bałam się tego, co zastanę na końcu drogi....

Emilko, ja też jadę zawsze przez Olsztyn, ale to już 4-ta godzina mojej podróży.
07 lutego 2013 14:40
I zaczynam sie zastanawiac nad tym, czy nie lepiej by bylo zamieszkac gdzies na zachodzie Polski ...
07 lutego 2013 15:03
Ja, Emilko się nie zastanawiam. Urodziłam się na Mazurach. Po maturze wyjechałam na studia, potem posmakowałam życia w wielkich miastach: parę lat w Warszawie, parę lat w Łodzi - i wtedy doceniłam Mazury . Tęskniłam. Wróciłam 20 lat temu - i to była najlepsza decyzja. Tam jest moje miejsce.

07 lutego 2013 15:26
Benito każda z nas na pewno boi się przynajmniej za pierwszym razem tego co czeka nas na miejscu. Dla mnie wszystko jest niewiadomą ale muszę się z tym uporać. Bardzo bym chciała już mieć ofertę.

Co do jazdy busem tyle godzin jest raczej nie wygodnie nim jechać, chociaż niektórzy wolą bo jadą z adresu na adres.

Co do miejsca naszego zamieszkania to zamieniłabym je jedynie na Wrocław. No i w naszym wypadku jest ciężko ze znalezieniem agencji w naszym regionie, ja takiej nie znalazłam.

07 lutego 2013 16:06
Jagusia, w dobie internetu - siedziba firmy nie ma znaczenia. Ja jeżdzę z firmą, której siedziba jest w Gliwicach, w życiu tam nie byłam, co nie przeszkadza mi być zadowoloną. W Giżycku bodajże jest jedno z biur Promediki, ale nie znaczy to, że poszłam do tej firmy - i też dzięki internetowi.
07 lutego 2013 17:49
Dziewczyny z Mazur przejeżdzacie pewnie przez moją Bydgoszcz.Moja trasa jest do i z Giżcka. Jak ja uszcęśliwiona wysiadam już w Bydzi to zawsze współczuję tym kobitkom co jeszcze taki szmat drogi mają przed sobą.

Ale pewnie za to macie świezsze powietrze u siebie na Mazurach.
07 lutego 2013 19:11
Bydgoszcz...hmm...wiesz, że nie wiem? Ja dopiero od Olsztyna rejestruję, gdzie jestem. Od Olsztyna jadę 4 godziny - wcześniejszych godzin nie rejestruję.
07 lutego 2013 19:31
Jak nie spie,to" rejestruje"- Poznan ,Torun ,Ilawe i Olsztyn, potem to juz.........jak w domu,tylko 2 godz.
07 lutego 2013 19:51
Hej Jogusia34 , a w jakiej miejscowości mieszkasz ? Moja pierwsza agencja była by ok , gdyby nie te opóźnienia z kasą na konto . Nikt nawet nie przeprosi , nie wyjaśni nic zero . Mi przejazd organizowała agencja , jechałam Sindbadem ok. 17 godz. przez Olsztyn ,Bydgoszcz itd . Mam pytanko bilet dla mnie płaciła agencja - na miejscu rodzina zwróciła mi 120 euro , ale agencja potrąciła mi z diety tą kwotę , czy u Was też tak jest ?
07 lutego 2013 20:09
Witam ja tez z tamtad pozdrawiam
07 lutego 2013 22:00
alinka1339: przelicz sobie, ile kosztuje bilet ( nie wiem, czy masz oplacony w obydwie strony, czy w jedna). Jesli miesci sie to mniej wiecej rowno w kwocie 120 euro - to jest wszystko w porzadku. Agencja potracila Ci 120 euro, czy faktyczny koszt biletu? Na przyklad 80 - 90 euro?

22 lutego 2013 16:35
Nareszcie dostałam pierwszą propozycję i czekam na akceptację rodziny niemieckiej, miałabym wyjechać w przyszłym tygodniu. To czekanie mnie wykańcza:(
03 marca 2013 11:31
Witaj Mazurko ja też jestem z Mazur !!! Serdecznie pozdrawiam!!! Może złapiemy kontakt???