Twój Bus - Wojciech Wiczkowski

18 lutego 2014 15:55
Oferujemy Państwu regularny przewóz osób i paczek na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia.
Z kraju wyjeżdżamy w niedzielę i czwartek do kraju wracamy w poniedziałek i piątek.
Zakres naszych usług obejmuje: 
woj. pomorskie - Gdańsk Sopot Gdynia Rumia Reda Puck Wejherowo Lębork Kartuzy Żukowo Kościerzyna Sierakowice Ustka Miasko 
woj. zachodniopomorskie - Koszalin Sławno Szczecinek Darłowo Mielno Białogard Nowogard Drawsko Pomorskie Goleniów Starogard Szczeciński Szczecin Choszczno Świnoujście 
Niemcy Berlin, Podsdam, Bremen, Bremerhaven, Hanover, Brunschwik, Osnabruck, Oldenburg, Hamburg, Greiswald, Rostock, Schwerin, Essen, Dortmund, Dusseldorf, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Glesenkirchen, Erfurt, Bielefeld, Magdeburg, Bremen oraz całą Belgię i Holandię.
Na życzenie klienta dojeżdżamy do miejscowości sąsiadującej z wymienionymi.
Kontakt z naszą firmą pod numerm tel. 0048 506126056.
email: (usunięto ze względów bezpieczeństwa)
adres strony www: wwiczkowski.pl lub bus-niemcy-holandia-belgia.pl
18 lutego 2014 16:50
Witam a ja szukam przewoznika woj.lubeskie do Puław z Bawarii pozdrawiam Anna
18 lutego 2014 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
lubelskie
18 lutego 2014 17:03
Anna ile kosztuje taki piesek ?

*
Ja szukam przewoznika paczek ok 50-60kg z Bawarii do ostrów Mazowiecka ale chyba to nie Panstwa rejony :((((((
18 lutego 2014 21:50
moj piesek troche kasy kosztuje
20 października 2014 15:58
to jeśli został już poruszony ten temat to mogę polecić solidną firmę do przewozu osób z pomorskiego http://redabus.com
21 grudnia 2014 16:58
wwiczkowski

Oferujemy Państwu regularny przewóz osób i paczek na trasie Polska-Niemcy-Holandia-Belgia.
Z kraju wyjeżdżamy w niedzielę i czwartek do kraju wracamy w poniedziałek i piątek.
Zakres naszych usług obejmuje: 
woj. pomorskie - Gdańsk Sopot Gdynia Rumia Reda Puck Wejherowo Lębork Kartuzy Żukowo Kościerzyna Sierakowice Ustka Miasko 
woj. zachodniopomorskie - Koszalin Sławno Szczecinek Darłowo Mielno Białogard Nowogard Drawsko Pomorskie Goleniów Starogard Szczeciński Szczecin Choszczno Świnoujście 
Niemcy Berlin, Podsdam, Bremen, Bremerhaven, Hanover, Brunschwik, Osnabruck, Oldenburg, Hamburg, Greiswald, Rostock, Schwerin, Essen, Dortmund, Dusseldorf, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Glesenkirchen, Erfurt, Bielefeld, Magdeburg, Bremen oraz całą Belgię i Holandię.
Na życzenie klienta dojeżdżamy do miejscowości sąsiadującej z wymienionymi.
Kontakt z naszą firmą pod numerm tel. 0048 506126056.
email: (usunięto ze względów bezpieczeństwa)
adres strony www: wwiczkowski.pl lub bus-niemcy-holandia-belgia.pl

Z tego co sie zorientowałam  to  bus kosztuje drożej niz autokar Sindbad. W Sindbadzie jako staly klient mam znizkę i mogę przewieźć dodatkowo bezpłatnie 10 kg bagażu. Dla mnie ma to znaczenie ,bo jadę z jedną  dużą torbą a wracam z dwiema  plus bagaż podręczny.  Poza tym czuję się bezpieczniej w dużym autokarze.
21 grudnia 2014 17:47
Alicjacz

Z tego co sie zorientowałam  to  bus kosztuje drożej niz autokar Sindbad. W Sindbadzie jako staly klient mam znizkę i mogę przewieźć dodatkowo bezpłatnie 10 kg bagażu. Dla mnie ma to znaczenie ,bo jadę z jedną  dużą torbą a wracam z dwiema  plus bagaż podręczny.  Poza tym czuję się bezpieczniej w dużym autokarze.

ja mam chyba  pecha  bo zawsze  cos sie  z autokarem dzieje  ,,ostatno  po 80 km  nas odwozili  do innych autokarów  bo   była kraksa  ,,mniejszym busem zawsze sprawniej to idzie  wiecej  autokarem nie  umiecha mi sie  jechac  ,,Sindbad  ostatnio   jak nie wypadek to  ktos stuknie opóznienia  i ile nerwów to kosztuje   ,
21 grudnia 2014 17:48
redabus

to jeśli został już poruszony ten temat to mogę polecić solidną firmę do przewozu osób z pomorskiego http://redabus.com

jak z pomorskiego  to chyba  chojnice  tez   zachaczą??
21 grudnia 2014 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
vikii

jak z pomorskiego  to chyba  chojnice  tez   zachaczą??

mimo,że jeżdżę od lat z Sindbadem , nigdy nie miałam takich sytuacji.  Zawsze na czas, a ostatnio dojechałam godzinę   przed czasem. Czyżbym była szczęściarą ?:)
Poza tym w autokarze mogę rozprostować kości, skorzystać w razie czego z toalety, na przystankach zawsze wysiadam , jest mi po prostu wygodniej . Ale to dotyczy mnie.Każdy podróżuje jak woli :)
21 grudnia 2014 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
vikii

ja mam chyba  pecha  bo zawsze  cos sie  z autokarem dzieje  ,,ostatno  po 80 km  nas odwozili  do innych autokarów  bo   była kraksa  ,,mniejszym busem zawsze sprawniej to idzie  wiecej  autokarem nie  umiecha mi sie  jechac  ,,Sindbad  ostatnio   jak nie wypadek to  ktos stuknie opóznienia  i ile nerwów to kosztuje   ,

zawsze o Sinbadzie będzie głośno, jest największą firmą przewozową w tym kraju.....
inne też mają wypadki
21 grudnia 2014 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
agamor

zawsze o Sinbadzie będzie głośno, jest największą firmą przewozową w tym kraju.....
inne też mają wypadki

Racja Agamor
22 grudnia 2014 19:50
JagodaQ

Racja Agamor

Każdy ma swoja racje  ,:)
22 grudnia 2014 21:04
A moze ktos wie jaki bus jezdzi z Parczewa woj Lubelskie do Offenburga Niemcy
22 grudnia 2014 21:32
Babcia

A moze ktos wie jaki bus jezdzi z Parczewa woj Lubelskie do Offenburga Niemcy

mam namiar na busa z lubelskiego z krasnika chyba chcesz podam Ci nr, zadzwonisz zapytasz, ale nie wiem jak sie nazywaja. Jechalam z nimi do DE, sybko sie jedzie i kierowcy sa spoko.