Twój Bus - Wojciech Wiczkowski

23 grudnia 2014 08:46
Mozesz podać zadzwonie zapytam do tej pory jeżdziłam Sindbadem ale wolę busem tylko w moją strone ciężko znależć
20 stycznia 2015 18:45
A moze ktos wie cos na temat busa BONN- TARNOW
24 lutego 2016 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
Alicjacz

Z tego co sie zorientowałam  to  bus kosztuje drożej niz autokar Sindbad. W Sindbadzie jako staly klient mam znizkę i mogę przewieźć dodatkowo bezpłatnie 10 kg bagażu. Dla mnie ma to znaczenie ,bo jadę z jedną  dużą torbą a wracam z dwiema  plus bagaż podręczny.  Poza tym czuję się bezpieczniej w dużym autokarze.

To prawda, może i bus jest nieco droższy, jednak zawozimy pasażerów pod podany adres, co bardzo ułatwia przyjazd do Niemiec. W cenie każdego biletu jest również bagaż - 2 duże torby podróżne do 25 kg oraz bagaż podręczny. Przy  rezerwacji w dwie strony zawsze udzielamy rabat na podróż powrotną, a z kartą stałego kilenta co 7 przejazd jest za połowę ceny. Wielu dotychczasowych pasażerów przewozów autokarami, po pierwszej podróży z Twoim Busem do nas wraca i jeździ regularnie. Nie tylko ze względu na wygodę, ale i sympatyczną atmosferę w czasie podróży :)
24 lutego 2016 22:14
A jak to w czasie wygląda.Ile trwa podróż.20-24 h zawsze tyle jadę ,czy to busem ,czy Sindbadem.Raczej nie sądzę ,żeby podróż trwała około 12 h.Jeźdzę z Płocka do Ulm.I z powrotem.Firma wyżej z pomorskiego ,więc i tak nic z tego.