Wstydliwie przemilczana prawda o opiece nad osobami starszymi

17 października 2017 18:09
emi

Problemem nie jest rodzaj umowy, czas i charakter wykonywanej pracy.
Problem tkwi w nieuczciwości w zawieraniu umowy: niesamowicie zaniżone stawki
do ozusowania w porównaniu z rzeczywistym dochodem i wartością wykonywanej pracy.
Taka legalna praca "na czarno".

Dlaczego piszesz, że twoja praca jest nielegalna? :D Muszą istnieć przepisy, które pozwalają wam na tak pracować. Lekarze w szpitalach też dużo pracują. Mają dyżury, jeden za drugim. Taka praca :[
17 października 2017 18:11 / 5 osobom podoba się ten post
Darko

Dlaczego piszesz, że twoja praca jest nielegalna? :D Muszą istnieć przepisy, które pozwalają wam na tak pracować. Lekarze w szpitalach też dużo pracują. Mają dyżury, jeden za drugim. Taka praca :[

2014 rok. Wykopki robisz? '' latasz po wszystkich topikach'' , może tzw. ''sztuczny tłum robisz? ''
17 października 2017 18:12
Ona_Lisa

2014 rok. Wykopki robisz? '' latasz po wszystkich topikach'' , może tzw. ''sztuczny tłum robisz? ''

Czytam. Mogę to czytam, w końcu co mam robić :D
17 października 2017 18:20 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Czytam. Mogę to czytam, w końcu co mam robić :D

Też zadajesz konkretne pytania do Emi, a Emi...o raju.... . Merytorycznie,  wszystko ok. i witam spragnionego 
17 października 2017 18:29
margaritka59

Też zadajesz konkretne pytania do Emi, a Emi...o raju.... . Merytorycznie,  wszystko ok. i witam spragnionego :-)

Spragnionego? :D Cześć.
18 października 2017 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Spragnionego? :D Cześć.

Spragnionego wiedzy - ja miałam na myśli. Cześć
18 października 2017 09:59 / 9 osobom podoba się ten post
Czytam często w prezentacjach agencji pośredniczących w zatrudnianiu opiekunek:"naszym celem jest niesienie pomocy i zapewnienie opieki osobom starszym" i jakoś mnie to...nawet irytuje . No nikt mi nie wmówi tego, że agencje pośredniczące, działają z innych pobudek niż tylko zarobkowe .
18 października 2017 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
18 października 2017 20:49
margaritka59

Spragnionego wiedzy - ja miałam na myśli:yo:. Cześć:-)

Cześć :D 
18 października 2017 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Cześć :D 

Cześć 
23 października 2017 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
Jedzie "opiekunka" do pracy, wraca i na mieście opowiada, że "praca fajna, taka do towarzystwa babci/dziadka".
23 października 2017 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
Przyznam, że niezbyt pojmuję cel tego tematu.
Wstydu żadnego ukrywać, czy przemilczać żadnej prawdy o swojej pracy nie zamierzam, bo niczego z tych spraw nie ma.  
A jaka jest ta przemilczana prawda??
Brzmi dość tajemniczo, a nawet ciekawie. 
24 października 2017 10:31
Knorr

Przyznam, że niezbyt pojmuję cel tego tematu.
Wstydu żadnego ukrywać, czy przemilczać żadnej prawdy o swojej pracy nie zamierzam, bo niczego z tych spraw nie ma.  
A jaka jest ta przemilczana prawda??
Brzmi dość tajemniczo, a nawet ciekawie. 

Nie wszyscy opiekunowie/opiekunki traktowane są z szacunkiem, zarówno przez rodziny PDP jak i zatrudniajace ich firmy. Nie każdy potrafi sie obronić, czasem nawet nie probuje, jak ma nóż na gardle, to za kobieta z broda.
24 października 2017 10:34 / 8 osobom podoba się ten post
wrzos

Jedzie "opiekunka" do pracy, wraca i na mieście opowiada, że "praca fajna, taka do towarzystwa babci/dziadka".

Ja tak opowiadam, a bo co??
24 października 2017 11:01
Znałem trzy prawdy , a tu jest jeszcze jedna ...