Wstydliwie przemilczana prawda o opiece nad osobami starszymi

24 października 2017 11:05 / 6 osobom podoba się ten post
Marta2

Ja tak opowiadam, a bo co??

Ja też tak opowiadam,ale nie kłamię teraz tak mam,właśnie sprzątaczka sprząta,orodnik w ogrodzie liście grabi a ja klikam
24 października 2017 11:31 / 15 osobom podoba się ten post
To że dupe trzeba umyć nie czyni tej pracy niefajną.Ale niektórym sie to w głowie nie mieści.
Lepiej dupe myć niz jakiemuś szefowi w dupe włazić,ot co.
24 października 2017 11:41 / 6 osobom podoba się ten post
Marta2

To że dupe trzeba umyć nie czyni tej pracy niefajną.Ale niektórym sie to w głowie nie mieści.
Lepiej dupe myć niz jakiemuś szefowi w dupe włazić,ot co.

O wlasnie !!! 
24 października 2017 11:57 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

O wlasnie !!! 

Nooo...
24 października 2017 13:08 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nooo...

W pelni sie zgadzam z Toba , tez tak uwazam 
24 października 2017 13:29 / 5 osobom podoba się ten post
Marta2

To że dupe trzeba umyć nie czyni tej pracy niefajną.Ale niektórym sie to w głowie nie mieści.
Lepiej dupe myć niz jakiemuś szefowi w dupe włazić,ot co.

24 października 2017 20:30 / 7 osobom podoba się ten post
Marta2

To że dupe trzeba umyć nie czyni tej pracy niefajną.Ale niektórym sie to w głowie nie mieści.
Lepiej dupe myć niz jakiemuś szefowi w dupe włazić,ot co.

Albo nadstawiać.
25 października 2017 13:15 / 9 osobom podoba się ten post
dokładnie, sam możesz być panem i mieć niezależność w organizacji pracy. Nie jest tak źle, jak się powszechnie myśli. Ja lubię tą pracę i wolę pomagać staruszkom niż pracować fizycznie w deszczu na budowie, albo w jakiejś korporacji pracować jak szczur...
25 października 2017 22:12 / 3 osobom podoba się ten post
Marcus.Bet

dokładnie, sam możesz być panem i mieć niezależność w organizacji pracy. Nie jest tak źle, jak się powszechnie myśli. Ja lubię tą pracę i wolę pomagać staruszkom niż pracować fizycznie w deszczu na budowie, albo w jakiejś korporacji pracować jak szczur...

Tak, sam brałem udział w tym wyścigu szczurów. 
Dzisiaj dziwię się, że to prawda.
26 października 2017 12:40 / 3 osobom podoba się ten post
Marcus.Bet

dokładnie, sam możesz być panem i mieć niezależność w organizacji pracy. Nie jest tak źle, jak się powszechnie myśli. Ja lubię tą pracę i wolę pomagać staruszkom niż pracować fizycznie w deszczu na budowie, albo w jakiejś korporacji pracować jak szczur...

Dobrze płacą więc czego tu się wstydzić. Poza tym jak byśmy nie chcieli pracować to byśmy zmienili pracę;))
26 października 2017 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
Znam wiele osób i moglabym spokojnie zająć ich miejsce i robić to co oni , ale znam wśród nich niewielu którzy by potrafili pracować w moim zawodzie.