Promedica24 Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
17 stycznia 2012 08:25

Droga Ewo - tego typu wpisy mogą wprowadzać ludzi w błąd - moderator

18 stycznia 2012 18:13
Pracowałam w promedice,było nieżle na początku.W tej chwili według mnie dzieje sie nieciekawie,jadyne co dobre to wypłata w terminie.Domy różne ,zależy jak sie trafi raz lepiej raz gorzej.Nie ma reguły.Wszystko związane z wyjazdem bądż też powrotem do domu załatwiane jest na ostatnią chwile ,co mnie osobiście bardzo denerwowało.
18 stycznia 2012 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
szukaj dalej...

wypłata u nich wychodzi dopiero 14 dnia od nich po przepracowanym miesiącu...to naprawdę długo i wg prawa polskiego maksymalny termin to 10 dnia zapłata- najpóźniej powinna być na koncie!! w DE zaraz po zakończeniu pracy,ale powiedzmy że z tym można się pogodzić..reszta taka sobie..ale ja mam niesmak (delikatnie mówiąc) nie biorą pod uwagę ilości i jakości pracy przy ustalaniu stawki - a przecież pacjenci bywają różni...ale spokojnie możesz z nimi zacząć współpracę...."frycowe" musi czasami boleć, ale może być też
31 stycznia 2012 15:46 / 1 osobie podoba się ten post
Pozdrawiam panie pracujące w Promedice24, ja pracuję 5 rok, nie jest żle, ale mogłoby być lepiej.

Denerwuje mnie tylko wypłata w złotówkach, ale wiedziałam co podpisuję.

Nie miałam problemu z weryfikacją, przeszłam bez problemu.

Musiałam jechać do Warszawy by podpisać umowę, wszystko odbyło się bez problemu,

panie miłe i kompetentne.

Teraz w całej Polsce mają biura i nie trzeba przez cały kraj jechać, by umowę podpisać.

Promedica będzie się przekształcać (zmieniać nazwę), wkrótce otrzymam pismo,poinformowano mnie telefonicznie o tym fakcie. Pozdrawiam wszystkie koleżanki. Może ktoś procuje w Monchengladbach, (25km od Diseldorfu), chętnie zaproszę na kawę i pogaduchy.

03 lutego 2012 18:24
Wypłatę w euro mają nowi pracownicy, którzy podpisują umowę-zlecenie.Dłużej pracujące na czas nieokreślony to mają w złotówkach.
04 lutego 2012 08:32
Tak jest w wiekszosci firmach to od Ciebie zalezy jakie masz konto.W mojej firmie dostaje w euro na konto walutowe ale musialam wyrazic zgode na pobranie za przelew poniweaz nie jest to bank z ktorym obi wspolpracuja.
04 lutego 2012 08:40
Witam w mojej firmie wyplata tylko w zlotowkach ,nie bylo mowy o innej walucie .Pozdrawiam
04 lutego 2012 13:47


Mam konto walutowe, ale tak jest w umowie - płacone w złotówkach od 10-go następnego miesiąca. Teraz zaproponowali wypłatę w euro, ale umowa - zlecenie,. Co o tym myślicie?
04 lutego 2012 15:55
no nie w mojej w tej co pracuje pomylka przepraszam
04 lutego 2012 19:21
Dzieki za zwrocenie uwagi ale wracajac do tematu jak to jest mowia ze w zlotowkach a potem sie okazuje ze w euro tez co jest grane ? przepraszam ze jestem dociekliwa ale cos mi tu nie gra .Za miesiac jade do domu to chciala bym wiedziec .pozdrawiam
04 lutego 2012 20:41
Witam. Więc warto z z ta firmą umowę podpisać czy szukać czegoś innego ?? Różne pogłoski ''chodzą '' na jej temat więc mam mieszane zdanie .
09 lutego 2012 17:21

dla swojego dobra trochę zmienię posta ale ogólnie gdyby ktoś mnie pytał to nie palecam...


mają tylko jeden plus - wysyłaja pieniążki na czas


 


 aha i podoba mi się jeszcze to, że jak jestem w Polsce to mam ubezpieczenie a w innych firmach to ubezpieczenie jest tylko na czas pobytu w niemczech ;/ i właśnie szukam rozwiązania, tylko jeszcze nie znalazłam żadnego ;/


 


 


a i jeszcze jedna uwaga to to, że wysyłają niedoświadczone opiekunki do osób, które jeszcze nie miały opiekunki co dla mnie jest trochę nie teges ;/

09 lutego 2012 18:24
moja znajoma z nimi "jeździ"i cały czas siedzi w domu,nie daja jej zadnych ofert,porazka.
10 lutego 2012 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
ulencja said:
a i jeszcze jedna uwaga to to, że wysyłają niedoświadczone opiekunki do osób, które jeszcze nie miały opiekunki co dla mnie jest trochę nie teges ;/

ale to nawet lepiej nie sadzisz? ja przynajmniej jak zaczynałabym to wolałabym osobe u której nie było nikogo przede mną.Pomysl,ty wprowadzasz swoje zwyczaje,nie mówic ci ktos,ze Pani Jola to piekła mu jeszce ciasto w niedziele hiii!!

11 lutego 2012 13:36
wiewiorka said:
Ale piszesz ,ze bylas juz 2 lata temu,to chyba teraz niemiecki u Ciebie nie jest taki zly? a jak z jezykiem jest dobrze to i z podopieczna i rodzina sie dogadasz.Nawet jak bedziesz pierwsza w tym domu.

no teraz mój niemiecki jest całkiem nie zły ale i tak wolę jechac w miejce gdzie jest podmiana.



 



za drugim razem jak jechałam to miałam pana, który jeszcze nigdy nie miał opiekunki i naprawdę byłam, za przeproszeniem, posrana jak miałam tam jechać :)