Promedica24 Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
20 lutego 2012 09:51
Wiewiórka:)dla mnie jest to baaaardzo dziwne:)i haczyk jest taki że podpisując z nimi umowe jest punkt o zakazie konkurencji pod "grożbą":)kary,czyli nie ma opcji wejścia we współprace z inną firmą.
20 lutego 2012 09:56
mala said:
Wiewiórka:)dla mnie jest to baaaardzo dziwne:)i haczyk jest taki że podpisując z nimi umowe jest punkt o zakazie konkurencji pod "grożbą":)kary,czyli nie ma opcji wejścia we współprace z inną firmą.

Ale chyba jest okreslony jakis okres wypowiedzenia umowy.Ja mam 1 m-c.Czyli nie ma zlecen ,wypowiadam umowe i do widzenia-szukam gdzie indziej.

20 lutego 2012 14:57
Wiewiórka:)chodzi o to że panie z rekrutacji pracowników sa naprawde bardzo miłe i to one maja pierwszy kontakt z potencjalną pracownicą/pracownikiem,ale ich praca polega na tym zeby wykonywac dobrze swoje obowiazki,w sensie ze pozyskiwac tych pracowników a potem sprawy przejmuja całkiem inne osoby,czyli kandydatek maja wiele a zlecen malutko,maja zabezpieczenie że gdyby ktoś chciał pilnie zjechac albo dostaliby nowy kontrakt od Niemcow to w kazdym momencie maja kogo tam wysłac a od strony zwykłego pracownika wyglada to tak ze czekasz...czekasz...i czekasz...bez pieniedzy
20 lutego 2012 16:07
Taką umowę zlecenie wypowiada się bez problemu z dwutygodniowym okresm.Take tu nie ma problemu.
20 lutego 2012 21:03
No wiec wlasnie po 2-3 tygodniach daremnego wyczekiwania i wodzenia za nos,trzeba zlozyc wypowiedzenie i probowac gdzie indziej.
21 lutego 2012 08:44
hej dziewczyny! na początku marca mam egzamin z niemieckiego[Promedica24]i tutaj pies pogrzebany,zdaję sobie sprawę ,ze w okresie przedswiatecznym mogę wyjechac dosyc szybko,ale co dalej.Obecnie pracuję,nie sa to kokosy ,ale zawsze stała praca, ciekawi mnie ile najdłuzej czekałyscie na zlecenie wyjazdu? ja w kazdej chwili moge jechac spowrotem do Włoch,więc obawiam sie trochę zwiazania się z firmą i czekania nie wiadomo ile. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i.... chłopaków równiez hii
21 lutego 2012 09:52
"Egzamin" w Promedice nie jest trudny.. gorzej jak się skonfrontujesz z językiem na miejscu. J czekałam na pierwszy wyjazd 2,5 tygodnia. Pamitajcie Panie, ż potencjalny podopieczny otrzymuje zawsze dwie propozycje do wyboru,, i w ten sposób może często wygrywać osoba, która ma lepszą fotkę,Też trzeba brać pod uwagę jakie daje się do agencji zdjęcia.
21 lutego 2012 09:55
Czyli jakby nie patrzec,zawsze bedzie jakas dyskryminacja.A jezeli chodzi o wyjazd to ja oczekiwalamokolo m-ca.
21 lutego 2012 10:35
A ja po tygodniu juz pojejchalam na pierwsze zlwcenie,tez z firmy,pozdrawiam.
21 lutego 2012 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
karina said:
A ja po tygodniu juz pojejchalam na pierwsze zlwcenie,tez z firmy,pozdrawiam.

Witam Wszystkie:) Ja czekałam 4 dni na na telefon, ale niestety nie udało mi się wyjechać... Teraz od tygodnia jestem w Niemczech z Promedica24, telefon dostalam 10 lutego, a 14 już wyjeżdżałam. To mój pierwszy wyjazd z tej firmy. Myślę, że w miarę sprawnie wszystko poszło. Pozdrawiam :)

21 lutego 2012 19:25
Sylwia rozumiem że podpisałaś dopiero umowę, nie pytam o stawkę dzienną jaką dostałaś, napisz proszę jaką podstawę daje od tego roku pm24.

Mój pierwszy wyjazd też poszedł sprawnie, później bywało różnie. pozdrawiam
21 lutego 2012 20:57
no własnie,bardziej mi chodzi o te pózniej,przeciez na zdrowy rozum biorac to pieniadze zarobione przez ,np.2 miesiace rozkładaja sie na 4 jesli nie mamy pracy przez nastepne 2 !

mi tez nie podoba się wynagrodzenie od stopnia umiejetnosci języka-dla mnie to bzdura.Nie jestem początkujacą ,wiem ze to cięzka praca,to powinno zalezec od stopnia zaawansowania choroby pacjenta.Ja do tej pory przynajmniej tak miałam
21 lutego 2012 21:02
Rzeczywiscie,jedni maja prawie wczasy,a inni naprawde musza tyrac.To powinno stanowic o wynagrodzeniu.
21 lutego 2012 22:11
anetta said:
Sylwia rozumiem że podpisałaś dopiero umowę, nie pytam o stawkę dzienną jaką dostałaś, napisz proszę jaką podstawę daje od tego roku pm24.
Mój pierwszy wyjazd też poszedł sprawnie, później bywało różnie. pozdrawiam

 


pzdr. :)

21 lutego 2012 22:15
wiewiorka said:
Rzeczywiscie,jedni maja prawie wczasy,a inni naprawde musza tyrac.To powinno stanowic o wynagrodzeniu.

Masz rację, ja naprawdę byłam zdziwiona, gdy Pani powiedziala mi,że stawka zależy od stopnia znajomości języka. Ja nie trafiłam żle, Mam dziadka do opieki, trochę uparty, ale ujdzie :) Niesprawiedliwością jest, że nie jest to uzależnione od "niepełnosprawności" Podopiecznego. pzdr