Promedica24 Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
24 września 2018 16:53 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ale im dowaliłaś :smiech2: aż trzy razy :boks1:

Oj tam -nieładnie tak się śmiać. Nie dość , że połowe pauzy można spędzić w niemieckim więzieniu, to ewentualną pensję otrzymuje się jak wypuszczą z paki i na dodatek ku własnemu osłupieniu 700 eur...Nic dziwnego, że trudno z "nerw" zapanować nad klawiaturą.
24 września 2018 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Oj tam -nieładnie tak się śmiać. Nie dość , że połowe pauzy można spędzić w niemieckim więzieniu, to ewentualną pensję otrzymuje się jak wypuszczą z paki i na dodatek ku własnemu osłupieniu 700 eur...Nic dziwnego, że trudno z "nerw" zapanować nad klawiaturą.

Jak nie, jak tak . Śmieję się z celnych strzałów . Lepiej trzy razy, za którymś się trafi . I tak szczera firma, czarno na białym 24 h.
24 września 2018 21:43
Pracuję w Promedice od zeszłego roku ..Małe pieniądze ,kontrakty ciężkie ..Nie polecam ..Sama też rezygnuję 
 
24 września 2018 23:37
No juz dajcie spokój juz każdy wie ze ta firma to beznadzieja dacie coś nowego tyle jest firm
10 października 2018 22:47
witam
ja tak czytam Wasze posty i coś mio się nie zgadza.Posty z przed 3 lat i teraźniejsze i ciągle wałkujecie, że 800 euro za miesiąc. Nikt za taką kasę by nie pojechał, język też nie ma znaczenia,tak mi powiedziano, że wystarczy komunikatywny. Promedica płaci 10.600zł na rękę za 2 miesiące +bonus 600euro jęśli zostaniesz na święta. Więc nie wiem komu wierzyć. Ja myślę, że jeśli podpisuje się umowę a firma nie wywiążę się z umowy to chyba jest Sąd pracy, Sąd Cywilny. Moja Kuzynka pracowała 3 lata z tą agencją co miesiąc miała 5000tys. Jechała na 8 tyg a wracała na 2 tyg. Dlatego nie chce mi się wieżyć w te tegoroczne posty. Sama mam zamiar jechać za miesiąc i przekonam się sama, a wtedy odpowiem na nurtujące wszystkich pytanie
11 października 2018 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
monika48

witam
ja tak czytam Wasze posty i coś mio się nie zgadza.Posty z przed 3 lat i teraźniejsze i ciągle wałkujecie, że 800 euro za miesiąc. Nikt za taką kasę by nie pojechał, język też nie ma znaczenia,tak mi powiedziano, że wystarczy komunikatywny. Promedica płaci 10.600zł na rękę za 2 miesiące +bonus 600euro jęśli zostaniesz na święta. Więc nie wiem komu wierzyć. Ja myślę, że jeśli podpisuje się umowę a firma nie wywiążę się z umowy to chyba jest Sąd pracy, Sąd Cywilny. Moja Kuzynka pracowała 3 lata z tą agencją co miesiąc miała 5000tys. Jechała na 8 tyg a wracała na 2 tyg. Dlatego nie chce mi się wieżyć w te tegoroczne posty. Sama mam zamiar jechać za miesiąc i przekonam się sama, a wtedy odpowiem na nurtujące wszystkich pytanie

No i tu się mylisz,jak ktoś słabo zna język to firma proponuje 800e,znam trzy takie osoby co za tyle jezdzą.Tak w tym roku.Konkurencyjne firmy dają od 1000e na miesiąc za słaby język.
11 października 2018 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
W lutym szukałam pracy i są firmy, które dają 850 euro opiekunce ze słabym językiem. Tyle mi proponowano w tym roku. Pojechałam za więcej, ale też nie rewelacja. Choć akurat miałam bardzo lekkie zlecenia, to stwierdziłam, że się na to godzę. Są firmy, które takie stawki proponują.
11 października 2018 12:19
monika48

witam
ja tak czytam Wasze posty i coś mio się nie zgadza.Posty z przed 3 lat i teraźniejsze i ciągle wałkujecie, że 800 euro za miesiąc. Nikt za taką kasę by nie pojechał, język też nie ma znaczenia,tak mi powiedziano, że wystarczy komunikatywny. Promedica płaci 10.600zł na rękę za 2 miesiące +bonus 600euro jęśli zostaniesz na święta. Więc nie wiem komu wierzyć. Ja myślę, że jeśli podpisuje się umowę a firma nie wywiążę się z umowy to chyba jest Sąd pracy, Sąd Cywilny. Moja Kuzynka pracowała 3 lata z tą agencją co miesiąc miała 5000tys. Jechała na 8 tyg a wracała na 2 tyg. Dlatego nie chce mi się wieżyć w te tegoroczne posty. Sama mam zamiar jechać za miesiąc i przekonam się sama, a wtedy odpowiem na nurtujące wszystkich pytanie

Dowiadywałaś się ile firma płaci opiekunkom po kursie językowym? Wciąż płaci poniżej 1000 euro.
03 listopada 2018 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
Muszą wszyscy się zbuntować. Uważam, że jeśli jest osoba leżąca nie komunikatywna to po co komu język?. Powinno byc brane pod uwagę czy pacjent w dobrym stanie, średnim czy ciężkima nie czy zna się język. Człowiek się szybko uczy i po takim miesięcznym wyjeździe będzie się komunikował świetnie. Ja za 800 euro nie pojadę
 
03 listopada 2018 21:44
W pełni się zgadzam!
03 listopada 2018 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

No juz dajcie spokój juz każdy wie ze ta firma to beznadzieja dacie coś nowego tyle jest firm

ale wszystkie oszukują, czytałam opinie i chyba się nie zdecyduję. Może jak wszyscy zobaczą opinie i zrezygnują, to agencja nie będzie miała innego wyjścia aby podnieść stawki. Już teraz szukają nawet bez znajomości języka bo każdy już się wycwanił i nie da się wyzyskiwać za grosze
 
03 listopada 2018 21:54
A miałam iść na spotkanie info..no to już lece
03 listopada 2018 22:32
Elka40

A miałam iść na spotkanie info..no to już lece:jazda na rowerze::wystawia jezyk1:

Do tej firmy? Dwie  z koleżanek, z którymi się tutaj spotykam mają po 850 euro- jedna po półtora roku, druga dwa razy dłużej z nimi pracuje. Teraz w miarę spokojnie mają, ale opisywały wcześniejsze przypadki- nie wytrzymałabym tam długo, byłby wcześniejszy zjazd.
03 listopada 2018 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Do tej firmy? Dwie  z koleżanek, z którymi się tutaj spotykam mają po 850 euro- jedna po półtora roku, druga dwa razy dłużej z nimi pracuje. Teraz w miarę spokojnie mają, ale opisywały wcześniejsze przypadki- nie wytrzymałabym tam długo, byłby wcześniejszy zjazd.

No nie ja jeżdżę za większe stawki bo znam dość dobrze niem.i znam ich Socjalgezetzbuchen(pracowałam trochę w Heimie)stad.Ale mieszkam u nas znowu
23 listopada 2018 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ja jestem już prawie trzy tygodnie na nowy zleceniu i jeszcze nikt się nie zainteresował , czy ja tutaj jestem jeszcze?