Promedica24 Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
19 września 2018 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .
20 września 2018 07:51 / 1 osobie podoba się ten post
Magda42

Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .

Dziś już za 800 euro nikt nie jedzie do pracy,no ale takie stawki tylko w Promedica 24 .
20 września 2018 08:08
Magda42

Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .

Szkoda Twojego czasu. Marne stawki a obsługa opiekunek poniżej krytyki. To jest ciężki kawałek chleba i za 800 euro nie warto się wybierać. Szkoda zdrowia. 
20 września 2018 08:38 / 1 osobie podoba się ten post
poznanianka1

Dziś już za 800 euro nikt nie jedzie do pracy,no ale takie stawki tylko w Promedica 24 .

Jeszcze kurs trzeba odrobić , ale takie są początki jeżeli zdecydujesz się na naukę języka u nich . Zapłaci frycowe i zmądrzeje , też tak zaczynałam . Pierwszy i ostatni raz byłam z tą firmą , weszłam na Forum , poczytałam , posłuchałam , zebrałam doświadczenie , uczyłam i uczę się nadal i nie narzekam. Od czegoś trzeba zacząć .
20 września 2018 08:41
Magda42

Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .

Odrób co musisz, ucz się sama w każdej wolnej chwili i nie bój się startować do innych firm. Powodzenia.
20 września 2018 08:46
Magda42

Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .

Tak zwany socjal i transport to opłaca rodzina,firma od rodziny bierze minimum 2500€ .Jak możesz się wycofać to ...ale to Twoja decyzja.
20 września 2018 08:46
Magda42

Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .

Tak zwany socjal i transport to opłaca rodzina,firma od rodziny bierze minimum 2500€ .Jak możesz się wycofać to ...ale to Twoja decyzja.
20 września 2018 09:33
Magda42

Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .

Magda, jeśli możesz to rezygnuj...A jezyka naucz sie sama.., są różne kursy online, książki itp.. Jeśli zostaniesz to bedziesz musiała rok pracowac za taką stawke..( odpracowac kurs, który niewiele daje; poznałam dziewczyne po takim kursie, musiała rok przepracowac( oczywiście z przerwami) za 750 euro!) Jest tyle innych firm...Powodzenia.
20 września 2018 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
Magda42

Witam ,jestem w trakcie kursu z jez. niem zorg przez PR24 nie obiecuja kokosów .ale mam chec jechac .Czy ktoś aktualnie jest i obiecuja800 e +socjal dojazd itd.Czy może ktos ma aktualne wiadomosci czy sa solidną firmą czy siewywiązują zobietnic z umowy .

Dziewczyny ci dobrze radzą,jak możesz to ucz się sama języka prywatnie na początek wystarczy zaliczyć tę rozmowę przez tel i juz możesz jechać.Kurs będziesz musiała odpracować ale nie wiem dokładnie na jakich zasadach,raczej są dla nas niekorzystne.Firma słynie z wykorzystywania i marnych płac szczególnie tych nowych pracowników.Uciekaj od nich.
20 września 2018 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
Słuchajcie No tak .Wszystko rozumiem no i nie jestem zachwycona Waszymi radami wręcz przerażona ale na kursie jest Nas więcej i juz podpisałyśmy umowe.Trudna sytuacja .Myslimy na razie popracować i się zobaczy.Zobaczymy jak bedą płacić.Jak z całą organizacjąZ wczesniejszego kursu już pojechały osoby mówią że jest ok płaca na czas ,kontakt z kolsuntantem tam na na miejscu mają Wiec moze dac im szanse ?Sluchajcie wczesniej próbowałam juz rozmów przez telefon w innych agencjach by zaliczyc poziom języka ale nie miałam szczęscia a myśle że aż tak żle z moim niemieckim to nie jest i zawsze odmownie .Czekam na wWasza opinie kochane.Buziaki.
20 września 2018 19:39
Dzięki. No licze że to tak raczej będzie wyglądało z tym frycowym .Noale no ale od czegos trzeba zacząć,pózniej będe szukać ,
 
24 września 2018 14:23
Pracowałam w firmie dopóki nie przejrzałam na oczy. Promedica24 zatrudnia za najniższa pensje 700-900euro miesięcznie. Pensje nie są wypłacane na czas trzeba dzwonić kilkakrotnie i się dopominać kiedy otrzymamy pensje. Praca 24h/7 po uzgodnieniu wcześniejszej przerwy i wyjściu na godzinna przerwę dzwonią ze osoba starsza została bez opieki i wzywają policje. Koordynatorki koloryzują stan pacjentki natomiast po przyjeździe okazuje się ze osoba jest w ciężkim stanie. Podsumowując pensja niska, nie wypłacalność w terminie, brak czasu wolnego.
24 września 2018 14:25
Pracowałam w firmie dopóki nie przejrzałam na oczy. Promedica24 zatrudnia za najniższa pensje 700-900euro miesięcznie. Pensje nie są wypłacane na czas trzeba dzwonić kilkakrotnie i się dopominać kiedy otrzymamy pensje. Praca 24h/7 po uzgodnieniu wcześniejszej przerwy i wyjściu na godzinna przerwę dzwonią ze osoba starsza została bez opieki i wzywają policje. Koordynatorki koloryzują stan pacjentki natomiast po przyjeździe okazuje się ze osoba jest w ciężkim stanie. Podsumowując pensja niska, nie wypłacalność w terminie, brak czasu wolnego.
24 września 2018 14:25
Pracowałam w firmie dopóki nie przejrzałam na oczy. Promedica24 zatrudnia za najniższa pensje 700-900euro miesięcznie. Pensje nie są wypłacane na czas trzeba dzwonić kilkakrotnie i się dopominać kiedy otrzymamy pensje. Praca 24h/7 po uzgodnieniu wcześniejszej przerwy i wyjściu na godzinna przerwę dzwonią ze osoba starsza została bez opieki i wzywają policje. Koordynatorki koloryzują stan pacjentki natomiast po przyjeździe okazuje się ze osoba jest w ciężkim stanie. Podsumowując pensja niska, nie wypłacalność w terminie, brak czasu wolnego.
24 września 2018 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Ale im dowaliłaś  aż trzy razy