10 września 2014 21:08
Lawenda

Właśnie,że mam. :D
W swoim opisie. :)

Ja nie widzę. Jest tak: mój e-mail i tu; dziękuję za uwagę )
10 września 2014 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
faktycznie, dzięki. :) Już poprawione.
10 września 2014 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Pisze ze max to 1400

w rozmowie mowia ,ze 1200:)max oczywiscie :)
 
10 września 2014 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
na niemadre pytania może być tylko jedna odpowiedż też niemądra ani na pól etatu ani na cały a na dwa
10 września 2014 22:17
Babcia

na niemadre pytania może być tylko jedna odpowiedż też niemądra ani na pól etatu ani na cały a na dwa

Zacznij się zachowywać. Moderator

11 września 2014 06:26 / 3 osobom podoba się ten post
przepraszam ale to nie jest miejsce na osobiste wycieczki i to tyle w tym temacie
11 września 2014 07:04 / 1 osobie podoba się ten post
Kornelius

Zacznij się zachowywać. Moderator

Kornelius ,zjedz Snickersa (juz to pisalalm, kiedys) .
 
 
11 września 2014 13:18
Kornelius

najwyzsza stawka u nich to 1200-uwazasz ze to duzo?

a na 1/2 etatu czy na cały?

Jeśli opiekun pracuje w dzień i także w nocy, czyli pozostaje do dyspozycji PDP przez 24 godziny na dobę, to są dwa etaty.
11 września 2014 13:19
Babcia

na niemadre pytania może być tylko jedna odpowiedż też niemądra ani na pól etatu ani na cały a na dwa

To prawda. Na dwa.
11 września 2014 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
Czyżbys Amelko też pracowała w tej firmie i to na dwa etaty,a poza jeśli ktos lubi pracować to zadna przeszkoda w dodatku jeśli płaca i nie życzę sobie więcej komentarzy od osób, które nie pracują w tej firmnie
11 września 2014 14:45 / 1 osobie podoba się ten post
Babcia

Czyżbys Amelko też pracowała w tej firmie i to na dwa etaty,a poza jeśli ktos lubi pracować to zadna przeszkoda w dodatku jeśli płaca i nie życzę sobie więcej komentarzy od osób, które nie pracują w tej firmnie

...szczególnie wówczas, jeśli płacą za dwa etaty tyle co za jeden. 
 
11 września 2014 15:16
Babcia

Czyżbys Amelko też pracowała w tej firmie i to na dwa etaty,a poza jeśli ktos lubi pracować to zadna przeszkoda w dodatku jeśli płaca i nie życzę sobie więcej komentarzy od osób, które nie pracują w tej firmnie

A biorą młode opiekunki?<30lat? Pozdrawiam!
11 września 2014 15:40
nie wiem ale wydaje mi się, że tak najlepiej zadzwonic albo napisac maila
16 września 2014 14:15 / 1 osobie podoba się ten post
chciałam podzielić się swoją opinią na temat tej firmy :) otóż jestem po pierwszym wyjeździe z tą firmą i mimo tego, że jechałam w "ciemno", bo nie znałam tej firmy, u rodziny do ktorej pojechalam bylam pierwsza opiekunka to jestem bardzo zadowolona :D placa na czas, a nawet wczesniej, dzwonia i pytaja czy wszystko w porzadku, w razie problemow zawsze pomagaja, pytaja czy tak moze byc, wszystko zalatwiaja, nie trzeba sie niczym martwic :))) dobry kontakt jest z koordynatorka na terenie Niemiec ;) wysyłają nawet na maila materiały, słówka najpotrzebniejsze do porozumiewania sie z podopiecznymi- taka gotowa ściągawka :) mimo tego, że jestem studentką i chciałam tylko sobie dorobić podczas wakacji to nie było to problemem, jak w innych firmach :)
16 września 2014 15:51
nalka

chciałam podzielić się swoją opinią na temat tej firmy :) otóż jestem po pierwszym wyjeździe z tą firmą i mimo tego, że jechałam w "ciemno", bo nie znałam tej firmy, u rodziny do ktorej pojechalam bylam pierwsza opiekunka to jestem bardzo zadowolona :D placa na czas, a nawet wczesniej, dzwonia i pytaja czy wszystko w porzadku, w razie problemow zawsze pomagaja, pytaja czy tak moze byc, wszystko zalatwiaja, nie trzeba sie niczym martwic :))) dobry kontakt jest z koordynatorka na terenie Niemiec ;) wysyłają nawet na maila materiały, słówka najpotrzebniejsze do porozumiewania sie z podopiecznymi- taka gotowa ściągawka :) mimo tego, że jestem studentką i chciałam tylko sobie dorobić podczas wakacji to nie było to problemem, jak w innych firmach :)

Jakie to problemy napotykałaś w tych innych firmach?
Stan zdrowia podopiecznego, zgadzał się z opisem?
I co takiego załatwiają? Bo jeśli bilet przejazdu, to dla mnie 5 minut przez internet. Wszystko, tzn. co. Internet też? 
Pytam, ponieważ napisałaś bardzo ogólnikowo.
Proszę opisz nieco bardziej szczegółowo.