Co wozicie z Niemiec do Polski?

13 sierpnia 2020 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Beee,nie  lubię :oczko:
 

Tak nagle?  Wprawdzie szczyt wyrafinowania to nie jest , ale tak jak i Davidoff. Pasuje jak nic innego 
13 sierpnia 2020 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

mnie się zdazyło na lotnisku w Hamburgu , iśc za pania która pachniała własnie takim zapachem , który mnie zauroczył . Nie wytrzymałam i zapytałam co to za zapach. Była to woda perfumowana ISSEY MIYAKE
L'EAU D'ISSEY, zawinełam od razu do bezclówki i bez mrugniecia okiem wydałam prawie 80 Eu. Ten zapach to jest to dla mnie . 

Dominująca frezja. Delikatne ale trwałe. Miałam próbkę. Dobre perfumy.
13 sierpnia 2020 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tak nagle? :-) Wprawdzie szczyt wyrafinowania to nie jest , ale tak jak i Davidoff. Pasuje jak nic innego :oczko1:

No nie tak nagłe 
Kiedyś za bardzo polubiłam Jägemeistra w czasie karnawałowania w DE i od tamtej pory bee ,nie lubię 
A w gardło zapach też czasem może podrapać, od samego niuchania, bez łykania 
13 sierpnia 2020 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

mnie się zdazyło na lotnisku w Hamburgu , iśc za pania która pachniała własnie takim zapachem , który mnie zauroczył . Nie wytrzymałam i zapytałam co to za zapach. Była to woda perfumowana ISSEY MIYAKE
L'EAU D'ISSEY, zawinełam od razu do bezclówki i bez mrugniecia okiem wydałam prawie 80 Eu. Ten zapach to jest to dla mnie . 

Tez mi się podobają. I jeszcze ten flakonik taki prosty , elegancki stożek 
13 sierpnia 2020 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tak nagle? :-) Wprawdzie szczyt wyrafinowania to nie jest , ale tak jak i Davidoff. Pasuje jak nic innego :oczko1:

Ale ja tak tylko trochę, nie szczytowo, wyrachowana jestem 
31 sierpnia 2021 22:30 / 3 osobom podoba się ten post
Duzo pisania ostatnio duzo ozdob do ogrodu
31 sierpnia 2021 23:19 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Duzo pisania ostatnio duzo ozdob do ogrodu:tak:

To koniecznie musisz mi o tym opowiedzieć 
01 września 2021 07:07 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To koniecznie musisz mi o tym opowiedzieć :tak:

Nie ma problemu
01 września 2021 07:39 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Nie ma problemu:-)

Dzwon, czasu mam sporo tylko się trzeba zsynchronizować, albo ja zadzwonię. Pauzę mam od 13 do 16, a potem też na luzaku, o ile pdp się dobrze czuje. 
01 września 2021 08:02 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dzwon, czasu mam sporo tylko się trzeba zsynchronizować, albo ja zadzwonię. Pauzę mam od 13 do 16, a potem też na luzaku, o ile pdp się dobrze czuje. 

Ja tak juz 12,15 do 15.00 mam przerwe ale zawsze gdzies wyskocze chyba ze bardzo brzydka pogoda.ale po południu moge rozmawiac, ostatni na wathapp wstawiłam zdjecia jak swoja mała Majorerke stworzyłam,ma dwie czesci gruntu na drugiej robie sad no i troche chce na warzywa ale czy na drugi rok to zrobie to nie wiem musze troche popracowac u mnie sie troche pozmieniało.
01 września 2021 08:25 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Ja tak juz 12,15 do 15.00 mam przerwe ale zawsze gdzies wyskocze chyba ze bardzo brzydka pogoda.ale po południu moge rozmawiac, ostatni na wathapp wstawiłam zdjecia jak swoja mała Majorerke stworzyłam,ma dwie czesci gruntu na drugiej robie sad no i troche chce na warzywa ale czy na drugi rok to zrobie to nie wiem musze troche popracowac u mnie sie troche pozmieniało.

Pomalutku ogarniesz. U nas przebudowa. Wymiana dachu na nowy i adaptacja strychu. Była landara, będzie jeszcze większa :). Mąż i synowie doglądają, choć tez za wiele nie muszą, bo ekipa solidna co się rzadko zdarza. Schodzi na tym dłużej niż założyli, ale wiadomo jak to z płcią męską-muszą się trochę popuszyć  Jednak już sprawa ma się ku końcowi i jest elegancko robione i co najważniejsze-dokładnie. Teraz jestem w pracy, to mogą spokojnie działać
Mamuelo, jak coś do mnie wysyłałas, to przeslij jeszcze raz. Zmieniałam tel, robiłam kopie WA i coś mogło się zgubić-nie widziałam tych zdjęć.
01 września 2021 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pomalutku ogarniesz. U nas przebudowa. Wymiana dachu na nowy i adaptacja strychu. Była landara, będzie jeszcze większa :). Mąż i synowie doglądają, choć tez za wiele nie muszą, bo ekipa solidna co się rzadko zdarza. Schodzi na tym dłużej niż założyli, ale wiadomo jak to z płcią męską-muszą się trochę popuszyć :lol2: Jednak już sprawa ma się ku końcowi i jest elegancko robione i co najważniejsze-dokładnie. Teraz jestem w pracy, to mogą spokojnie działać :lol3:
Mamuelo, jak coś do mnie wysyłałas, to przeslij jeszcze raz. Zmieniałam tel, robiłam kopie WA i coś mogło się zgubić-nie widziałam tych zdjęć.

Ja u siebie na statusie udostepniłam.Dobra ekipa to skarb u mnie 90 metrow podbruku kładli 3 miesiace masakra,sprubuje ciebie znalesc i ci przesle zdjecia,stworzonego mojego raju teraz czekac az sie to wyszystko bedzie rozrastac z roku na rok
01 września 2021 15:06 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Ja u siebie na statusie udostepniłam.Dobra ekipa to skarb u mnie 90 metrow podbruku kładli 3 miesiace masakra,sprubuje ciebie znalesc i ci przesle zdjecia,stworzonego mojego raju teraz czekac az sie to wyszystko bedzie rozrastac z roku na rok:-)

To już mnie masz :) Dobra ekipa to skarb, racja. Trafiłaś na pozorantów, którzy markują pracę i ciągną kasę . Ale jakby co do czego, to by miejsca bronili jak lwy i próbowali kogoś wygryźć. Taki schemacik  U mnie mąż dogląda i wszystko gra jak w zegarku-szwajcarskim . 
Nie widziałam statutu, ale tak bezpieczniej zamieszczać zdjęcia , bo już były przypadki, gdzie psiapsióła psiapsióle i dalej przekazywały czyjeś prywatne wiadomości . Można się szybko połapać, bo osoby , które nigdy nie potrafiły trzymać języka za zębami, puszczały radośnie farbę :) Ot takie prostactwo . Nie trzeba być Sherlockiem, aby to zauważyć :) 
27 października 2023 17:18
rozumiem ciebie! w niemczech sporo rzeczy mozna znalezc, ktorych u nas w polsce nie ma, albo sa duzo drozsze. ? te promocje na perfumy czy kosmetyki sa niesamowite, czesto korzystam. tez zauwazylem, ze ubrania bywaja czasami bardziej unikalne i tanie na wyprzedazach. a co do flohmarkty, to uwielbiam te targi! mozesz znalezc tam prawdziwe perełki, nie tylko zabawki, ale i inne ciekawe rzeczy. dla dzieciakow to prawdziwy raj, bo maja tyle nowych zabawek do odkrycia. ? kiedy wracam do pl, zawsze mam pelna walizke tych wszystkich skarbow. jednak pamietaj, by nie przesadzic z iloscia, bo przewoz moze byc klopotliwy. haha!