Włosy

01 kwietnia 2014 14:40
A farbowałyście kiedyś włosy henną może?
01 kwietnia 2014 14:48
Bardzo dawno temu i świetnie to robiło moim włosom.
01 kwietnia 2014 17:35 / 1 osobie podoba się ten post
Alpecin-Medicinal
Vitamin Kopfhaut-und Haar-Tonikum
Special bei Haarausfall durch empfindliche kopfhaut -5.95euro.
Kupilam na wypadanie wlosow,bede intensywnie wcierala i obserwowala efekty.
01 kwietnia 2014 18:03
takaja

Ja mogę polecić sprawdzone na moich włosach garściami wychodziły bałam się czesać i polecono mi Seboradin płyn z czarnej rzepy wcierać codziennie zapach niezbyt miły ale za to dziś włosy są gęste i mocne:)było to kilka lat temu ale z pewnością jest w sprzedaży w DE widziałam w Rossmanie pod inną nazwą Seboradinum chyba tak to się piszę :)
A jeśli chodzi o blond włosy to mogę polecić szampon i odzywka John Frieda Blonden super rozjaśnia i utrzymuje kolor zbędne farby odrosty minimalnie widać już jestem w DE półtora miesiąca i jeszcze nie farbowałam odżywkę trzymam dłużej tak ok pół godz:)

Miałam z tej linii szampon do kręconych włosów a do blondów tylko się przyglądałam ze sceptycyzmem. Napisz co dokładnie znaczy, że odżywka rozjaśnia. Bo mam teraz ładny kolor miodowy blond na włosach i czy ew. rozjaśniłaby mi do b. jasnego blondu (co byłoby niepożądane)?
01 kwietnia 2014 18:57
Nie tylko odżywka rozjaśnia ale i szampon też ale nie są to jakieś drastyczne rozjasnienia ja trzymam dłużej szampon i odżywke aby uzyskac ładny jasny blond ciekawe co na to powie moja fryzjerka jak wrócę do PL :)dla mnie on jest idealny :)
01 kwietnia 2014 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Alpecin-Medicinal
Vitamin Kopfhaut-und Haar-Tonikum
Special bei Haarausfall durch empfindliche kopfhaut -5.95euro.
Kupilam na wypadanie wlosow,bede intensywnie wcierala i obserwowala efekty.

No to ja też kupię jak ci juz intensywnie odrosną
01 kwietnia 2014 19:05
pokrzywa drozdze jest sprawdzona przez moja kolezanke,tak samo jak wcieranie płynu z czarnej rzepy i warto.pic naturalne herbaty a nie faszerowac sie syntetycznymi tabletkami
01 kwietnia 2014 19:09
Tak kupisz tutaj dałam ci tylko linka jak one wygladaja wadomo w Douglas sa drogie :) dziś w Rossmanie promocje na płyn do układania i chyba lakier :)
01 kwietnia 2014 19:11
takaja

Tak kupisz tutaj dałam ci tylko linka jak one wygladaja wadomo w Douglas sa drogie :) dziś w Rossmanie promocje na płyn do układania i chyba lakier :)

jutro kupie.ale pytałam czy  sa do naturalnych blon i do farbowanych?ja potrzbuje do naturalnych pewnie bedzie tam pisac.czy rózna jes butelki  te a te?
01 kwietnia 2014 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
Tak są oznaczone :) ale teraz sobie przypomniałam że fryzjerka babciny polecała mi też
http://czeszesie.pl/blog/recenzje/recenzja-serii-balea-more-blond-cos-dla-blondynek-,171.html
01 kwietnia 2014 19:42
dzieki
01 kwietnia 2014 19:46
Ciekawe, czy ta marka John Frieda naprawdę taka dobra jest. Przeglądałam stronę i sie napaliłam na serię Frizz Ease, dla puszących się włosów, chyba też się skuszę.
01 kwietnia 2014 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
efka66

Ciekawe, czy ta marka John Frieda naprawdę taka dobra jest. Przeglądałam stronę i sie napaliłam na serię Frizz Ease, dla puszących się włosów, chyba też się skuszę.

Miałam szampon. Był ok. Jakiś rewelacji nie było, bo wtedy bardziej pasował mi szampon z Nivea dla kręconych włosów.
I kupiłam w polskim Douglasie za ponad 35 zł, a potem jak zobaczyłam w Mullerze cenę, to plułam sobie w brodę że przepłaciłam.