Włosy

02 kwietnia 2014 12:47
Cali

Bardzo dawno temu i świetnie to robiło moim włosom.

Powiedz prosze, dlugo ci sie utrzymywała na włosach? ja mam teraz wlosy zafarbowane na ciemny brąz i male odrosty Slyszalam ,ze na zafarbowanych moze zlapac dobrze, a na odrostach slabo... sama nie wiem cz sie decydoac..
 
aha no i to jest koloryzacja trwala - czy potem gdybym chiala rozjasnic wlosy np. u fryzjera to nie bedzie problemu? Jeśli cos Ci wiadomo na ten temat to daj prosze znac :)
02 kwietnia 2014 14:06
takaja

http://www.douglas.de/douglas/index_b055802.html?trac=de.01p.goo.AdWords.douglas_de_marken_johnfrieda.sitelinkjohnfriedasheerblonde.000000&erid=1396280703747635402&zanpid=1885741897746879488
koszt ok 5 euro :)

zakupiłam dzis w rossmanie sama sprawdze efekt i podziele sie z wami.zakupiłam tez drożdze i pokrzywke do picia:)jednaa porcja wypita i smakuje bardzo dobrze
02 kwietnia 2014 17:57
kacha25

zakupiłam dzis w rossmanie sama sprawdze efekt i podziele sie z wami.zakupiłam tez drożdze i pokrzywke do picia:)jednaa porcja wypita i smakuje bardzo dobrze

Z tego co ja wiem włosy po hennie trudnej sie farbują takie jest stwierdzenie fryzjerek farba poprostu już dobrze nie chyta :) ale wiadomo henna jest zdrowsza dla naszych włosów a teraz mamy jeszcze całą palete kolorów :)
02 kwietnia 2014 23:57
a ktoś próbował alpecine? bo tak zachwalają w reklamach i nie wiem czy kupić.
03 kwietnia 2014 12:50
takaja

Z tego co ja wiem włosy po hennie trudnej sie farbują takie jest stwierdzenie fryzjerek farba poprostu już dobrze nie chyta :) ale wiadomo henna jest zdrowsza dla naszych włosów a teraz mamy jeszcze całą palete kolorów :)

Kurcze to już sama nie wiem co robic, bo chcialabymn odswiezyc moj aktualny klor wlosow (ciemny) ciemnym brazem - henna. Ale wiem, że kiedys bede chciala isc je rozjasnic na jasny braz/ciemny blond, ciekawe czy wtedy normalna farba chwyci...
03 kwietnia 2014 12:56
Asikaa

Kurcze to już sama nie wiem co robic, bo chcialabymn odswiezyc moj aktualny klor wlosow (ciemny) ciemnym brazem - henna. Ale wiem, że kiedys bede chciala isc je rozjasnic na jasny braz/ciemny blond, ciekawe czy wtedy normalna farba chwyci...

bedziesz musiała odwiedzic fryzjera w ceu sciagniecia koloru z ciemnego do jasnego wtedy bez problemu zafarbujesz
03 kwietnia 2014 12:58
To ja się zapytam . Potrzebuję coś na puszące się włosy. Mam ich strasznie dużo, a jak jeszcze się napusza, to.... lepiej nie napiszę tego jak wyglądam.......
03 kwietnia 2014 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

To ja się zapytam . Potrzebuję coś na puszące się włosy. Mam ich strasznie dużo, a jak jeszcze się napusza, to.... lepiej nie napiszę tego jak wyglądam.......

polecam szamponi odzywke wella repair,schine.butelka 500ml bordowa odzywka biala butelka.ewentualnie  elseew rózowa butelka seria nabłyszczajaca i włosy sa miekkie lekkie i niepusza sie.prznajmniej moje sa ok:)od dłuzszego czasu stosuje
03 kwietnia 2014 13:12
Wielkie dzięki, spróbuję
03 kwietnia 2014 13:14
Annika

Wielkie dzięki, spróbuję :-)

a masz krecone?włosy
moze spytaj w drogerii napewno sa jakies serie szamponów odzywek do puszacych sie włosów napewno sa
03 kwietnia 2014 13:16
kacha25

a masz krecone?włosy
moze spytaj w drogerii napewno sa jakies serie szamponów odzywek do puszacych sie włosów napewno sa

Mam takie jak na zdjęciu , tylko, że teraz je skróciłam trochę, właśnie po to, aby łatwiej było nad nimi zapanować
03 kwietnia 2014 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

a masz krecone?włosy
moze spytaj w drogerii napewno sa jakies serie szamponów odzywek do puszacych sie włosów napewno sa

https://www.google.pl/search?q=szampon+odzywka+do+puszacych+sie+wlosow&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=n0I9U9LJIcidtQbcvIHoCA&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=596 odzywki i szampony do włosów puszacych sie
03 kwietnia 2014 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

To ja się zapytam . Potrzebuję coś na puszące się włosy. Mam ich strasznie dużo, a jak jeszcze się napusza, to.... lepiej nie napiszę tego jak wyglądam.......

Mam taki sam problem, w dodatku od jakiegos czasu mam jasne i puszą sie jeszcze bardziej, staram sie prostować na szczotce, ale za chwile i tak sie kręcą. Ja już chyba wszystkiego wypróbowałam, nic nie działa, ale skuszę się jeszcze na to Johna Frida  http://www.kremoteka.pl/ser-pol-273-FRIZZ-EASE.html serum m. innymi, i inne rzeczy na puszące się włosy, może zadziała. Teraz też zapuszczam, stwierdziłam, że co tam będę je ujarzmiać, niech się wiją na wszystkie strony:))) 
Małe sprostowanie, nic nie działa tak do końca, ale dobry jest olejek do włosów na mokre włosy wetrzec przed wysuszeniem, są gładsze. 
03 kwietnia 2014 14:13
Annika

Mam takie jak na zdjęciu , tylko, że teraz je skróciłam trochę, właśnie po to, aby łatwiej było nad nimi zapanować :-)

im krótsze tym bardziej sie kreca i pusza pamietaj
 
03 kwietnia 2014 16:20 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

To ja się zapytam . Potrzebuję coś na puszące się włosy. Mam ich strasznie dużo, a jak jeszcze się napusza, to.... lepiej nie napiszę tego jak wyglądam.......

Ja doszłam do ładu wreszcie po 3 tyg z moimi kręconymi. Są nawilżone, miękkie, lśniące, mają piękny skręt. Taki jak zanim zaczęłam wyjeżdżac do De na opiekę. Mam nadzieję że tak zostanie.
A zrobiłam to tak: szampon Pantene Aqua Light na zmianę z Gosha do kręconych, serum ziołowo- witaminowe Farmony na zmianę z serum Pantene Nature Fusion i kremem podkleślającym loki z Pantene. Żadnych pianek, sprejów, lakierów. I włosy od zawsze suszą się same bez suszarki. I dobre ścięcie u fryzjera. Mam krótsze niż wcześniej ale wreszcie "wyjściowe".