HausEngel Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
2 / 5
Liczba oddziałów
2 / 5
31 lipca 2013 16:37
maryna71

sory super firama.!!!  nie obrażaj się koleżanko opiekunko nie przejmuj się rolą  

chyba z nimi poooooojadę do nieba!!!
05 sierpnia 2013 20:50
Czy firma Hausengels ma cos wspolnego z Pflegeengels ?
05 sierpnia 2013 20:55
Ewa19..

Czy firma Hausengels ma cos wspolnego z Pflegeengels ?

nie,to są dwie różne firmy...tej 2 Pflege engel nie polecam,ciągle dzwonią z ofertami
05 sierpnia 2013 22:23

Beatko jezeli ja też mogę prosić o informację na maila to też poproszę.dzięki Pozdrawiam wszystkich


 


A czemu na maila a nie tutaj? Moderator

06 sierpnia 2013 15:17
Właśnie dzwoniła do mnie rekruterka z firmy Haus Engel. Bardzo miła,
niestety musiałam odmówić.
Mam jej nr tel.
06 sierpnia 2013 16:41
scarlet

Właśnie dzwoniła do mnie rekruterka z firmy Haus Engel. Bardzo miła,
niestety musiałam odmówić.
Mam jej nr tel.

Ta Pani nasze numery i emaile ma też tu z forum,oraz kontakty skype...też mnie kontaktowala ;(
06 sierpnia 2013 21:18
margolcia

Zlosliwosc jest jak jad, ktory powoli zatruwa umysl

witaj margolcia  z czystym sumieniem byś poleciła prace u nich proszę odpisz 
06 sierpnia 2013 22:26
maryna71

witaj margolcia  z czystym sumieniem byś poleciła prace u nich proszę odpisz 

TAAAAAAK, polecam, ALE, wybieraj w ofertach, prawda jest taka, ze musisz wybrac taka oferte jaka Tobie pasuje, masz mojego maila w profilu. Ja z HE jezdze juz ponad 3 lata, raz mialam niefajna sytuacje, ale nie tyle z winy firmy, rodzina chciala mnie oszwabic, wszysstko moge Ci opisac na priv. Pisz, pytaj.


 


Może pisz Margolciu tutaj, jestem pewny, że wiele osób jest ciekawych. Moderator

07 sierpnia 2013 15:00
margolcia

TAAAAAAK, polecam, ALE, wybieraj w ofertach, prawda jest taka, ze musisz wybrac taka oferte jaka Tobie pasuje, masz mojego maila w profilu. Ja z HE jezdze juz ponad 3 lata, raz mialam niefajna sytuacje, ale nie tyle z winy firmy, rodzina chciala mnie oszwabic, wszysstko moge Ci opisac na priv. Pisz, pytaj.


 


Może pisz Margolciu tutaj, jestem pewny, że wiele osób jest ciekawych. Moderator

witaj margolcia wielkie dzięki pozdrawiam wszystkie opiekunki dziekuje serdecznie 
07 sierpnia 2013 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
maryna71

chyba z nimi poooooojadę do nieba!!!

Zmienilas zdanie.Forum to nie jest miejsce gdzie mozesz sobie z kogos kpic.To Twoj cytat.Poczytaj wczesniejsze tez Twoje.Nim napiszesz nastepny to sie zastanow.Czy tez jestes przebieraniec?
07 sierpnia 2013 17:01
mleczko47

Zmienilas zdanie.Forum to nie jest miejsce gdzie mozesz sobie z kogos kpic.To Twoj cytat.Poczytaj wczesniejsze tez Twoje.Nim napiszesz nastepny to sie zastanow.Czy tez jestes przebieraniec?

oj nie gniewaj się na poczatku tak własnie pomyślałam miłego dnia CI życzę
07 sierpnia 2013 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
maryna71

oj nie gniewaj się na poczatku tak własnie pomyślałam miłego dnia CI życzę

tu się nikt nie gniewa,tylko wpierw z 'błotem' mieszasz,a jak dowiedziałaś się od margolci ile płacą to pod niebiosa wychwalasz? 
07 sierpnia 2013 17:08
ania37

tu się nikt nie gniewa,tylko wpierw z 'błotem' mieszasz,a jak dowiedziałaś się od margolci ile płacą to pod niebiosa wychwalasz? 

miła pani nie wiem ile płacą !! margolcia nic tu na ten temat nie pisała  ona może to potwierdzić .a ile płacą może warto z nimi pojechać ?pozdrawiam i miłego dnia
07 sierpnia 2013 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
maryna71

miła pani nie wiem ile płacą !! margolcia nic tu na ten temat nie pisała  ona może to potwierdzić .a ile płacą może warto z nimi pojechać ?pozdrawiam i miłego dnia

Zacytuj moj post w ktorym zachwalam.Nigdy nie pracowalam z ta Agencja i nie bede.Chcialas z nimi do nieba?chodzilo mi o to ze przy okazji wciagnelas krysiekrysienke po co? jestes krotko na forum,poczytaj a potem napisz.Masz telefon zadzwon i sie dowiesz,bo w zadnej Agencji nie stalych pensji jest prog a potem wszystko zalezy od okolicznosci.
07 sierpnia 2013 17:57
widzisz ja mam poczucie humoru z tym niebem czy coś w tym złego? więcej uśmiechu pozdrawiam ja nie jestem złośliwa a to jest mój nowy nik jestem na tym portalu od dawna