Chodzę w szpilkach

23 czerwca 2016 21:07 / 5 osobom podoba się ten post
Lawenda

Może się dziewczyny wykopyrtnęły ? :gwizdanie:
 Jestem ciekawa idei, która przyświeca temu tematowi.
Zgodnie z tym trendem można założyc topik pt.: Chodzę w trampkach albo Chodzę w czym chcę i nikomu nic do tego. :-)
Albo: Chodzę w futrze z norek, bo lubię prowokować obrońców zwierząt.  Lub: Chodzę w worku pokutnym, kto się przyłączy?
Jako zwolenniczka pepegów nie pogadam, więc znikam.

Temat taki jak kazdy inny np " Co gotujesz na obiad" i tu i tu mozna fantazjowac Chodzę w szpilkach, no moze nie dokładnie ,że tak na codzień, ale wychodzę jak mam jakieś ważne spotkania rozrywkowe. Noga ładnie w szpilce wyglada i  mozna szyku zadać A wykopyrtnięciu to mowy nie ma , długi staż mam to i wprawę też. Nawet w sytuacjach ekstrymalnych noga mi sie nie powinęła.
23 czerwca 2016 21:36 / 6 osobom podoba się ten post
Lawenda

Może się dziewczyny wykopyrtnęły ? :gwizdanie:
 Jestem ciekawa idei, która przyświeca temu tematowi.
Zgodnie z tym trendem można założyc topik pt.: Chodzę w trampkach albo Chodzę w czym chcę i nikomu nic do tego. :-)
Albo: Chodzę w futrze z norek, bo lubię prowokować obrońców zwierząt.  Lub: Chodzę w worku pokutnym, kto się przyłączy?
Jako zwolenniczka pepegów nie pogadam, więc znikam.

No wiesz :) Ładnemu we wszystkim ładnie :) Po eskapadzie w szpilkach, worek pokutny ubieram, co by mi się do cna we łbie nie przewróciło 
A w zasadzie worek i szpilki, to tak trochę w hipsterskim stylu- na czasie :)
Albo garsonka i trampki :)
24 czerwca 2016 01:15 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

No wiesz :) Ładnemu we wszystkim ładnie :) Po eskapadzie w szpilkach, worek pokutny ubieram, co by mi się do cna we łbie nie przewróciło :-)
A w zasadzie worek i szpilki, to tak trochę w hipsterskim stylu- na czasie :)
Albo garsonka i trampki :)

albo garnitur i sandałki ze stopami w skarpetach.
24 czerwca 2016 07:48 / 3 osobom podoba się ten post
A przed chwilą w powitajkach narzekalam, że się nie mogę obudzić :)
24 czerwca 2016 11:58 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

albo garnitur i sandałki ze stopami w skarpetach.:calus w reke:

koniecznie biaych
28 lipca 2016 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam kilka par szpilek. Moze nie nakladam ich codziennie ale lubię mieć w zanadrzu jakieś eleganckie buty tak aby nałożyć na spotkanie rodzinne czy wieczorem na wyjście ze znajomymi. Aktualnie zastanawiam się nad jakimiś klasycznymi czarnymi szpileczkami na niewielkim obcacie bo stare już jednak trochę się przetarły. Będę musiała na dniach kupic sobie nowe.
Co sądzicie o tych szpileczkach Korsa:
http://gomez.pl/pl/product/michael-kors-obuwie-40s6nahp1l ?

Warto jest kupić?
28 lipca 2016 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
nass

Ja mam kilka par szpilek. Moze nie nakladam ich codziennie ale lubię mieć w zanadrzu jakieś eleganckie buty tak aby nałożyć na spotkanie rodzinne czy wieczorem na wyjście ze znajomymi. Aktualnie zastanawiam się nad jakimiś klasycznymi czarnymi szpileczkami na niewielkim obcacie bo stare już jednak trochę się przetarły. Będę musiała na dniach kupic sobie nowe.
Co sądzicie o tych szpileczkach Korsa:
http://gomez.pl/pl/product/michael-kors-obuwie-40s6nahp1l ?

Warto jest kupić?

Sa skorzane,pasuja do wszystkiego wiec i do dzinow mozna wlozyc,tylko ten nit z tylu mi osobiscie nie odpowiada...Obcas sredni,9 cm,czyli wygodne powinny byc. Moim zdaniem warto,ale to subiektywna opinia wiec prosze sie nie sugerowac;) No i ja bym chciala ,zeby byly fioletowe
28 lipca 2016 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
nass

Ja mam kilka par szpilek. Moze nie nakladam ich codziennie ale lubię mieć w zanadrzu jakieś eleganckie buty tak aby nałożyć na spotkanie rodzinne czy wieczorem na wyjście ze znajomymi. Aktualnie zastanawiam się nad jakimiś klasycznymi czarnymi szpileczkami na niewielkim obcacie bo stare już jednak trochę się przetarły. Będę musiała na dniach kupic sobie nowe.
Co sądzicie o tych szpileczkach Korsa:
http://gomez.pl/pl/product/michael-kors-obuwie-40s6nahp1l ?

Warto jest kupić?

Ladne sa;ale nie dalabym tyle kasy;Lasockiego mozna kupic troche taniej i tez sa ze skory i bardzo wygodne
28 lipca 2016 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Sa skorzane,pasuja do wszystkiego wiec i do dzinow mozna wlozyc,tylko ten nit z tylu mi osobiscie nie odpowiada...Obcas sredni,9 cm,czyli wygodne powinny byc. Moim zdaniem warto,ale to subiektywna opinia wiec prosze sie nie sugerowac;) No i ja bym chciala ,zeby byly fioletowe:-)

Ten nit faktycznie trochę psuje wygląd tych szpilek, ale tak to ładne są.
Z Veniezii i Buffalo mają też fajne fasony.
28 lipca 2016 11:10
W szpilkach bardzo chętnie bym chodziła ale nie umiem ,raz próbowałam -to nie dla mnie -muszę mieć bardziej stabilny obcas. Kupiłam sobie raz botki na cienkim ,wysokim obcasie -Lasockiego- i za dwa dni oddałam -nie dało rady.
28 lipca 2016 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ten nit faktycznie trochę psuje wygląd tych szpilek, ale tak to ładne są.
Z Veniezii i Buffalo mają też fajne fasony.

No ja lubie nity ale niekoniecznie sztuk jeden,i tak na samej piecie...zreszta mi jakos on do fasonu nie pasi? Moze gdyby trzy byly? Wlasnie chcialam sie pochwalic butami firmy Janet Janet i szczeka mi spadla! To one takie drogie sa?? Jezu kolczasty...Ja kupowalam w Trewirze,w takim sklepie z koncowkami kolekcji,i zaplacilam za nie jakies 50-60 euro!  Tutaj widze cene co mnie zwala z nog. W zyciu bym ich nie kupila za taka kase! Moje sa ciutke inne,widocznie w tym roku wprowadzili troche inna podeszwe. Ale reszta taka sama. I nie kosztowaly tyle!! Pokazuje je bo chodzi mi o te nity...tutaj mi sie podobaja;) Zdjecie nie wchodzi,linka dam   https://www.zalando.de/janet-janet-high-heel-sandaletten-sines-nero-naturale-ja111l00k-q11.html
 
 
 
 
 
28 lipca 2016 12:35 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

No ja lubie nity ale niekoniecznie sztuk jeden,i tak na samej piecie...zreszta mi jakos on do fasonu nie pasi? Moze gdyby trzy byly? Wlasnie chcialam sie pochwalic butami firmy Janet Janet i szczeka mi spadla! To one takie drogie sa?? Jezu kolczasty...Ja kupowalam w Trewirze,w takim sklepie z koncowkami kolekcji,i zaplacilam za nie jakies 50-60 euro!  Tutaj widze cene co mnie zwala z nog. W zyciu bym ich nie kupila za taka kase! Moje sa ciutke inne,widocznie w tym roku wprowadzili troche inna podeszwe. Ale reszta taka sama. I nie kosztowaly tyle!! Pokazuje je bo chodzi mi o te nity...tutaj mi sie podobaja;) Zdjecie nie wchodzi,linka dam   https://www.zalando.de/janet-janet-high-heel-sandaletten-sines-nero-naturale-ja111l00k-q11.html
 
 
 
 
 

Ładne-do takiego fasonu butow nity pasują. Mam drewniaki Esprit na podwyższonym obcasie też z nitami i fajnie się prezentuja.
Co do szpilek, to lubię klasyczne fasony. Kiedyś na likwidacji sklepu w Niemczech kupiłam szpilki Buffalo za połowę ceny- zapłacilam wtedy coś około 70 eur.
28 lipca 2016 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ładne-do takiego fasonu butow nity pasują. Mam drewniaki Esprit na podwyższonym obcasie też z nitami i fajnie się prezentuja.
Co do szpilek, to lubię klasyczne fasony. Kiedyś na likwidacji sklepu w Niemczech kupiłam szpilki Buffalo za połowę ceny- zapłacilam wtedy coś około 70 eur.

Chyba mamy takie same drewniaki,one sa takie bardzo ciemne brazowe? Buffalo ,w tym samym sklepie,o ktorym wspomnialam wyzej,mozna bylo dorwac nawet za 30 ojrasow. Wystarczylo poczekac az bedzie wyprzedaz 70 %, co mialo miejsce raz na tydzien ,albo na dwa,i modlic sie,zeby nikt tych wypatrzonych butow nie kupil przede mna. To byla przecena przeceny Smieje sie ale mowie powaznie... Wiec w Trewirze, na starowce,zaraz za salonem Bennetona,prosze isc w lewo,i naprzeciwko restauracji rybnej,gdzie podaja najlepsze owoce morza,jest ten sklep. Polecam goraco!  
28 lipca 2016 14:01 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Chyba mamy takie same drewniaki,one sa takie bardzo ciemne brazowe?:-) Buffalo ,w tym samym sklepie,o ktorym wspomnialam wyzej,mozna bylo dorwac nawet za 30 ojrasow. Wystarczylo poczekac az bedzie wyprzedaz 70 %, co mialo miejsce raz na tydzien ,albo na dwa,i modlic sie,zeby nikt tych wypatrzonych butow nie kupil przede mna. To byla przecena przeceny:lol1: Smieje sie ale mowie powaznie... Wiec w Trewirze, na starowce,zaraz za salonem Bennetona,prosze isc w lewo,i naprzeciwko restauracji rybnej,gdzie podaja najlepsze owoce morza,jest ten sklep. Polecam goraco! :-) 

Mam czarne, super wygodne są, a kupiłam je w Kaufhofiehttp://www.esprit.de/damenschuhe/rauleder-mules-mit-nieten-046EK1W097_001Szpilek które z Buffalo posiadam, teraz nie znalazłam, bo kupowałam je przeszło 3 lata temu-normalne klasyczne z noskiem i na cienkiej platformie. Ale te są fajne, jakby ktoś niezbyt wysokich szpilek szukałhttps://www.buffalo.de/buffalo-pumps-in-nude-173649.html     Ale i tak najpiękniejsze szpilki ma Louboutin. No, cudowne...np. te. Się rozmarzyłam :)  http://www.moliera2.com/1/product/1741398-szpilki-cross-blake-christian-louboutin.html
28 lipca 2016 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mnie interesują czółenka na średnim obc?.asie W kolorze beżu. Może być z dodatkami ,ale koniecznie ze skóry .Tak tu pochwały zbiera firma Lasockiego,a ja odowiedziałam kilka razy te sklepy i nic co by mnie interesowało nie znalazłam.Jak są czółenka w szukanym kolorze ,to lakierowane i nie skora,albo strasznie wysokie szpilki. Miałam do niedawna właśnie takie beżowe buciki ,kupione w DE,ale je wyczyscilam na mokro i straszne zaciski powstały. Próbowałam różnych sposobów ,a zacieki się tylko utrwalaly.Finał był taki ,ze wrzuciłam te buty i teraz na ich miejsce chcę podobne.