Chodzę w szpilkach

25 lipca 2017 13:20 / 4 osobom podoba się ten post
tala

Boyfriendy bardzo fajnie prezentują się ze szpilkami. Osobiscie nie przepadam za rurkami i wolę takie bardziej luźne spodnie. Szpilki również, tak wieć takie połączenie mi odpowiada :) Mam dość grube uda, a jednak w boyfriendach można je nieco zatuszować czego nie zrobi się w rurkach/
Wracając do tematu szpilek to ostatnio sporo fajnych zniżek na wyższe butki i kozaki ma Answear:
https://answear.com/p/kozaki-i-botki-2713-k.html. Zastanawiam się nad kupnem butów tego typu, tylko czy takie odkryte z przodu botki są praktyczne?

Nie bardzo .....paznokcie musisz mieć czyste ...niepoobgryzane ...
25 lipca 2017 14:08 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie bardzo .....paznokcie musisz mieć czyste ...niepoobgryzane ...

E tam.Wystraczy ,że dwa pazurki ,te wystające będą nie ogryżnięte.
25 lipca 2017 14:38 / 4 osobom podoba się ten post
tala

Boyfriendy bardzo fajnie prezentują się ze szpilkami. Osobiscie nie przepadam za rurkami i wolę takie bardziej luźne spodnie. Szpilki również, tak wieć takie połączenie mi odpowiada :) Mam dość grube uda, a jednak w boyfriendach można je nieco zatuszować czego nie zrobi się w rurkach/
Wracając do tematu szpilek to ostatnio sporo fajnych zniżek na wyższe butki i kozaki ma Answear:
https://answear.com/p/kozaki-i-botki-2713-k.html. Zastanawiam się nad kupnem butów tego typu, tylko czy takie odkryte z przodu botki są praktyczne?

Beda praktyczne jesli dobierzesz do nich odpowiednie kolorystycznie skarpety. Chyba ,ze antygwaltki wolisz? Takie w paseczki moga byc cudne a i podopiecznej frajde sprawisz samym widokiem swych odnozy ;)
25 lipca 2017 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
tala

Boyfriendy bardzo fajnie prezentują się ze szpilkami. Osobiscie nie przepadam za rurkami i wolę takie bardziej luźne spodnie. Szpilki również, tak wieć takie połączenie mi odpowiada :) Mam dość grube uda, a jednak w boyfriendach można je nieco zatuszować czego nie zrobi się w rurkach/
Wracając do tematu szpilek to ostatnio sporo fajnych zniżek na wyższe butki i kozaki ma Answear:
https://answear.com/p/kozaki-i-botki-2713-k.html. Zastanawiam się nad kupnem butów tego typu, tylko czy takie odkryte z przodu botki są praktyczne?

"Osobiście nie przepadam za rurkami i wolę takie bardziej luźne spodnie.Szpilki również,...."
Weź wklej zdjęcie tych luźnych szpilek....plisss 
25 lipca 2017 22:00 / 3 osobom podoba się ten post
To się rozumie  Ty zamawiasz a mąż płaci. 
25 lipca 2017 22:24 / 4 osobom podoba się ten post
Nie szkoda ci twoich stóp,dla plastikowych butów? 
26 lipca 2017 06:56 / 9 osobom podoba się ten post
Też lubię chodzić w szpilkach, ale gdzie i kiedy mam je założyć?
Lubię moją pracę, ale ta praca zmieniła moje życie,,,,z eleganckiej Kobiety zrobiła się dresiara hi, hii
Mam ładne bluzeczki, buciki, ale nie do pracy. Więc leży wszystko w szafie. Teraz jestem w domu OK mogę się ładnie ubrać
idąc do Lekarza, czy po kartofle do sklepu,,,,Ale jak ja będę wyglądała z siatami'' kartofli i w ' śpilkach?
Tak idąc do Lekarza można się ładnie ubrać wręcz wypada,,,,
Od obecnej pracy jestem już uzależniona , bo jestem tydzień lub dwa w domu i już myślę o kolejnym wyjezdzie .
Euro tak na mnie działa? stan konta? , już sama nie wiem.
26 lipca 2017 07:06 / 9 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Też lubię chodzić w szpilkach, ale gdzie i kiedy mam je założyć?
Lubię moją pracę, ale ta praca zmieniła moje życie,,,,z eleganckiej Kobiety zrobiła się dresiara hi, hii
Mam ładne bluzeczki, buciki, ale nie do pracy. Więc leży wszystko w szafie. Teraz jestem w domu OK mogę się ładnie ubrać
idąc do Lekarza, czy po kartofle do sklepu,,,,Ale jak ja będę wyglądała z siatami'' kartofli i w ' śpilkach?
Tak idąc do Lekarza można się ładnie ubrać wręcz wypada,,,,
Od obecnej pracy jestem już uzależniona , bo jestem tydzień lub dwa w domu i już myślę o kolejnym wyjezdzie .
Euro tak na mnie działa? stan konta? , już sama nie wiem. :-)

Ja też lubię chodzić w szpilkach,jak jestem w Polsce zawsze je noszę. Staram się całkiem odciąć od zachowań w De,gdzie królują jeansy i t-shirty. 
Ona Lisko,zawsze możesz się umówić z koleżankami na kawę czy na obiad do restauracji,będziesz mieć okazję do ładnego ubrania się.Nic nie działa tak dobrze na samopoczucie jak noszenie szpilek..
26 lipca 2017 22:54 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

"Osobiście nie przepadam za rurkami i wolę takie bardziej luźne spodnie.Szpilki również,...."
Weź wklej zdjęcie tych luźnych szpilek....plisss 

W rurkach nogi mi puchna a z butow nosze klapki albo polbuty,sandaly tyz ale bardziej wyjsciowo.
27 lipca 2017 08:30 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja też lubię chodzić w szpilkach,jak jestem w Polsce zawsze je noszę. Staram się całkiem odciąć od zachowań w De,gdzie królują jeansy i t-shirty. 
Ona Lisko,zawsze możesz się umówić z koleżankami na kawę czy na obiad do restauracji,będziesz mieć okazję do ładnego ubrania się.Nic nie działa tak dobrze na samopoczucie jak noszenie szpilek..

Kiedyś chodziłam tylko w butach na obcasie. Teraz zakładam tylko na jakieś wyjątkowe okazję. Wolę obuwie na płaskim. Nogi mi się mniej męczą.
27 lipca 2017 10:47 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja też lubię chodzić w szpilkach,jak jestem w Polsce zawsze je noszę. Staram się całkiem odciąć od zachowań w De,gdzie królują jeansy i t-shirty. 
Ona Lisko,zawsze możesz się umówić z koleżankami na kawę czy na obiad do restauracji,będziesz mieć okazję do ładnego ubrania się.Nic nie działa tak dobrze na samopoczucie jak noszenie szpilek..

samopoczucie faceta tez gdy kobieta ma szpilki.Nie zapominajcie o tym kolezanki
Nosząc szpilki zwłaszcza w De podnosicie morale opiekunowa 
27 lipca 2017 10:56 / 7 osobom podoba się ten post
ORIM

samopoczucie faceta tez gdy kobieta ma szpilki.Nie zapominajcie o tym kolezanki:-)
Nosząc szpilki zwłaszcza w De podnosicie morale opiekunowa :-)

Orim, w de? 
Na urodzinową kawę mojej Pdp w poniedziałek założyłam sukienkę i szpilki właśnie, przeciez wyjątkowa okazja, 90 urodziny babci. 
Wyglądałam jak przebieraniec, wszystkie kobiety w jeansach i adidasach. 
Resztę sobie dopowiedz. 
27 lipca 2017 10:59 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara48

Orim, w de? 
Na urodzinową kawę mojej Pdp w poniedziałek założyłam sukienkę i szpilki właśnie, przeciez wyjątkowa okazja, 90 urodziny babci. 
Wyglądałam jak przebieraniec, wszystkie kobiety w jeansach i adidasach. 
Resztę sobie dopowiedz. 

Też tak w święta się odwaliłam ,patrzyli jak na zjawę
27 lipca 2017 11:10 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Też tak w święta się odwaliłam ,patrzyli jak na zjawę:-)

Malinko normalnie chodze w spodniach, szortach bo do miasta musze rowerem dojechac, ale w niedziele zawsze zakladam w domu sukienke i buty na obcasie, to wszyscy sa gleboko zdziwieni? 
Czy aby jest mi wygodnie w takim stroju, hmmm.
Przecież ja też muszę od czasu do czasu poczuć się kobieco.
Tego mi tutaj najbardziej brakuje, bo w Pl nie bylo problemu, wskakiwałam w szpilki, sukienke i do pracy. 
27 lipca 2017 11:19 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara48

Malinko normalnie chodze w spodniach, szortach bo do miasta musze rowerem dojechac, ale w niedziele zawsze zakladam w domu sukienke i buty na obcasie, to wszyscy sa gleboko zdziwieni? 
Czy aby jest mi wygodnie w takim stroju, hmmm.
Przecież ja też muszę od czasu do czasu poczuć się kobieco.
Tego mi tutaj najbardziej brakuje, bo w Pl nie bylo problemu, wskakiwałam w szpilki, sukienke i do pracy. 

Dziewczyny drogie My przecież w laczkach wyglądamy 100% lepiej niz piękne inaczej niemki