Chodzę w szpilkach

12 stycznia 2018 18:30 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Wracam do tematu. Szpilki zima sa nieodzowne. Kojarza mi sie z sylwestrem . Im bardziej udany, tym bol nog wiekszy:-)

Jak ktoś chce sobie sześciotygodniowe minimum L4 załatwić to tak,są niezbędne:)
12 stycznia 2018 18:36 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Wracam do tematu. Szpilki zima sa nieodzowne. Kojarza mi sie z sylwestrem . Im bardziej udany, tym bol nog wiekszy:-)

Hawanko, jam w szpilkach urodzona i będę w szpilkach pochowana Mnie nogi bolą w niskich butach Taka sukieneczka mogłaby być, gdyby nie była czarna  Nawet włosy mam długie , to by pasowała 
Swing Cocktailkleid im Rock-Top-Look in Grau / Schwarz - 1
12 stycznia 2018 19:01 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Hawanko, jam w szpilkach urodzona i będę w szpilkach pochowana:-) Mnie nogi bolą w niskich butach:-) Taka sukieneczka mogłaby być, gdyby nie była czarna :-) Nawet włosy mam długie , to by pasowała :-)
Swing Cocktailkleid im Rock-Top-Look in Grau / Schwarz - 1

Widzę Doda, że obieramy ten sam kierunek , choć jeszcze nie wiem gdzie mnie dalej poniesie?. Czarny kolor - nie, ale szpilki to obowiązkowo i z przyjemnością
12 stycznia 2018 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
No i proszę bardzo, https://www.breuninger.com/olvis-spitzenkleid/1000596791/detail.cmd. Oto sukienka ktorą chciałabym mieć. Niestety , szczesliwie na głowe jeszcze nie upadłam. Cena....... 929 ojro!
12 stycznia 2018 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Widzę Doda, że obieramy ten sam kierunek :-), choć jeszcze nie wiem gdzie mnie dalej poniesie?. Czarny kolor - nie, ale szpilki to obowiązkowo i z przyjemnością:upup:. 

Koniecznie czółenka i to na wysokiej szpilce. Sandałki jakoś tak mi się tu nie widzą
Jak coś upatrzysz to daj linka, bo widze ze Justak to dobra jest tylko w torbach i botkach, oraz garnkach z poscielą 
Nie wiem czy powinnyśmy na nią liczyć.
12 stycznia 2018 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

No i proszę bardzo, https://www.breuninger.com/olvis-spitzenkleid/1000596791/detail.cmd. Oto sukienka ktorą chciałabym mieć. Niestety , szczesliwie na głowe jeszcze nie upadłam. Cena....... 929 ojro!

Widzę, że się nie otwiera suknia moich marzen, no to ją inaczej potraktujemy OLVI'S Spitzenkleid
 
12 stycznia 2018 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Widzę, że się nie otwiera suknia moich marzen, no to ją inaczej potraktujemy :-)OLVI'S Spitzenkleid
 

yes ! Też mój kolor . Jest piękna 
12 stycznia 2018 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Widzę, że się nie otwiera suknia moich marzen, no to ją inaczej potraktujemy :-)OLVI'S Spitzenkleid
 

Piękna suknia.
12 stycznia 2018 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Piękna suknia.

Piękna, ale cena jeszcze piekniejsza W tym przypadku pozostanę przy marzeniach
12 stycznia 2018 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jak ktoś chce sobie sześciotygodniowe minimum L4 załatwić to tak,są niezbędne:)

Oj tam, oj tam. Ja juz pracujeNogi mnie susznie bolaly
12 stycznia 2018 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Piękna, ale cena jeszcze piekniejsza:-) W tym przypadku pozostanę przy marzeniach:-)

Widziałam cene- toteż się rozmarzyłam 


Dyskusja w rozmowach na luzie. O.

12 stycznia 2018 21:37 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

No i proszę bardzo, https://www.breuninger.com/olvis-spitzenkleid/1000596791/detail.cmd. Oto sukienka ktorą chciałabym mieć. Niestety , szczesliwie na głowe jeszcze nie upadłam. Cena....... 929 ojro!

Doda, a może na spółkę ją kupimy, bo chyba nie idziemy na to samo wesele, no i coś wspomniałaś o rozmiarze 38 ?. Póżniej ją sprzedamy, albo będziemy wypożyczały ?
Jak nie , to już przynajmniej Justa wie , co nas interesuje    
12 stycznia 2018 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Doda, a może na spółkę ją kupimy, bo chyba nie idziemy na to samo wesele, no i coś wspomniałaś o rozmiarze 38 ?. Póżniej ją sprzedamy, albo będziemy wypożyczały ?
Jak nie , to już przynajmniej Justa wie , co nas interesuje :tak:   

rozmiar 38 to ja dopiero mam zamiar mieć . Chwilowo jestem na granicy 40-42, ale podoba mi się Twój pomysł 
12 stycznia 2018 21:49 / 4 osobom podoba się ten post
Mówiac powaznie, to taką sukienkę mogę mieć za 1000 zł, albo nawet mniej, szytą na miarę. Mam zajebistą krawcową.
12 stycznia 2018 21:52 / 6 osobom podoba się ten post