Sentencje na dzień dzisiejszy

03 maja 2014 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

No rozkwitłam, Orimku! :)))))))))))
Ja zazwyczaj bywam optymistycznie nastawiona, bo z doświadczenia własnego i nie tylko wiem, że smutasów się nie lubi ;)
Czasem tylko dopada jakieś nieszczęście, które usiłuje przygiąć kark, złamać i podeptać człowieka. Ale mając Was się nie dam!!! :)))

Rozkwitasz oj rozkwitasz hihi Widze po zdjeciu ha ha
03 maja 2014 12:26
ORIM

chyba musze jeszcze raz specjalnie dla ciebie wkleic moja mysl na dzis ( czytaj wyżej )

Wiem co napisałeś wyżej,czytalam.....  luzik Orim
03 maja 2014 12:28 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

...Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Słowa Maćka Balcara wyśpiewane przez Ryśka Riedla jest dla mnie sentencją zawsze, każdego dnia...

Rysiek Riedel nie wyśpiewał tych słów. Piosenka powstała z 10 lat po jego śmierci. Maciek je sam wyśpiewał ;)
03 maja 2014 12:30
giunta

Rysiek Riedel nie wyśpiewał tych słów. Piosenka powstała z 10 lat po jego śmierci. Maciek je sam wyśpiewał ;)

ups....
03 maja 2014 12:45 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

Rysiek Riedel nie wyśpiewał tych słów. Piosenka powstała z 10 lat po jego śmierci. Maciek je sam wyśpiewał ;)

Tak ,Giunta ma racje .Piosenka powstala w 2004 r. R. Riedel zm . w 1994 r .Piosenka pt." Do Kołyski" pochodzi z pierwszej płyty nagranej przez Dżem z Maciejem Balcarem
03 maja 2014 13:02 / 1 osobie podoba się ten post
Złota myśl na dzisiaj? Moja znajoma, zgrabna i szczupła 80latka tak mówiła o sobie - Z tyłu liceum, z przodu muzeum -Bardzo fajnie mieć taki dystans do siebie.
03 maja 2014 14:46 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Tak ,Giunta ma racje .Piosenka powstala w 2004 r. R. Riedel zm . w 1994 r .Piosenka pt." Do Kołyski" pochodzi z pierwszej płyty nagranej przez Dżem z Maciejem Balcarem

Uuuppsss... Dałam plamę, ale usprawiedliwiam się. Generalnie nie słuchałam Dżemu, nie moja bajka za dawnych lat. Ale "Do kołyski" usłyszałam przypadkiem i zarówno słowa jak i melodia wyryły się w moim sercu z różnych powodów. O śmierci Ryśka oczywiście wiem, ale myślałam że on pierwszy to wykonywał...
Bez wzgledu na to kto - słowa są pierwszorzędne.
 
Uprzejmie proszę o niepamiętanie mi tego błędu :)
03 maja 2014 15:13 / 3 osobom podoba się ten post
Lili

Uuuppsss... Dałam plamę, ale usprawiedliwiam się. Generalnie nie słuchałam Dżemu, nie moja bajka za dawnych lat. Ale "Do kołyski" usłyszałam przypadkiem i zarówno słowa jak i melodia wyryły się w moim sercu z różnych powodów. O śmierci Ryśka oczywiście wiem, ale myślałam że on pierwszy to wykonywał...
Bez wzgledu na to kto - słowa są pierwszorzędne.
 
Uprzejmie proszę o niepamiętanie mi tego błędu :)

Lili ,to nie "teleturniej " , patrzmy na to z uśmiechem i ........idziemy dalej .Pozdrawiam.
03 maja 2014 19:27
A ja mam pytanie ? Co mam robić...?Poprawiać błędy czy je eliminować ? Bo jak je poprawiam to mam tylko poprawiony błąd...)))
03 maja 2014 19:31 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

A ja mam pytanie ? Co mam robić...?Poprawiać błędy czy je eliminować ? Bo jak je poprawiam to mam tylko poprawiony błąd...)))

Błędy są nieuniknione, ale prawdziwym błędem jest popełniać ciągle te same błędy...
03 maja 2014 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka,gdy publiczność głucha.Walter Lippman.
03 maja 2014 19:42 / 3 osobom podoba się ten post
Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą. (Alighieri Dante)
03 maja 2014 19:45
Chciałaś mnie porwać do Wrocławia,już wiesz?
03 maja 2014 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
To nic,kto by tam Wszystkich zapamiętał,ale dobrze czujesz:)
03 maja 2014 20:00 / 9 osobom podoba się ten post
"Boże daj mi siłę, abym zmienił to co zmienić mogę. Daj mi cierpliwość, abym zniósł to czego zmienić nie mogę, i daj mi mądrość abym odróżnił jedno od drugiego".
 
Ta myśl pomaga mi tu przetrwać kolejny dzień od ponad roku..