Sentencje na dzień dzisiejszy

04 maja 2014 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Gdzie słyszysz śpiew tam wejdz,tam dobre serca mają,żli ludzie uwierz mi ci nigdy nie śpiewają.

"Idź tam gdzie grają i śpiewają bo źli ludzie muzyki nie znają" Tak zawsze mówiła moja pani od muzyki
04 maja 2014 09:54
Ja bym to uwspółcześniła... Chodz tańczyć tam gdzie dobrze grają i śpiewają... Znajomość muzyki to też rozróżniam nuty fałszywe... i nie przy każdej muzyce tańczę bo jak wiadomo do tańca lub do różańca....))))
04 maja 2014 10:10 / 2 osobom podoba się ten post
Nigdy nie oczekuję niczego.Wolę być mile zaskoczona niż niemile rozczarowana 
04 maja 2014 10:28 / 5 osobom podoba się ten post
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa .
04 maja 2014 10:34 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Gdzie słyszysz śpiew tam wejdz,tam dobre serca mają,żli ludzie uwierz mi ci nigdy nie śpiewają.

Moja pani od muzyki dokładnie tak samo mówiła. Pamiętam jak na lekcji muzyki w drugiej czy  trzeciej klasie podstawówki, zapytała jeszcze: Czy znacie ludzi złych, którzy śpiewają ?   Na to jeden chłopczyk powiedział : Tak, pijacy . Pani nie znalazła kontrargumentu
04 maja 2014 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Gdzie słyszysz śpiew tam wejdz,tam dobre serca mają,żli ludzie uwierz mi ci nigdy nie śpiewają.

Nie zgadzam sie z tym.Ja nie mam sluchu muzycznego , ani polotu do spiewania.Nawet będąc w kościele nie spiewam, bo nie umię.Czy jestem zła ???
Może jestem ,tylko o tym nie wiem.
Muzyki słucham , lubię tańczyć, myślę , że bez muzyki nie da się żyć , a śpiewać ,to niech śpiewają ci którym to dobrze wychodzi.
04 maja 2014 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Moja pani od muzyki dokładnie tak samo mówiła. Pamiętam jak na lekcji muzyki w drugiej czy  trzeciej klasie podstawówki, zapytała jeszcze: Czy znacie ludzi złych, którzy śpiewają ?   Na to jeden chłopczyk powiedział : Tak, pijacy :-). Pani nie znalazła kontrargumentu :-)

W tym stanie to oni nie sa zli,a wrecz przeciwnie,kochaja caly swiat i wszystkich ludzi.Wiec śpiewaja aby to oznajmic swiatu.
04 maja 2014 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie
Heirich Heine
04 maja 2014 10:50
Ja
04 maja 2014 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
to znaczy ze jeszcze za malo wypili ha ha
04 maja 2014 10:59
- Wódka pije ludzi do dna
04 maja 2014 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
85marzena

Ja

04 maja 2014 12:21
Annika

Moja pani od muzyki dokładnie tak samo mówiła. Pamiętam jak na lekcji muzyki w drugiej czy  trzeciej klasie podstawówki, zapytała jeszcze: Czy znacie ludzi złych, którzy śpiewają ?   Na to jeden chłopczyk powiedział : Tak, pijacy :-). Pani nie znalazła kontrargumentu :-)

hahahhaha  pamiętam jak moja chreśnica miała 5 latek,wróciła z kościoła i mówi do mnie ,,Ciocia ale te baby się popchały!! Bo głośno śpiewały w kościele!!!,,
04 maja 2014 13:51
Annika

Moja pani od muzyki dokładnie tak samo mówiła. Pamiętam jak na lekcji muzyki w drugiej czy  trzeciej klasie podstawówki, zapytała jeszcze: Czy znacie ludzi złych, którzy śpiewają ?   Na to jeden chłopczyk powiedział : Tak, pijacy :-). Pani nie znalazła kontrargumentu :-)

 Mogła powiedziec.... ale fałszuja.Bo coż to za spiew na fałszywą nute.
04 maja 2014 15:27 / 9 osobom podoba się ten post
"Ludzie sa teraz zbyt zajeci. Kupuja wszystko gotowe na straganach. A poniewaz tam nie sprzedaja przyjaciol, ludzie sa ich pozbawieni."

Antoine Sain-Exupery