Berlin

08 lipca 2013 22:22
Może znajdę koleżankę ,która jest lub będzie niebawem w Berlinie.?
08 lipca 2013 22:43
Ja jestem w Berlin Zehlendorf... a ty gdzie będziesz??
09 lipca 2013 08:57
Będę w Szoneberg, pozdrawiam serdecznie!
09 lipca 2013 15:33
Hej, ja jestem we wschodnim Berlinie!
Jestem tez na stronce mypolacy, pod nickiem daisy berlin, tu jakos nie za bardzo sie umiem poruszac, napisz do mnie tam , pozdrawiam , Berlin latem piekny:)
09 lipca 2013 15:53
He a Ja bylam na Pankow.
Zadnej Polki nie moglam znalezc,kulawo tak samemu.
09 lipca 2013 16:17
U mnie na Zehlendorfie spotkałam kilka pań ale jako ,że pracują u bogaczy hahahaha rzadko chcą kontakt utrzymywać z innymi Polkami:):):):)
09 lipca 2013 16:20
BEA

He a Ja bylam na Pankow.
Zadnej Polki nie moglam znalezc,kulawo tak samemu.

Bea a gdzieś Ty sie podziewała kobieto??
09 lipca 2013 16:22
Wlasnie,nie rozumiem takiego postepowania niektorych pan.No ale to nie Moj problem.Tez sie spotkalam z taka reakcja.
Ostatnio pracowalam u bogatych bogaczy,ha,ha, i nie nosilam glowy wysoko.
Lubie sobie potrajkotac na obczyznie z bratnia dusza.
09 lipca 2013 16:23
Joasia

Bea a gdzieś Ty sie podziewała kobieto??

No bo Ja wlasnie w koncu trafilam do Berlina.Dluuuugo czekalam.
09 lipca 2013 16:26
BEA

No bo Ja wlasnie w koncu trafilam do Berlina.Dluuuugo czekalam.

No właśnie czytałam ,że byłaś na Pankow.... hmmm i jak było.... jak współpracowało Ci się z przemądrzałymi i wszystko lepiej wiedzącymi Berlińczykami hahahahaha:):):)
09 lipca 2013 16:29
Joasia

No właśnie czytałam ,że byłaś na Pankow.... hmmm i jak było.... jak współpracowało Ci się z przemądrzałymi i wszystko lepiej wiedzącymi Berlińczykami hahahahaha:):):)

He ,z berlinczykami jak najbardziej Ok!!!!!Ale niestety trafilam na bardzo niesolidna firme.Co zrobic pierwsze sliwki robaczywki.
Ale zawsze medal ma dwie strony,zalapalam nowe kontakty i jakos to bedzie.
09 lipca 2013 17:34
No, widze, ze nas wiecej w tym wielkim Berlinie, na Zehlendorfie to juz wogole, fakt , ze sa dziewyczny , ktore nie sa zainteresowane kontaktami, ale od filizanki kawy, wspolnie wypitej jeszcze nikt sie nie przewrocil :)Ja sie spotykam na Alexander Platzu ok 14 , albo po mszy wieczornej , o 19 pod polskim kosciolem na Sudstern, komu pasuje, zapraszam
09 lipca 2013 17:51
HEY !
BEA, z jaka firma bylas zes taka niezadowolona ?


Ja bym chciala do Berlina !!! Uwielbiam to miasto :) CZesto bywam ale tylko na krotko :( max 1 dzien i noc :( Chcialabym znalezsc tam stelle. W ogole chcialabym do miasta !!!
09 lipca 2013 17:57
No wlasnie, podziel sie kolezanko swoją wiedzą , zeby nastepna dziewyczna nie wpadla.Ja po prostu dzownilam do firm i mowilam , ze tylko Berlin mnie interesuje ,no i w koncu trafilam, 5 w totolotka :)I z tego co wiem , to dziewczyny trafiaja tu czesto przypadkowo.
09 lipca 2013 18:05
Halo Bea, teraz zobaczylam , ze z Zielonej jestes , tak jak i ja:)I jakby ktos na forum nie wiedzial to jest idealne miastko do mieszkania, ma wszystko , co trzeba do szczescia :D pozdrowionka