Berlin

09 lipca 2013 18:13
daisy_44 , a ile czasu czekalas na Berlin ? Bo przeciez jak sie ma "dodatkowe" zyczenia typu konkretne miasto/wies to sie czeka dluzej.
09 lipca 2013 18:18
Dwa tygodnie :D ale mialam duzo szczescia , no i dalej mam , ze moja babcia od roku , mimo zaawansowanego wieku jeszcze jest na tym swiecie i oby jak najdluzej.
09 lipca 2013 18:20
daisy_44

Dwa tygodnie :D ale mialam duzo szczescia , no i dalej mam , ze moja babcia od roku , mimo zaawansowanego wieku jeszcze jest na tym swiecie i oby jak najdluzej.

A czy ty czasami za dwa tygodnie nie zjezdzasz do domu? Ja na Berlin czekalam 3miechy,duzo propozycji prapalo ze wzgledu na to ,ze Ja to z tych palacych,ha,ha
Daisy,malo tego,ze z tego samego miasta to My w tym samym wieku jestesmy!!!!!!
09 lipca 2013 18:27
Kaya

HEY !
BEA, z jaka firma bylas zes taka niezadowolona ?


Ja bym chciala do Berlina !!! Uwielbiam to miasto :) CZesto bywam ale tylko na krotko :( max 1 dzien i noc :( Chcialabym znalezsc tam stelle. W ogole chcialabym do miasta !!!

Kaja narazie nie moge podac nazwy firmy.Ale jak bys byla potraktowana tak jak ja to bys sie wkor........ znaczy zirytowalabys sie,no.
Zostalam oszukana na wszystkim czyli kasa,ktorej chyba nie dostame,zwrot kosztow podrozy i jeszcze taka tam sprawa.
09 lipca 2013 18:38
daisy_44

Halo Bea, teraz zobaczylam , ze z Zielonej jestes , tak jak i ja:)I jakby ktos na forum nie wiedzial to jest idealne miastko do mieszkania, ma wszystko , co trzeba do szczescia :D pozdrowionka

jak i ja. No może nie z samej Zielonej ale prawie prawie - Łężyca :))pozdrowionka dla lubuszanek
09 lipca 2013 18:42
ania0806

jak i ja. No może nie z samej Zielonej ale prawie prawie - Łężyca :))pozdrowionka dla lubuszanek

Lezyca,to Zielona Gora,ha,ha.Witaj.
09 lipca 2013 20:13
Ale numer , dziewczyny! Ja jestem z Raculi, ale cale zycie praktycznie w Zielonej, no to koniecznie na kawie w zielonce musimy sie spotkac:D ja do konca sierpnia tutuj, i sie bardzo ciesze , bo lato w berlinie cudne , zawsze sie duzo dzieje.A tam na pankow jakas dziewczyna jest?
09 lipca 2013 20:25
BEA

Lezyca,to Zielona Gora,ha,ha.Witaj.

no to ja też się przyłanczam do Was ja z Brodów do Zielonej mam przez Odrę 11km
10 lipca 2013 08:30
daisy_44

Ale numer , dziewczyny! Ja jestem z Raculi, ale cale zycie praktycznie w Zielonej, no to koniecznie na kawie w zielonce musimy sie spotkac:D ja do konca sierpnia tutuj, i sie bardzo ciesze , bo lato w berlinie cudne , zawsze sie duzo dzieje.A tam na pankow jakas dziewczyna jest?

W woli scislosci to Ja tak naprawde ze Starego Kisielina jestem,ha,ha.
10 lipca 2013 08:52
Kaya

daisy_44 , a ile czasu czekalas na Berlin ? Bo przeciez jak sie ma "dodatkowe" zyczenia typu konkretne miasto/wies to sie czeka dluzej.

Kaja,Ja wczoraj dostalam propozycje na 19.07. do Berlina.Tylko chyba nie pojade.Moge dac Ci namiary z jakiej firmy.Jak tak koniecznie chcesz ten Berlin.
10 lipca 2013 12:31
Bea kiedy bedziesz w ZIELONEJ może kawka wspólna i jeszcze inne zielonogórzanki i inne koleżanki lubuszanki bysmy zwerbowaly gdyby były w domu. Ja będę do początku wrzesnia , a przerwą tyg w drugiej połowie sierpnia.
08 sierpnia 2013 15:29
ważka

Może znajdę koleżankę ,która jest lub będzie niebawem w Berlinie.?

Hej, jak jeszcze jesteś w Berlinie , to napisz na mojego maila, jest w profil , pozdrawiam
18 grudnia 2017 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
Odgrzewam... może ktoś w Berlinie jest- ja chyba będę 14199 - chętnie się spotkam
19 grudnia 2017 07:26
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Odgrzewam... może ktoś w Berlinie jest- ja chyba będę 14199 - chętnie się spotkam

Ja jestem jeszcze 2 tygodnie. Ale to dosyć daleko ode mnie. W sobotę będę chyba w Charlottenburgu.
03 lutego 2018 19:32
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Odgrzewam... może ktoś w Berlinie jest- ja chyba będę 14199 - chętnie się spotkam

Napisz do mnie , mail na profilu , jestem jeszcze tu