ATERIMA MED Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
17 maja 2012 11:17
Ala64 said:
opiekun_Janusz a orientujesz sie moze czy maja tam dalej jakies prace dla panów?? bo oglnie w firmach tak sceptycznie do panow podchodzą. mam kuzyna zainteresowanego tez praca jako opiekun ale nie chca mu dac szansy myslisz ze jest sens probowac w aterimie??

Początkowo w Aterimie mi odmówili, twierdząc że ich klienci zgłaszają zapotrzebowanie jedynie na opiekunki - kobiety (co mnie w sumie nie zdziwiło bo w większości firm się z tymspotkałem) i nie mieli ofert dla mężczyzn. Kilka dni później zadzwonili do mnie, ze jest klientka, której rodzina wymaga kwalifikacji, które ja posiadam i zgodzili się na zatrudnienie mnie. Ale nie wiem czy nie jestem w tej chwili jedynym przypadkiem opiekunka zatrudnionego w tej firmie. Myślę że spróbować można zawsze.
17 maja 2012 18:49
Witam wszystkich serdecznie ja juz wyjechalam kolejny raz i znowu musze przyznac ze propozycje ktora otrzymalam byla zgodna wiec znowu jestem zadowolona dalej polecam firme szczegolnie tymco slabo znaja niemiecki pozdrawiam

20 maja 2012 14:23
Czy możecie mi odpowiedziec jak w tej firmie jest z biletami-czy firma kupuje,czy sama sobie kupuje,a rodzina zwraca i ile?I jeszcze chciałabym zapytac czy firma ma dużo informacji i stanie pacjenta do którego ma się jechać?Ja miałam już dwie agencje,co nic konkretnie nie wiedzieli o stanie potencjalnych pacjentów.Aha i jeszcze jedno-czy trzeba do nich do pojechac osobiście,czy mozna wszystko przez internet załatwić?Byłabym wdzięczna za odp tym,którzy już wyjechali poprzez ta agencja.





20 maja 2012 14:38
Firma ci zamawia bilet potem potracaja z wyplaty za bilet rodzina dzwonia do firmy i pytaja sie ile kosztuje r odziny zwracaja bo w rozne miejsca jezdzimy i roznie bilet kosztuje na razie trafilam zgodnie z tym co firma o pacjencie wiedziala maja sprawdzone bo duzo wiadomosci o stanie pacjenta zawsze mi przekarza Ja jestem z Elblaga umowe podpisywalam w Gdansku to godzina jazdy odemnie a reszte spraw zalatwiam przez mejla .
20 maja 2012 15:06
Dziękuje Justa.Troche to dziwne z tym biletem,przeciesz moge sama sobie kupić,a rodzina mi odda.W poprzedniej agencji E.S.ze Świdnicy miałam 150 euro od rodziny za bilet,a mogłam dojechac czymkolwiek i jak najtaniej.Ja jestem z Bydgoszczy to tez nie mam aż tak daleko do Gdanska.
20 maja 2012 16:20
z tego co mi powiedziano-sama zamawiam sobie bilet i sama wybieram środek transportu,pieniądze które wydam na dojazd ,są mi zwracane kiedy dojadę do podopiecznego.,...firma podobno podpowiada czym do danej miejscowości dojechać,ale nic nie narzuca......
20 maja 2012 21:17
nie ja przepraszam nie dopisalam sama tez mozesz sobie kupic ja napisalam jak ja to robie do tej pory zdawalam sie na firme ale tez mysle nad tym aby sobie w wkraju kupic bo moge od razu w obie strony to chyba wygodniej
22 maja 2012 14:56
Zgadzam sie z wami dziewczyny,ja tez od ubieglego roku jezdze z Aterima,zawsze sobie sama kupuje bilet i zarazpo przyjezdzie rodzina sie pyta ile za bilet i zwracaja mi co do grosza.Firma rowniez nigdy mi nie narzucala czym ja mam sobie dojechac,takze wybieram srodek lokomocji jaki mnie pasuje,dodam tylko ze Sinbad autokar akurat do tej miejscowosci w ktorej obecnie jestem jedzie 18godzin a bus maly niecale 10godzin,jest kolosalna roznica.
22 maja 2012 15:57
oj szkoda bo ja się zastanawiałam nad tą firmą ale dla mnie jest lepiej jak to firma załatwi wszystko ;/



a wiecie czy mają siedzibę w Gdańsku, bo gdzieś widziałam, że chyba mają ale nie jestem pewna ;/
22 maja 2012 16:04
Ulencja jutro beda domnie dzwonic z firmy do poludnia,tomoge spytac i dam ci znac oky
22 maja 2012 16:43
Lokalizacja Gdańsk, Puszkarska 7f

Telefon 122976655

Strona www http://www.opiekunki.aterima.pl



ulecjo - proszę bardzo oto namiary,jak sie jedzie pkp to trzeba wysiasc na stacji Gdansk-Wrzeszcz,jest piechotka 10 min.bylam w listopadzie na rozmowach,jak sie upomnisz i bedziesz miala ze soba nr konta to zwracaja za podroz w 1 str/bilet trzeba zachowac/



23 maja 2012 08:49
ul. Puszkarska 7F to ich adres w Krakowie, a nie w Gdańsku.
23 maja 2012 09:07
janusz - a ja to z ich strony przekopiowalam!znaczy zle maja podane-kurcze ja tam bylam ale ulicy nie pamietam.
23 maja 2012 11:02
Ulencja ja czekam na telefon z firmy to zapytam i dam ci tutaj namiar.
23 maja 2012 13:08
Aterima ma siedzibę w Gdańsku.Bo ta Pani z Aterimy jak dzwoniła to mówiła,że mają siedzibę na północną Polskę,i mówiła że właśnie w Gdańsku mają siedzibę.