Podopieczny nie chce się myć

24 sierpnia 2014 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Próba z diakoni też juz była,skończyło się wyzwiskami....
Sytuacja jest naprawde patowa,dziadek jest kumaty o heimie nie ma mowy pytałam o to syna powiedział że jeszcze nie.Mamy zaciśnąć zęby.......

skoro rodzina wie o problemiei nie jest w stanie nic zrobic to Ty niesety nic na to nie poradzisz......
ani prosby ani grozby wiec poprostu zostaw wiem jak to brzmi kazda z nas by chciala jak najlepiej ale nic na sile.....
24 sierpnia 2014 10:27
kasiachodziez

Próba z diakoni też juz była,skończyło się wyzwiskami....
Sytuacja jest naprawde patowa,dziadek jest kumaty o heimie nie ma mowy pytałam o to syna powiedział że jeszcze nie.Mamy zaciśnąć zęby.......

Nie przenosi sie to na niemieckie warunki (moze) jednak w Polsce wedlug prawa pdp ma prawo odmowic zabiegu w tym i mycia.Pozostaje ci w takiej sytuacji tylko zgloszenie tego pielegniarce lub lekarzowi.W De to zglaszasz rodzinie,firmie
24 sierpnia 2014 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

no tu nie ma z tym zadnych problemow:)

a nawet bym powiedziala ze jak dziadkowi za krotko i za szybko to bez protestow sie nie obejdzie hahahha......
24 sierpnia 2014 10:35
kasiachodziez

Próba z diakoni też juz była,skończyło się wyzwiskami....
Sytuacja jest naprawde patowa,dziadek jest kumaty o heimie nie ma mowy pytałam o to syna powiedział że jeszcze nie.Mamy zaciśnąć zęby.......

Raczej nos zacisnąć a nie zęby:)
Tak to juz jest z tymi staruszkami-nie i koniec!Kto wie może i my takie będziemy-tego jeszcze nie wiadomo......