Tutaj pracowaliśmy i zwiedzaliśmy

08 września 2020 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
Okolice stuttgardu 
Kirschberg marbach am neckar
08 września 2020 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
Aspach k. Stuttg
08 września 2020 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Rielinghausen 71672 
10 września 2020 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
Tu byłam  Augsburg zoo
09.09.2020
12 września 2020 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Tu byłam :gwizdanie: Augsburg zoo
09.09.2020

I jak było? :) 
12 września 2020 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

I jak było? :) 

GrazynaM55. Jak w zoo słonie, małpy, lwy, lamy, foki, zebry, ptoki... Cool.... Milusio było...choc czasem szukałam zwierząt i ich nie bylo albo sie przede mna pochowały... hehe W połowie zoo pausa na mały posiłek  i 2 cz. Zoo....nie rozumiem tylko czemu ludzie chodza do  zoo skoro zapach im przeszkadza... Kazdy marudził jak do zamkniętych pom wchodził..(moja pdp też nie wchodziła bo śmierdzi) 
non stop to słyszalam od ludzi też 
No normalka... To po co włazisz tam panisko   siedź w domu albo laz na powietrzu...takze pdp na powietrzu  (z siostrą i psem) a ja wchodziłam do wszystkich zamknietych pomieszczeń też zobaczyć cudaki
Mi psem w domu też wanjajet a tu pracuje i jeszcze kupska śmierdzące zbieram po duuuuuzym psie,dobrze że jak miał rozwolnienie w trawę robił Bo bym musiała z asfaltu ścierać i nie wiem czym skoro worki są na kupę a nie szmatki 
Ehhh życie.... ".. Kocham cię kocham cię w zachwycie, choć barwy ściemniasz choć mi tej wędrówki nie uprzyjemniasz... .."
13 września 2020 13:34 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

GrazynaM55. Jak w zoo:lol3: słonie, małpy, lwy, lamy, foki, zebry, ptoki... Cool.... Milusio było...choc czasem szukałam zwierząt i ich nie bylo:bezradny: albo sie przede mna pochowały... hehe W połowie zoo pausa na mały posiłek :wino: i 2 cz. Zoo....nie rozumiem tylko czemu ludzie chodza do  zoo skoro zapach im przeszkadza... Kazdy marudził jak do zamkniętych pom wchodził..(moja pdp też nie wchodziła bo śmierdzi) 
non stop to słyszalam od ludzi też 
No normalka... To po co włazisz tam panisko :bezradny:  siedź w domu albo laz na powietrzu...takze pdp na powietrzu  (z siostrą i psem) a ja wchodziłam do wszystkich zamknietych pomieszczeń też zobaczyć cudaki:yeah:
Mi psem w domu też wanjajet a tu pracuje i jeszcze kupska śmierdzące zbieram po duuuuuzym psie,dobrze że jak miał rozwolnienie w trawę robił Bo bym musiała z asfaltu ścierać i nie wiem czym skoro worki są na kupę a nie szmatki :hihi:) 
Ehhh życie.... ".. Kocham cię kocham cię w zachwycie, choć barwy ściemniasz choć mi tej wędrówki nie uprzyjemniasz... :smiech3:.."

Czyli w sumie źle nie było :) Nie wiem czy kiedyś byłaś we wrocławiskim zoo? Jak nie to koniecznie kiedyś je odwiedź. 
13 września 2020 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Czyli w sumie źle nie było :) Nie wiem czy kiedyś byłaś we wrocławiskim zoo? Jak nie to koniecznie kiedyś je odwiedź. 

Grazynkoooo ja jestem z Wrocławia to najpiekniejsze Zoo w Europie i największe lub jedno z największych nie wspomnę o super afrykarium(rybkach, pingwinach itd) baaa wiadomo moje zoo  nie wspominając o ogrodzie botanicznym i ogrodzie japońskim i parku szczytnickim i o pokazach multimedialnych na fontannie przy Halii Stulecia   - to punkty turystyczne i wszystkim znajomym z zza granicy to polecam zawsze. 
To się zareklamowalam
13 września 2020 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Grazynkoooo ja jestem z Wrocławia to najpiekniejsze Zoo w Europie i największe lub jedno z największych nie wspomnę o super afrykarium(rybkach, pingwinach itd) baaa wiadomo moje zoo:lol3:  nie wspominając o ogrodzie botanicznym i ogrodzie japońskim i parku szczytnickim i o pokazach multimedialnych na fontannie przy Halii Stulecia :gwizdanie:  - to punkty turystyczne i wszystkim znajomym z zza granicy to polecam zawsze. :super:
To się zareklamowalam:hihi:

A reklamuj, czemu nie. We Wrocławiu nigdy nie byłam. I już od jakiegoś czasu powtarzam- trzeba tam się wybrać  Tyle osób chwali to miasto!
14 września 2020 09:40 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Grazynkoooo ja jestem z Wrocławia to najpiekniejsze Zoo w Europie i największe lub jedno z największych nie wspomnę o super afrykarium(rybkach, pingwinach itd) baaa wiadomo moje zoo:lol3:  nie wspominając o ogrodzie botanicznym i ogrodzie japońskim i parku szczytnickim i o pokazach multimedialnych na fontannie przy Halii Stulecia :gwizdanie:  - to punkty turystyczne i wszystkim znajomym z zza granicy to polecam zawsze. :super:
To się zareklamowalam:hihi:

O proszę, ale trafiłam! :) Zazdroszczę, że pochodzisz z tego pięknego miasta. Za każdym razem jak tam jestem, liczę krasnale. :P 
14 września 2020 09:41 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

O proszę, ale trafiłam! :) Zazdroszczę, że pochodzisz z tego pięknego miasta. Za każdym razem jak tam jestem, liczę krasnale. :P 

Grażyna jak będziesz się tu kiedyś wybierać masz gwarantowanego przewodnika  
14 września 2020 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

A reklamuj, czemu nie. We Wrocławiu nigdy nie byłam. I już od jakiegoś czasu powtarzam- trzeba tam się wybrać:-)  Tyle osób chwali to miasto!

Żałuj.... Najlepiej weź(cie) sobie poszukajcie noclegu.. Bo jak Clio mówi, jest co zwiedzać, a na jeden dzień, to trochę szkoda jechać. . To jedno z trzech miast w Polsce, które darzę największym sentymentem. A blisko już masz i Sudety
14 września 2020 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Żałuj.... Najlepiej weź(cie) sobie poszukajcie noclegu.. Bo jak Clio mówi, jest co zwiedzać, a na jeden dzień, to trochę szkoda jechać. . To jedno z trzech miast w Polsce, które darzę największym sentymentem:-). A blisko już masz i Sudety:super:

Najwcześniej na wiosnę mogę planować. Ale już od dłuższego czasu tyle pochwał słyszę na temat Wrocławia, że już naprawdę trzeba! Jeden dzień nie wchodzi w grę- z Suwalk dojazd trochę trwa
15 września 2020 08:45 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Grażyna jak będziesz się tu kiedyś wybierać masz gwarantowanego przewodnika :modlmy sie: :yeah:

Super, dzięki, będę się odzywać jak coś. :) 
15 września 2020 09:30 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Grażyna jak będziesz się tu kiedyś wybierać masz gwarantowanego przewodnika :modlmy sie: :yeah:

Krasnale dalej się mnożą? Byłam we Wrocławiu dwa tygodnie w 2012 na szkoleniu. Piękne miasto .