Mężczyzna jako opiekun osób starszych

09 lipca 2014 11:39 / 2 osobom podoba się ten post
Raz miałam zmianę z mężczyzną. Praca w okolicach Kolonii. Miał bardzo fachowe podejście. Facet opiekun to żaden wstyd!
09 lipca 2014 14:06 / 5 osobom podoba się ten post
Ellaaa

Raz miałam zmianę z mężczyzną. Praca w okolicach Kolonii. Miał bardzo fachowe podejście. Facet opiekun to żaden wstyd!

Nawet do głowy mi nie przyszlo ze jakis wstyd.Raczej odwrotnie.facet opiekun umie wykonac tyle rzeczy w domu co kobieta.Potrafi rowniez zrobic w domu to co robia normalnie faceci.Bedac opiekunem przewyzsza sie przyslowiowego maczo ktory umie tylko obslugiwac pilota od telewizora ha ha
09 lipca 2014 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Nawet do głowy mi nie przyszlo ze jakis wstyd.Raczej odwrotnie.facet opiekun umie wykonac tyle rzeczy w domu co kobieta.Potrafi rowniez zrobic w domu to co robia normalnie faceci.Bedac opiekunem przewyzsza sie przyslowiowego maczo ktory umie tylko obslugiwac pilota od telewizora ha ha

chcialabym miec w domu faceta,ktory jest opiekunem w D,przynajmiej nie musialabym wysluchiwac,ze tego czy tamtego nie potrafi
09 lipca 2014 15:30 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Nawet do głowy mi nie przyszlo ze jakis wstyd.Raczej odwrotnie.facet opiekun umie wykonac tyle rzeczy w domu co kobieta.Potrafi rowniez zrobic w domu to co robia normalnie faceci.Bedac opiekunem przewyzsza sie przyslowiowego maczo ktory umie tylko obslugiwac pilota od telewizora ha ha

i wyjadac nalesniki.. hahahaaa
09 lipca 2014 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
siwa

chcialabym miec w domu faceta,ktory jest opiekunem w D,przynajmiej nie musialabym wysluchiwac,ze tego czy tamtego nie potrafi

W DE potrafi bo jest w pracy ha ha a w domu odpoczywa hihi
09 lipca 2014 18:48 / 3 osobom podoba się ten post
Mamy,mamy,tylko niektóre z nas zapomniały:)
09 lipca 2014 18:57
Przyroda ?!?! hihi
09 lipca 2014 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

W DE potrafi bo jest w pracy ha ha a w domu odpoczywa hihi

cholewa facet zawsze sie ustawi i jeszcze uwaza ze tak powinno byc
09 lipca 2014 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tak mam :D
I jeszcze przed zjazdem mama posprzątała mi mieszkanie :)
Żyć nie umierać! ;)
 
09 lipca 2014 20:18
Wiem :)
To tak nie miałam. 
Ale się nauczyłam zasady "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" i też nie tykałam wielu rzeczy skoro nie tylko ja mam 2 ręce.
:)
09 lipca 2014 20:24
siwa

cholewa facet zawsze sie ustawi i jeszcze uwaza ze tak powinno byc

ale to nie facet to wymyslił ha ha Bóg tak widac chcial hihi
09 lipca 2014 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

Ja tak mam :D
I jeszcze przed zjazdem mama posprzątała mi mieszkanie :)
Żyć nie umierać! ;)
 

jak nie masz co robic to moze u mnie ogarniesz mieszkanie hihi, a nie mama sie wyreczaj 
09 lipca 2014 20:33
ORIM

jak nie masz co robic to moze u mnie ogarniesz mieszkanie hihi, a nie mama sie wyreczaj 

Za ile?
:D
09 lipca 2014 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
lena7

Za ile?
:D

nie spiesz sie jak znajdziesz czas ha ha Nie bede mowil za ile masz zaczac lub za ile masz skonczyc
09 lipca 2014 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

nie spiesz sie jak znajdziesz czas ha ha Nie bede mowil za ile masz zaczac lub za ile masz skonczyc

eeeech...
dobra, ogarnę Ci mieszkanie wzrokiem w oka mgnieniu. i wystarczy :)))))))))