Choroba Parkinsona

10 czerwca 2016 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Dzięki, naprawdę dzięki... To mi duuużo mówi....))))

Nie ma za co ;)
29 października 2017 23:08
iwunia

Moja tesciowa chorowała na Parkinsona przez okolo 12 lat ,była to kobieta o wielkim sercu,niesłychanie dobra i ciepła,poza uciążliwym drżenie rak i coraz większą niemocą w nogach,umysł u niej był fenomenalnie sprawny,mie zapominała niczego,potrafiła myśleć logicznie,rozwiązywała sudoku,krzyżówki znała dwa języki obce,którymi potrafiła porozumieć sie bez żadnych problemów,uczyła języka niemieckiego moja wnuczkę a jej prawnuczkę i to z dobrym skutkiem,zmarła w wieku 90 lat,teraz jestem u PDP która ma też Parkinsona,jakże to sa odmienne przypadki,niebo i ziemia tak bym to okreśłiła,trudna,nieprzyjemna osoba,która ma w sobie tyle nienawiści,wiem,że mnie nie toleruje bo chce,żeby była czysta i zadbana a ona tego nie lubi,oj długo by pisać,Jedna choroba a dwa różne przypadki...

Może to wina charakteru? Trafiłem na kolejny temat, niestety nie widzę zbyt dużej różnicy między tymi chorobami :[ Niektóre objawy są przypisane do choroby, występują też liczne objawy, które nie wskazują, że mamy do czynienia z konkretnym przypadkiem. Jutro doczytam.