Halluksy

04 stycznia 2018 16:45 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Pantenol stosuje na oparzenia, wycisza mnie zupelnie co innego.

Już przestań ... koleżanka chore kolana ...halluksy też ....Trochę współczucia 
04 stycznia 2018 18:08 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Już przestań ... koleżanka chore kolana ...halluksy też ....Trochę współczucia :smiech3:

Rozumiem bardzo dobrze, nadmiar schorzen i ja nosi...
04 stycznia 2018 19:12 / 4 osobom podoba się ten post
ilona93

Ja w walce z haluksami używałam też kremy na zrogowacenia na stopach. Zawierają między innymi lipidy które pomogą na dłużej zachować w stopach wodę oraz pantenol, który wycisza ewentualne stany zapalne powstałe na nagniotkach czy w okolicach pęknięć na piętach. Warto po nie sięgnąć.

W walce z haluksami pantenol,a to ciekawe większej głupoty nie słyszałam,moja koleżanka właśnie walczyła ale za pomocą skalpela,piły i nnych narzędzi,i jest bardzo wyciszona bo jest po problemie,choć z kąta ubyło 7 tyś
24 stycznia 2018 15:43
Najlepszą i najskuteczniejszą opcją walki z haluksami jest po prostu ich operacja. Nie wiem skąd jesteście, ale jakby ktoś z Was był ze stolicy to w przychodni Wilmed możecie śmiało poddać się takiemu zabiegowi. Moja siostra miała i raz na zawsze pozbyła się tego problemu.
29 stycznia 2018 18:07
Jak poczytałam o powikłaniach takiej operacji, to chyba nigdy się nie zdecyduję... Czytałam o różnych separatorach, podobno zmniejszają ból. Sama nie wiem, ale ludzie piszą, że to działa. Same zobaczcie:   https://heltio.com/pl/hallupro   Jeśli nie zdecyduję się na oprację, to może coś takiego też by pomogło?
29 stycznia 2018 18:09 / 4 osobom podoba się ten post
mriolka79

Jak poczytałam o powikłaniach takiej operacji, to chyba nigdy się nie zdecyduję... Czytałam o różnych separatorach, podobno zmniejszają ból. Sama nie wiem, ale ludzie piszą, że to działa. Same zobaczcie:   https://heltio.com/pl/hallupro   Jeśli nie zdecyduję się na oprację, to może coś takiego też by pomogło?

Pomoże ...kup .
29 stycznia 2018 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pomoże ...kup .

Op, racja.Pomoze  bardziej jak opracja.
29 stycznia 2018 20:48 / 4 osobom podoba się ten post
Mriolka
Oprację
Miała
Halluksy
Se wycinała
Separator
Był
Za drogi
Teraz
Ma
Pocięte nogi:(
30 stycznia 2018 11:58 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Mriolka
Oprację
Miała
Halluksy
Se wycinała
Separator
Był
Za drogi
Teraz
Ma
Pocięte nogi:(

Nie martw sie Kasiu, moze odrosna i wtedy kupi?
20 sierpnia 2018 19:07
Genetyka również nie była dla mnie łaskawa. Nie byłam w stanie nosiić szpilek,ponieważ kości bardzo mnie bolały. Jak kupiłam aparat na haluksy  to jest lepiej,przyznaje. Powoli do przodu 
26 września 2018 15:14
U mnie haluksy zniknęły na dobre dopiero po operacji. Nie ma co wierzyć w magiczne maści i domowe sposoby, jeśli masz problem z haluksami to powinineś udać się do ortopedy. Najlepiej takiego z doświadczeniem w kwestii haluksów. Sam wybrałem ośrodek halluxduo w Poznaniu. Naprawdę polecam, jeśli cenisz sobie indywidualne podejście do swojego problemu oraz spokój związany z tym, że masz doczynienia ze specjalistą który od lat zajmuje się leczeniem haluksów właśnie. Po prostu umów się na konsultacje i nie czekaj aż choroba się rozwinie, pozdrawiam ;)
26 września 2018 21:13
jeremiasz

U mnie haluksy zniknęły na dobre dopiero po operacji. Nie ma co wierzyć w magiczne maści i domowe sposoby, jeśli masz problem z haluksami to powinineś udać się do ortopedy. Najlepiej takiego z doświadczeniem w kwestii haluksów. Sam wybrałem ośrodek halluxduo w Poznaniu. Naprawdę polecam, jeśli cenisz sobie indywidualne podejście do swojego problemu oraz spokój związany z tym, że masz doczynienia ze specjalistą który od lat zajmuje się leczeniem haluksów właśnie. Po prostu umów się na konsultacje i nie czekaj aż choroba się rozwinie, pozdrawiam ;)

To znaczy, że nie znikneły ci tylko je wycieli . A ja mam magiczna nakladkę na palec,ktora wyprostowała go i teraz nosze ją sporadycznie . Miałam kłopoty z prawa strona ciała, to po operacji barku i późniejszym zlamaniem obojczyka . Kupiłam w NETTO w D przez przypadek taką naładke silikonową na duży palec u stopy . Nosiłam ją ( jest wygodna ) okolo 4 lat . Palec wyrównał się bez bólu i  bez operacji .
01 października 2018 15:46
Najlepiej boso chodzić . Chyba, że się na reklamie zarobi to mozna sprawić sobie szpilki . Czort tam z haluksami jak sylwetka smukła .
05 października 2018 15:50
Hej. Trochę nie wiem, czy ta dyskusja jeszcze ma rację bytu czy nie... Ale chciałam się dowiedzieć, czy operacja to jedyne wyjście z leczenia haluksów? I czy to prawda, że operacje trzeba też powtarzać, bo haluksy odrastają?
U siebie zauważyłam właśnie tendencję do powiększania się tej jednej kości i w sumie objawy pokrywają się z tymi tutaj http://haluksy-leczenie.pl/haluksy-pierwsze-objawy-ktorych-chcesz-przegapic/. Nie wiem, czy te ortezy Maciek są dobre, ale widzę, ze je reklamują wszędzie... Jeszcze pozostaje wkestia jakiś miękki nakładek? Hallu Sollution też z kolei reklamowane na potęgę.