Hmm

23 czerwca 2014 19:40 / 3 osobom podoba się ten post
Jak wszystkie to i ja, nic z przeszłości, nic poważnego... się obaczy :D
 
Załozyłam konto na PH a jakże, dodałam też fotkę (znaną Wam), och ach ile buziaków, ile kwiatków i uśmiechów od wczoraj dotałam (wirtualnych rzecz jasna bo to jedyna droga komunikacji dla osób nie posiadających tzw konta VIP, tylko VIPy mogą pisać wiadomości, reszta może co najwyżej kwiatkować i buziaczkować).
No ale są tacy co to VIPami się czują na całego, i owszem są bardzo śmiali a nawet nie przeszkadza im bariera językowa, to tyle spostrzeżeń na dziś... a teraz fakty :)
 
(I tu muszę wyjaśnić dlaczego Pan pisze w ten a nie inny sposób.. a bo sobie nick Hexa dałam :)) )
 
 
No.1
Hexe ? no tak masz racje ,bo ladna atrakcyjny i kuszaca,szkoda ze nie jestem mlodszy..zaprosil bym na spacer kolacje apotem wspolna kapiel przy swiecach,zycze fajnego dnia niegrozny Teufel....
 
 
 
No.2
Hallo Hexa,
 
Dein Profil gefällt mir. Du hast ein echt umwerfendes Lächeln. Du strahlst auf Deinem Foto so eine Lebensfreude aus. Das gefällt mir. Doch wenn ich Dein Profil recht verstehe, suchst Du einen polnischen Mann? Oder kannst Du Dir auch eine Beziehung mit einem deutschen Mann vorstellen?
 
Liebe Grüße
Frank
23 czerwca 2014 19:42 / 6 osobom podoba się ten post
Boże Jedyny Makumbę zachowaj!!!
23 czerwca 2014 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Nomka, tez mam tam profil i też boki zrywam od tych kwiatuszków, buziaczków, szmpaników i innych durnych emotów :)))))
23 czerwca 2014 20:50

Nomka pisz proszę po Polsku. Moderator

23 czerwca 2014 21:00
A co to jest Nomka PH? Portal randkowy?
23 czerwca 2014 21:01
gosia35

Boże Jedyny Makumbę zachowaj!!!

Gosia! Prawie umarłam ze śmiechu jak to przeczytałam... no jeszcze do tej pory rechotam.
23 czerwca 2014 21:02
Alina

A co to jest Nomka PH? Portal randkowy?

Polskie Serca pisane z angielska :D
Polish Hearts (nie wiem czy moge tu to pisać)
23 czerwca 2014 21:05
Dzięki. Znów jestem o coś mądrzejsza.
23 czerwca 2014 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
O Gott,Nomka zrób przesiew,plewy na bok,a w sicie zostaw samo zboże :):)
23 czerwca 2014 21:12
nomka

Nomka pisz proszę po Polsku. Moderator

Ło Jesoo!
Zaliczyłabym go do typu Smerf Dwojga Nazwisk Ważniak-Ciekawski idący w stronę Szybkiego Billa.
Odpisz mu, że chcesz wiedzieć czy on z żoną ma tych Verwandte tam czy ma może rozbuchane ego pisząc o sobie "wir" (jak większość Niemców).
:DDDDDD
 
23 czerwca 2014 21:36
Odpisałam mu po polsku życząc powodzenia w tłumaczeniu ze zrozumieniem :)))
23 czerwca 2014 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
nomka

Odpisałam mu po polsku życząc powodzenia w tłumaczeniu ze zrozumieniem :)))

Tszeba było mó tak otpisać :):)
23 czerwca 2014 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Tszeba było mó tak otpisać :):)

Hahahaha to by się chłopina głowił :D
23 czerwca 2014 21:41 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Tszeba było mó tak otpisać :):)

Ivanilia! Nie dam rady. Muszę  iść po ścierkę i ślinę z monitora zetrzeć bo go nieopatrznie przez Ciebie oplułam. Wyobraziłam sobię minę tego "Szybkiego Billa" jak wklepuje tekst w google translator, a tam nic i siedzi biedak z głupią miną bo nie wie o co kaman.
23 czerwca 2014 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

Nomka pisz proszę po Polsku. Moderator

No proszę,jaki zdecydowany;)I nie gryzie;))