Hmm

23 czerwca 2014 21:52 / 9 osobom podoba się ten post
tina 100%

No proszę,jaki zdecydowany;)I nie gryzie;))

A może jest w wieku, że nie ma już czym.
23 czerwca 2014 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

A może jest w wieku, że nie ma już czym.

Roześmiałam się w głos:))Ale nad tym też się trzeba zastanowić.Nie wiadomo,kto siedzi po drugiej stronie monitora;)
23 czerwca 2014 22:11
wiek odpowiedni :D
23 czerwca 2014 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

wiek odpowiedni :D

zależy czego szukasz, bo jak spadku to 90+ jest ok
23 czerwca 2014 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
Co tu się dzieje? :D wariaty;)
24 czerwca 2014 07:07 / 1 osobie podoba się ten post
ha ha ha to jeszcze pikuś! byłam na badoo,ale dobre do nauki niemieckiego,chociaż i holenderski się zdarzył,angielski,francuski,na koniec utknęłam z polskim i tak sobie gadamy do dzisiaj polsko-niemiecką mieszanką,tyle,że bez klawiatury już :)
24 czerwca 2014 11:08
Alina

Gosia! Prawie umarłam ze śmiechu jak to przeczytałam... no jeszcze do tej pory rechotam.

hahahahahha  no i dobrze śmiać się trzeba,zobaczymy co nowego jeszcze dojdzie aż boję się pomyśleć:)
24 czerwca 2014 12:38
ech... patriotyzm...
 
 
axxxx napisał:
Jestem Andreas,a ty jak masz na imie.Grüße
 
Hexa napisała:
Witam :) Ja jestem Izabela, rozumiem, że nie jesteś Polakiem?
 
axxxx napisał
Dzieki,bardzo mi milo,teraz juz nie jestem,ale urodzilem sie na Slasku,tam chodzilem do szkoly,obecnie mieszkam w Niemczech na stale,napisz prosze cos o sobie
 
 
 
24 czerwca 2014 12:41 / 3 osobom podoba się ten post
nomka

ech... patriotyzm...
 
 
axxxx napisał:
Jestem Andreas,a ty jak masz na imie.Grüße
 
Hexa napisała:
Witam :) Ja jestem Izabela, rozumiem, że nie jesteś Polakiem?
 
axxxx napisał
Dzieki,bardzo mi milo,teraz juz nie jestem,ale urodzilem sie na Slasku,tam chodzilem do szkoly,obecnie mieszkam w Niemczech na stale,napisz prosze cos o sobie
 
 
 

No tak,prwadziwy patriota :)  Napisz mu,że Twoja mama pochodzi z Wietnamu,ojciec był Amerykaninem,a Ty urodziłaś się we Francji,a mieszkasz w Niemczech,niech zgaduje jakiej jesteś narodowości :)
24 czerwca 2014 12:42 / 1 osobie podoba się ten post
aż niesmak poczułam
24 czerwca 2014 14:07
nomka

ech... patriotyzm...
 
 
axxxx napisał:
Jestem Andreas,a ty jak masz na imie.Grüße
 
Hexa napisała:
Witam :) Ja jestem Izabela, rozumiem, że nie jesteś Polakiem?
 
axxxx napisał
Dzieki,bardzo mi milo,teraz juz nie jestem,ale urodzilem sie na Slasku,tam chodzilem do szkoly,obecnie mieszkam w Niemczech na stale,napisz prosze cos o sobie
 
 
 

Jest bardzo dużo Ślązaków, którzy nie czują sie Polakami. Prędzej chcieliby sie czuć Niemcami ale im to nie wychodzi. 
A tak poważnie, to nie mogą się doczekać uznania Ślązaków za mnieszość narodową. Sporo powyjezdżało do Niemiec i tam mieszka. Chyba nie tęsknią za Polską. 
24 czerwca 2014 14:22 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No tak,prwadziwy patriota :)  Napisz mu,że Twoja mama pochodzi z Wietnamu,ojciec był Amerykaninem,a Ty urodziłaś się we Francji,a mieszkasz w Niemczech,niech zgaduje jakiej jesteś narodowości :)

Ivanilia! ProszęI Opanuj się kobieto bo nie będę co chwila po ścierkę latać aby monitor czyścić. W końcu od tego plucia to jeszcze mu się coś stanie.
24 czerwca 2014 14:33 / 2 osobom podoba się ten post
:))))) nie ogarniam, profil rózyczkującego :)
 
Szukam
KOBIETY co umiala by zemnom zukunft aufbauen und das treue ehrlichkeit nicht fremd wort ist
 
Moje Zainteresowania
som duzo co sie interesuje plywac biegaci rowerem fahren spacerowac i wieczorami siedziec przy swieczce i musyke suchaci
 
aha... ponoc to Polak
24 czerwca 2014 14:40 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

:))))) nie ogarniam, profil rózyczkującego :)
 
Szukam
KOBIETY co umiala by zemnom zukunft aufbauen und das treue ehrlichkeit nicht fremd wort ist
 
Moje Zainteresowania
som duzo co sie interesuje plywac biegaci rowerem fahren spacerowac i wieczorami siedziec przy swieczce i musyke suchaci
 
aha... ponoc to Polak

O cholera! ten to jest wszystko w jedym! 
I pisze kwieciście!
Zapytaj czy lubi zdjęcia ogladać przy tej świeczce ;)))))
24 czerwca 2014 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

:))))) nie ogarniam, profil rózyczkującego :)
 
Szukam
KOBIETY co umiala by zemnom zukunft aufbauen und das treue ehrlichkeit nicht fremd wort ist
 
Moje Zainteresowania
som duzo co sie interesuje plywac biegaci rowerem fahren spacerowac i wieczorami siedziec przy swieczce i musyke suchaci
 
aha... ponoc to Polak

Stara się. Na mojej poprzedniej stelli miałam sąsiadkę, bardzo miła babkę, która urodziła się w Polsce i w wieku 10-sięciu lat wyemigrowała z rodzicami do Niemiec. Potrafiła powiedzieć "cześć " i "jak się masz", a tak poza tym to niewiele rozumiała. Próbowała sobie przypominać ale w końcu dałyśmy sobie spokój bo jej polski był jeszcze gorszy niż mój niemiecki. Pamiętajcie, że trzydzieści lat temu to ludzie z Polski uciekali, a nie wyjeżdżali legalnie tak jak teraz. Wielu się bało i jak tylko mogło ukrywało fakt, że są Polakami. Przebywali w końcu nielegalnie, a i Niemcy podobno byli wówczas inni niż dzisiaj. Nie oceniałabym tak wszystkiego szybko i po paru zdaniach.