Hmm

26 czerwca 2014 19:53 / 2 osobom podoba się ten post
siwa

trudno mi sie odniesc do tego bo caly czas was czytalam jak tylko mialam dostep do kompa;pewno troche stracilam,bo lubilam jak dyskutowalyscie,czasami mi jezyk swiezbil zeby ktorejs odpowiedziec i nie zawsze byl to pozytywny komentarz

nie chodzi na naszym forum o pisanie samych pozytywnych komentarzy i cukrowanie komus.Dobre forum ( a takie jest moim zdaniem nasze) musi opierac na szczerych wypowiedziach.Czasami nie musza byc one mile ale zawsze sa pozytywne jak sa szczere
26 czerwca 2014 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
Nomka,wg mnie to bawidamek,rzucający przynętę w postaci romantycznego opisu.Jak myslisz ile już złowił rybek na ten tekst? Ale,ale mozesz zarzucić sieć:)
26 czerwca 2014 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
Nomka, jako doświadczona, wirtualna randkowiczka, kategorycznie stwierdzam, ze to Piotruś Pan, a takich omijać z dalego. Jednakowoż wiem, że ty tam tylko dla jaj się zalogowałaś, podobnie jak ja, choc na początku miałam nadzieję :)))) Dla zabicia czasu i ubawu można z nim porandkować, ale tylko dla jaj. Takich jak on, sądządz po opisie trzeba by adoptowac , bo jak dziecko we mgle funkcjonuje. Miałam takiego, choć zywego i poznanego w realu. Na adopcję się nie zgodziłam , bo dziecko już mam i to prawdziwego faceta a nie popierdółkę.
26 czerwca 2014 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
A tak w ogóle, jak chcecie sobie horyzonty rozwinąc w kontekscie internetowych randek i facetów, to wpiszcie w wyszukiwarkę, oszukane na sympatii. Lepsze od najlepszej komedii, a naiwnosc kobiet az przeraża.
26 czerwca 2014 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
Doła mam, wracam za 4 dni do domu, a tam........... miliony spraw do załatwienia i to bardzo waznych i trudnych, ponad 4 miesiące w domu mnie nie było, więc same rozumiecie. Ale jak mi wróci dobry humor, którym sie szczycę, to znów na bloga wejde i będzie kontynuacja :))))))
26 czerwca 2014 22:39 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

a tu taki ancymonek :)  podgląd w profil, niezły :D
 
O mnie
A ja będę kraść!Podstępnie i bezlitośnie!I możesz sobie płakać godzinami żałośnie,a ja będę kraść!A ofiarą moją będziesz tylko Ty. Więcej nikt.Co Ci ukradnę? Ha!Wszystko... Najpierw sny...Piękne i pachnące,nasycone naszym ciałem(nie mów rano: "Ja nie chciałam...")Chciałaś, dobrze o tym wiesz!Ale jeszcze czegoś strzeż...Bo na rozum Twój mam chrapkęjak na smaczną czekoladkę.Zamiast myśli składnych, ludzkich,zamiast świata realnego,będziesz myśleć tylko o mnie...Będziesz patrzeć w krople deszczujak na moją twarz, z nadzieją,że się sama zamienisz w jednąi się nasze krople zleją.Smutek zabiorę, zostawię uśmiech.Gdy on Cię złapie, nie krzycz: "Ech, puść mnie!"Śmiej się do zupy, żarówki i kotka,znów bądź jak dziecko - słodka idiotka.Autor nieznany...mi przynajmniej...
Szukam
Jest ogień grzechu we mniei świętości jasny płomień.Jest duszy biel i serca czerwieńi myśli pokusą splamione.Jest popiół spalonych marzeńI przysiąg mych święta ziemia.Jest wir rzeki zwykłych zdarzeńI źródło świadomości strumienia.Jest we mnie oddech wiecznościI chłodny wiatr zwątpienia.Jest studnia wyczerpanej miłościI jezioro łez zapomnienia.Gubię się wśród tego codziennie.Nie odróżniam od prawdy złudzenia,Bo bez przerwy szukam daremnieTego,czego we mnie już nie ma...P.S.Chciałbym mieć brzydka dziewczynę,ze nikt by brzydszej nie miał...Lepsi by byli gdzie indziej, ale tu ja był bym naj...Robiłbym z nią brzydkie rzeczy, w dni brzydkie,na brzydki sposób...Miałbym ja w domu,i w kinie...zazdrościło by mi wiele osób...Kilku autorów do kupy, znam jednego...lecz nie pamiętam w którym wydaniu "Powtórki z rozrywki" to zasłyszałem...słuchacze Trojki będą wiedzieli...
Moje Zainteresowania
Sobota rano spać nie możeszWstaniesz, kapcie włożyszPotem się golisz tylko dla niejI do łóżka śniadaniePrzynosisz jej z porannym słonkiem Po to by małżonkęNamówić na co nieco małe-No chyba zwariowałeś!Ona ogląda się za tymiNo wiesz, lepiej ubranymiBo to prawdopodobnie gejeTak, taką masz nadzieję.Wydasz ostatnie zaskórniakiBo chcesz nadrobić brakiA ona wzrusza ramionamiWięc przykro ci czasami.Kobiety jak te kwiaty, kto żonaty ten wiePowąchać tak, dotykać nieMinęła pora godowa,Teraz tylko boli głowa.Kobiety jak te kwiaty, nie podniecaj sięPowąchać tak, dotykać nieGdy przyjdzie wiosnaPrzyjmij ten cios na klatę,Jeszcze gorzej będzie latem…P.S.Oczywiście rowniez nie pale - widoczne na awatarze cygaro było dla dekoracji spektaklu z Havany...

1. Ma wyobraźnię
2. umie ukladać porządnie zdania
3. pisze o niby o kobiecie wymarzonej ale w każdym zdaniu przeważa "ja"
4. wniosek z pkt. 3: jego nie będzie dla kobiety, ona ma być dla niego.
5. Preferuje kilka kobiet naraz lub szybko nudzi się kobietą.
6. Dusza towarzystwa i egoista.
7. Nie wiem czemu ma służyć cytat z piosenki Bukrtyka na końcu.
 
Podsumowanie: na jednorazowy skok można sobie pozwolić i nie mieć nadziei na coś poważniejszego.
Drugi biegun typu mężczyzny w opozycji powyższego: samotnik, który nie potrafi stworzyć związku bo zbyt dlugo byl sam mimo że bardzo by chcial i cały czas szuka czegoś na poważnie i stałęgo.
26 czerwca 2014 22:54 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

hmmmm a co Ty tak serio?
przeca to nie ja pisałam :)))

To nie przepisy, zeby wklejac po niemiecku. Pisz pa polski, bo my nie rozumiejum Twoich romansidłów :DDDDDDDDDDDD
26 czerwca 2014 23:03 / 3 osobom podoba się ten post
lena7

1. Ma wyobraźnię
2. umie ukladać porządnie zdania
3. pisze o niby o kobiecie wymarzonej ale w każdym zdaniu przeważa "ja"
4. wniosek z pkt. 3: jego nie będzie dla kobiety, ona ma być dla niego.
5. Preferuje kilka kobiet naraz lub szybko nudzi się kobietą.
6. Dusza towarzystwa i egoista.
7. Nie wiem czemu ma służyć cytat z piosenki Bukrtyka na końcu.
 
Podsumowanie: na jednorazowy skok można sobie pozwolić i nie mieć nadziei na coś poważniejszego.
Drugi biegun typu mężczyzny w opozycji powyższego: samotnik, który nie potrafi stworzyć związku bo zbyt dlugo byl sam mimo że bardzo by chcial i cały czas szuka czegoś na poważnie i stałęgo.

Ad 7. Pewnie żonaty i dlatego szuka przygód, bo "Kobiety jak te kwiaty, nie podniecaj się. Powąchać tak, dotykać nie"(żona). Kochanka opisana w Szukam: "Robiłbym z nią brzydkie rzeczy, w dni brzydkie,na brzydki sposób"
 
A tak apropo, czytajac bloga oplułam się :))))))))))))))))
27 czerwca 2014 07:51 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nomka,wg mnie to bawidamek,rzucający przynętę w postaci romantycznego opisu.Jak myslisz ile już złowił rybek na ten tekst? Ale,ale mozesz zarzucić sieć:)

ahhh nie zamierzam nawet wchodziwć w konwersacje ;d    
 
e: na razie gadam sobie z F, grzeczny, pitu pitu o pogodzie, odpisuję mu po niemiecku ale gdy zadaje duzo pytań... odpowiadam po polsku :D a niech się postara troszku hihi, tym bardziej, ze mam w profilu, ze co najwyżej mnie spacer interere  
 
e2: hihi normalnie ślepam jest... przeglądam profil jednego ślązoka co godo, ze 30 lat w de i zerkam na status związku i oczywiście zamiast "w separacji" przeczytałam "w desperacji" hahaa
 
e3: jaki smaczny byczek mnie mrugnął :D ale byczka już nie chcę... był taki jeden pfff... ciężki typ no i 1 numero
27 czerwca 2014 17:55 / 3 osobom podoba się ten post
Przepraszam, że się wetnę w nie swój blog, ale pobiegałam trochę po gazetowym forum i przekleję akurat w temacie co napisał jeden ktoś (mężczyzna).
Temat: "jakie forum randkowe jest najlepsze"
 
   27.06.14, 15:37 dziekuje za (p)odpowiedzi. Moze sie nie wyrazilem dokladnie, nie zalezy mi na 'figielkach', chlopcach i "fspanialych meszczyznach", a Nowy York to ja mam tak naprawde bardzo gleboko w doopie. Co mnie interesuje to poznac jakas fajna kobiete z miasta (min do trzeciego pokolenia wstecz+). Reszta walorow jest do polubownego uzgodnienia. Czyli reasumujac politycznie niepowprawnie: 1. Nie ze wsi i to 3 pokolenia wstecz+ (liminuje 70% trzepaczek) 2. Bezdzietna (eliminuje dalsze 25% chetnych na wlezienie komus na plecy za ten tutaj tak bardzo opiewany - "nieziemski seks". 3.Niemlode ale mlode duchem, po 50+, moze byc nawet duzo ale uwaga: bez przesady, moje tolerancje maja pewne granice. 4. Bez wnukow. Nie znosze sluchac o tym ze wnuczek sie ze$ral pierwszy raz w wozeczku. 5. Z powyzszych ograniczen wynika ze moze uzbieralaby sie jedna, gora dwie osoby. Moze nawet byc mezatka w tolerancyjnym zwiazku. Dziekuje za cierpliwosc w czytaniu i analizowaniu mojej skromnej nikowosci. Czytajac powyzsze sami widzicie jak sp-doliliscie swoje zycie.   :D
27 czerwca 2014 20:09
lenko a wcinaj sie :)
ubawił mnie Twoj post :)))