Hmm

24 czerwca 2014 21:59 / 2 osobom podoba się ten post
Faktycznie ,francuski jest trudniejszy od niemieckiego:):):)
24 czerwca 2014 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

reszta nie ma konta premium więc może tylko buziaczkować :D
no nie liczę Polaka z Francji... po 50 :))

oddaj go mi bo Waszych blogach i wynurzeniach lapie totalnego dola
24 czerwca 2014 22:00 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Faktycznie ,francuski jest trudniejszy od niemieckiego:):):)

No nie wiem nie wiem :D
zalezy czy werbalny czy organoleptyczny!
24 czerwca 2014 22:02
siwa

oddaj go mi bo Waszych blogach i wynurzeniach lapie totalnego dola

cholewcia zgubiłam go gdzieś   załóż sobie tam konto i razem tu podyskucimy ;d
 
 
ooo Niemiec ma brata bliźniaka :)
24 czerwca 2014 22:17
nomka

cholewcia zgubiłam go gdzieś   załóż sobie tam konto i razem tu podyskucimy ;d
 
 
ooo Niemiec ma brata bliźniaka :)

szalenie nie lubie zakladac kont;na opiekunkowie zrobilam to dopiero po 17 m-cach
24 czerwca 2014 22:21
Oj, Siwa, Siwa, co ja z Tobą mam! Zamiast film w telewizorowni sobie obejrzeć, szukam Twoich postów po całym forum, by mózg zapłodnić jakimś Twoim słowem i móc charakterystykę w krzywym zwierciadle napisać...
24 czerwca 2014 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
troche Ci to utrudniam nie mozesz miec wszystkich tak latwo
24 czerwca 2014 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
siwa

troche Ci to utrudniam nie mozesz miec wszystkich tak latwo

Kobieta trudna do zdobycia? Mężczyzna we mnie rumieni się z radości!
24 czerwca 2014 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
nie wiedzialam,ze siedzi w Tobie poetycko uzdolniony mezczyzna
24 czerwca 2014 22:33
siwa

nie wiedzialam,ze siedzi w Tobie poetycko uzdolniony mezczyzna

Wbrew temu co niektórzy o mnie sądzą, nie jestem bezpłciowa, ale wielopłciowa.
 
Dawaj Nomka więcej tych tekstów, bo ileż można czekać na dobrą zabawę...
24 czerwca 2014 22:35
a jest jeszcze jakas oprocz meskiej i damskiej
24 czerwca 2014 22:37
romana

Wbrew temu co niektórzy o mnie sądzą, nie jestem bezpłciowa, ale wielopłciowa.
 
Dawaj Nomka więcej tych tekstów, bo ileż można czekać na dobrą zabawę...

Ha... no może inny portal jeszcze ogarne to bedzie wiecej :))))
 
 
A czy na mnie masz jakąś satyre :)?
26 czerwca 2014 18:46
a tu taki ancymonek :)  podgląd w profil, niezły :D
 
O mnie
A ja będę kraść!Podstępnie i bezlitośnie!I możesz sobie płakać godzinami żałośnie,a ja będę kraść!A ofiarą moją będziesz tylko Ty. Więcej nikt.Co Ci ukradnę? Ha!Wszystko... Najpierw sny...Piękne i pachnące,nasycone naszym ciałem(nie mów rano: "Ja nie chciałam...")Chciałaś, dobrze o tym wiesz!Ale jeszcze czegoś strzeż...Bo na rozum Twój mam chrapkęjak na smaczną czekoladkę.Zamiast myśli składnych, ludzkich,zamiast świata realnego,będziesz myśleć tylko o mnie...Będziesz patrzeć w krople deszczujak na moją twarz, z nadzieją,że się sama zamienisz w jednąi się nasze krople zleją.Smutek zabiorę, zostawię uśmiech.Gdy on Cię złapie, nie krzycz: "Ech, puść mnie!"Śmiej się do zupy, żarówki i kotka,znów bądź jak dziecko - słodka idiotka.Autor nieznany...mi przynajmniej...
Szukam
Jest ogień grzechu we mniei świętości jasny płomień.Jest duszy biel i serca czerwieńi myśli pokusą splamione.Jest popiół spalonych marzeńI przysiąg mych święta ziemia.Jest wir rzeki zwykłych zdarzeńI źródło świadomości strumienia.Jest we mnie oddech wiecznościI chłodny wiatr zwątpienia.Jest studnia wyczerpanej miłościI jezioro łez zapomnienia.Gubię się wśród tego codziennie.Nie odróżniam od prawdy złudzenia,Bo bez przerwy szukam daremnieTego,czego we mnie już nie ma...P.S.Chciałbym mieć brzydka dziewczynę,ze nikt by brzydszej nie miał...Lepsi by byli gdzie indziej, ale tu ja był bym naj...Robiłbym z nią brzydkie rzeczy, w dni brzydkie,na brzydki sposób...Miałbym ja w domu,i w kinie...zazdrościło by mi wiele osób...Kilku autorów do kupy, znam jednego...lecz nie pamiętam w którym wydaniu "Powtórki z rozrywki" to zasłyszałem...słuchacze Trojki będą wiedzieli...
Moje Zainteresowania
Sobota rano spać nie możeszWstaniesz, kapcie włożyszPotem się golisz tylko dla niejI do łóżka śniadaniePrzynosisz jej z porannym słonkiem Po to by małżonkęNamówić na co nieco małe-No chyba zwariowałeś!Ona ogląda się za tymiNo wiesz, lepiej ubranymiBo to prawdopodobnie gejeTak, taką masz nadzieję.Wydasz ostatnie zaskórniakiBo chcesz nadrobić brakiA ona wzrusza ramionamiWięc przykro ci czasami.Kobiety jak te kwiaty, kto żonaty ten wiePowąchać tak, dotykać nieMinęła pora godowa,Teraz tylko boli głowa.Kobiety jak te kwiaty, nie podniecaj sięPowąchać tak, dotykać nieGdy przyjdzie wiosnaPrzyjmij ten cios na klatę,Jeszcze gorzej będzie latem…P.S.Oczywiście rowniez nie pale - widoczne na awatarze cygaro było dla dekoracji spektaklu z Havany...
26 czerwca 2014 18:53
siwa

szalenie nie lubie zakladac kont;na opiekunkowie zrobilam to dopiero po 17 m-cach

Nie żałujesz ,że czekałaś tyle czasu:)
26 czerwca 2014 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie żałujesz ,że czekałaś tyle czasu:)

trudno mi sie odniesc do tego bo caly czas was czytalam jak tylko mialam dostep do kompa;pewno troche stracilam,bo lubilam jak dyskutowalyscie,czasami mi jezyk swiezbil zeby ktorejs odpowiedziec i nie zawsze byl to pozytywny komentarz