Mr. Monk

12 sierpnia 2014 11:34 / 5 osobom podoba się ten post
Nasz koleżanka się leni,wpisów brak....Nomciu,jak mamy Cię zdopingowac?
12 sierpnia 2014 11:34 / 4 osobom podoba się ten post
nomka

Hyh, pisemko dla betrojerinek na głodzie ^^

A Ty co się tak opitalasz !....:))))))))))))..... Natychmiast proszę wziąć się za pisanie !!!!!!!.. :))))
12 sierpnia 2014 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nasz koleżanka się leni,wpisów brak....Nomciu,jak mamy Cię zdopingowac?

Koleżanka na rowerku teraz zapi...tala :DDDDDD
12 sierpnia 2014 12:52 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nomciu już jestem na FB,jak moge Cię znależć?

Kochana, w profilu opiekunkowym mam efbeka mojego :)))
12 sierpnia 2014 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
emi

Koleżanka na rowerku teraz zapi...tala :DDDDDD

Aaaaa zapitalałam :)
ze 20 km co najmniej a pozniej pod strachem bo droge w lesie zgubiłam i znalazła,m sie z drugiej strony wiochy niż myslałam, a pewna tego, ze jade dobzre to nadrobiłam kolejne kilka km buhahaaaa..
 tyłka nie czuje :D ale to może pzrez to, ze zdazyłam sie wyduszać :)))
12 sierpnia 2014 12:54 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A Ty co się tak opitalasz !....:))))))))))))..... Natychmiast proszę wziąć się za pisanie !!!!!!!.. :))))

Łeeee nudy na pudy ale coś mi tam sie w łebku kołacze jeszcze po rozmowie z Junonką w realu, myslę, że jak mi się zakce to napisze :))    
 
hihi waniliowa, a my sie nie miałysmy w kumplach do tej pory :D
 
wysłałam Ci leniuszku zapke na fb :)
12 sierpnia 2014 13:00 / 2 osobom podoba się ten post
nomka

Kochana, w profilu opiekunkowym mam efbeka mojego :)))

No wiesz co...nie wstyd Ci było do tej pory nieprzyjażnić się ze mną? Na szczęście błąd naprawiony :))
12 sierpnia 2014 13:03 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

Łeeee nudy na pudy ale coś mi tam sie w łebku kołacze jeszcze po rozmowie z Junonką w realu, myslę, że jak mi się zakce to napisze :))    
 
hihi waniliowa, a my sie nie miałysmy w kumplach do tej pory :D
 
wysłałam Ci leniuszku zapke na fb :)

Taaa,weż mi powiedz z czym się je tego fb.....nie umiem tego dziadostwa obsługiwać hihi
12 sierpnia 2014 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Taaa,weż mi powiedz z czym się je tego fb.....nie umiem tego dziadostwa obsługiwać hihi

Wyskoczyła Ci tam wiadomość to kliknij to :)
13 sierpnia 2014 05:54 / 6 osobom podoba się ten post
nomka

Wyskoczyła Ci tam wiadomość to kliknij to :)

Jeszcze mi tu będzie namawiała ..." kliknij , kliknij " !!!!!...... sryknij a nie kliknij , bierz się za pisanie , bo te króciutki posty tak wyglądają jak byście sms -y pisały .....Do roboty ( pisania ) i to natychmiast !!!!!........ proszę :)))) ......... Ivanilka ma se znależć galantego , bogatego i mądrego ( byle nie za mądrego ) chlopa a nie uczyć się .......klikania myszką :)))))))))
13 sierpnia 2014 08:09 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jeszcze mi tu będzie namawiała ..." kliknij , kliknij " !!!!!...... sryknij a nie kliknij , bierz się za pisanie , bo te króciutki posty tak wyglądają jak byście sms -y pisały .....Do roboty ( pisania ) i to natychmiast !!!!!........ proszę :)))) ......... Ivanilka ma se znależć galantego , bogatego i mądrego ( byle nie za mądrego ) chlopa a nie uczyć się .......klikania myszką :)))))))))

Kochana czasem i myszką trzeba klikną dla relaksu ( z braku głebokiego pchniecia cy jak to było hehehe).
13 sierpnia 2014 08:32 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jeszcze mi tu będzie namawiała ..." kliknij , kliknij " !!!!!...... sryknij a nie kliknij , bierz się za pisanie , bo te króciutki posty tak wyglądają jak byście sms -y pisały .....Do roboty ( pisania ) i to natychmiast !!!!!........ proszę :)))) ......... Ivanilka ma se znależć galantego , bogatego i mądrego ( byle nie za mądrego ) chlopa a nie uczyć się .......klikania myszką :)))))))))

"galantego , bogatego i mądrego ( byle nie za mądrego ) " i najlepiej, żeby miał brata bliźniaka (bliźniak dla mnie) :)))))))
17 sierpnia 2014 07:09 / 1 osobie podoba się ten post
Droga Nomko !....Poszczułaś nas , popisałaś ...i ... się skończyło . Tak się nie robi ! :))))))..... do pisania biegiem marsz !
17 sierpnia 2014 10:05 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Droga Nomko !....Poszczułaś nas , popisałaś ...i ... się skończyło . Tak się nie robi ! :))))))..... do pisania biegiem marsz !

Kochana, kiedy nudą wieje ;)
17 sierpnia 2014 10:59 / 3 osobom podoba się ten post
nomka

Kochana, kiedy nudą wieje ;)

Lubię się nudzić  a jeszcze bardziej  czytać -nawet nudne historie . :)))))