Ciekawe i tanie miejsca w PL

26 czerwca 2014 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

och Emi ja też,byłam w Darłówku ,w pensjonacie Karmelia 150,0za 2 osoby ze sniadaniami za 3 dni(2 noce)!  
 
https://travelist.pl/villa-karmelia/weekend-200-m-od-plazy?em_mail=adare23%2540wp.pl&MWID=TRA_PL_NWL_EMA_NWLY_DAI_0000_20140508_WWA_00001200&utm_source=Emarsys&utm_medium=DAI&utm_campaign=WAW+38z%25C5%2582%252Fos+Weekend+nad+Ba%25C5%2582tykiem+-+Wy%25C5%25BCywienie+GRATIS+%25E2%259C%2594+Ostatnie+3+Pokoje+%25E2%259C%2594+TYLKO+48h+%25E2%259C%2594&utm_content=2014-05-08+13%253A00%253A00&emst=nX0nIyYLGg_20846_116207_28
 
warunki extra ale nas bylo tylko dwoje dla rodzin tez sa swietne oferty ,trzeba poszukac naprawde
,w kazdej chwili mozna tam wejsc i kupic i nie kupuj SAMA z neta,bo czasem osrdoka w ogole NIE MA!

Ja kupuję na gruponie lub okaziku. Reklamacje składam im jak ośrodka nie będzie. Teraz jadę na tydzień czasu w pięć osób za 960zł. Bez wyżywienia, ale ja takich ofert tylko szukam, bo nie lubie być na urlopie uwiązana od wyznaczonego czasu na posiłki.
26 czerwca 2014 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
A jeśli Wambierzyce to zaliczyć trzeba: Kłodzko z twierdzą, Bardo Śl. z cudowną drogą krzyżową i sanktuarium, Duszniki z muzeum papieru, potem Chełmsko Śląskie z zachowanymi chatami włókniarzy, Kudowę - uzdrowisko, do Świdnicy można skoczyć - kościół pokoju i piękna starówka a stąd 30min do Wałbrzycha i koniecznie! zamek Książ.
Gór ci u nas dostatek: moja ukochana Wlk Sowa i Ślęża, często chadzam na Chełmiec i Ptasią Kopę i Wołowiec.
A jeśli Wlk Sowa to Walim i Głuszyca: sztolnie z II wojny światowej.
No mogłabym opowiadać i opowiadać, bo przewodnikiem górskim też jestem :)
26 czerwca 2014 19:25
nomka

Achhhh... pojechałabym gdzieś z młodymi chocby na tydzień, w góry najchętniej a moze... morze? Bez różnicy... najchętniej po 15 lipca, o! No i może ktoś z Was wie? Potrzebuję dwa pokoiki w ciekawym miejscu, no i tanim rzecz jasna...

proponuje willa grazyna pod szklarska poreba
26 czerwca 2014 19:25
w glowie mi sie zakrecilo :D
26 czerwca 2014 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
zuch dziewczynka,szukaj dalej,może jeszcze cos lepszego znajdziesz,dzwon i NEGOCJUJ :)))
26 czerwca 2014 19:26
ORIM

do granicy polsko-czesko-niemieckiej rowniez blisko,no i do mnie haha

No, a pamiętasz w l.90tych jak się jeździlo do Czech po piwo i wódkę i masło pomazankowe? Bo korona nisko stała?
:))))
26 czerwca 2014 19:27
nomka

w szklarskiej znalazłam 4osobowy pokoj za 350 zł na tydzien :D

dobra cena jak by nie bylo to juz  wakacje
26 czerwca 2014 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

A jeśli Wambierzyce to zaliczyć trzeba: Kłodzko z twierdzą, Bardo Śl. z cudowną drogą krzyżową i sanktuarium, Duszniki z muzeum papieru, potem Chełmsko Śląskie z zachowanymi chatami włókniarzy, Kudowę - uzdrowisko, do Świdnicy można skoczyć - kościół pokoju i piękna starówka a stąd 30min do Wałbrzycha i koniecznie! zamek Książ.
Gór ci u nas dostatek: moja ukochana Wlk Sowa i Ślęża, często chadzam na Chełmiec i Ptasią Kopę i Wołowiec.
A jeśli Wlk Sowa to Walim i Głuszyca: sztolnie z II wojny światowej.
No mogłabym opowiadać i opowiadać, bo przewodnikiem górskim też jestem :)

zara nadam dzieciakom,bo łazikują i jada w tame okolice:))))))))))))))
26 czerwca 2014 19:29
ORIM

dobra cena jak by nie bylo to juz  wakacje

ale sniadanka i obiadokolacje to jest zla opja,bo jedzenia w brod,kazdy je co lubi ile chce, a obiadokolacje to samo,trzeba tylko cos przegryzc w ciagu dnia,to jest super sprawa w gora i odpadaja zakupy,ale to tylko opcja:)
26 czerwca 2014 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

No, a pamiętasz w l.90tych jak się jeździlo do Czech po piwo i wódkę i masło pomazankowe? Bo korona nisko stała?
:))))

ja jeszcze kupowalem schab,poledwice wedzona i brendy.Do tego ryby i zolty ser.Do granicy mam 20 km wiec jezdzilem
26 czerwca 2014 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

w szklarskiej znalazłam 4osobowy pokoj za 350 zł na tydzien :D

Gdybyś wahała się między Karpaczem a Szklarska, to jednak polecałabym Szklarską....masz tam  lepszy dojazd w różne kierunki. Zarówno możesz podjechać do Karpacza, jak i np. w Góry Izerskie. A sama Szklarska  - poezja. Nie można zapomnieć o przepięknych wodospadach.
Ja kiedyś zrobiłam sobie wycieczkę ze Szklarskiej na Szrenicę, a później ze schroniska (tam był nocleg) skoro świt na Śnieżkę i zeszłam do Karpacza. Obiecałam sobie, że to powtórzę . Oprócz tego wydaje mi się, że w Szklarskiej jest troszkę taniej i łatwiej o nocleg
26 czerwca 2014 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

No, a pamiętasz w l.90tych jak się jeździlo do Czech po piwo i wódkę i masło pomazankowe? Bo korona nisko stała?
:))))

a ABSYNT tyz se przywiozlam i pilam po kawalku ze 2 lata bo to ze 70 volt ma,..halucynacji artystycznych,,,nie bylo:(((
26 czerwca 2014 19:31
ORIM

ja jeszcze kupowalem schab,poledwice wedzona i brendy.Do tego ryby i zolty ser.Do granicy mam 20 km wiec jezdzilem

My jeździliśmy na Mieroszów. :)
26 czerwca 2014 19:31
Annika

Gdybyś wahała się między Karpaczem a Szklarska, to jednak polecałabym Szklarską....masz tam  lepszy dojazd w różne kierunki. Zarówno możesz podjechać do Karpacza, jak i np. w Góry Izerskie. A sama Szklarska  - poezja. Nie można zapomnieć o przepięknych wodospadach.
Ja kiedyś zrobiłam sobie wycieczkę ze Szklarskiej na Szrenicę, a później ze schroniska (tam był nocleg) skoro świt na Śnieżkę i zeszłam do Karpacza. Obiecałam sobie, że to powtórzę :-). Oprócz tego wydaje mi się, że w Szklarskiej jest troszkę taniej i łatwiej o nocleg :-)

a ja w tym roku bylam i Szklarskiej i w Karpaczu ze wskazaniem na Karpacz,ktos tam dobrze z Unii korzysta:))))
26 czerwca 2014 19:33
ziolkowa

a ABSYNT tyz se przywiozlam i pilam po kawalku ze 2 lata bo to ze 70 volt ma,..halucynacji artystycznych,,,nie bylo:(((

Co by nie mówić - dziedzictwo wojaka Szwejka z Budziejowic  ;)
I łun absynt pil jak przystało na żołnierza CK :)