Ciekawe i tanie miejsca w PL

26 czerwca 2014 19:33
lena7

My jeździliśmy na Mieroszów. :)

dokladnie bo to wlasnie do przejscia w Golinsku mam 20 km
26 czerwca 2014 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

a ja w tym roku bylam i Szklarskiej i w Karpaczu ze wskazaniem na Karpacz,ktos tam dobrze z Unii korzysta:))))

Mi marzą  się od dawna Bieszczady. To jedyne góry w Polsce, których nie znam zupełnie.... Zawsze coś stoi na przeszkodzie. Zawsze znajdą się inne dziury do załatania. Chciałabym pojechac jesienią i zobaczyć piękno połonin.
26 czerwca 2014 19:34
Nomka -jest taka strona letnik.pl-tam cos taniego znajdziesz może:)
26 czerwca 2014 19:34
O! Mi się wlaśnie przypomniało że moja kosmetyczka ma mieszkanie lub domek w Karpaczu. Na wynajm.
Jakby ktoś coś - daję namiar (cen nie znam, adresu też, ale tel do niej).
26 czerwca 2014 19:37
no na mnie czasem mówią "dragon" jak do roboty gonię:)))))))))))))  
sorry,ale komp mi stanął dęba i to się odnosi do wojaka Szwejka:))))))))
26 czerwca 2014 19:48
Moge jeszcze polecic przekroczyc granice Czeska własnie w Golinsku lub w Lubawce i skierowac sie w kierunku skalnego miasta.Pare lat temu noclegi byly tam za grosze.Obecnie sie to wyrownało,ale naprawde jest gdzie pochodzic i pozwiedzac.Poza tym klimaty czeskie.Czyli w kazdej wiosce knajpa z piwem i jedzeniem,zabytki zadbane i udostepnione do zwiedzania.Zamki z przewodnikami czesto w j.polskim a w samych zamkach np. muzykanci w strojach z danej epoki,bogate zbiory mebli i sprzetow uzywanych przez wlascicieli zamku.Drogi dobre
26 czerwca 2014 19:49
Annika

Mi marzą  się od dawna Bieszczady. To jedyne góry w Polsce, których nie znam zupełnie.... Zawsze coś stoi na przeszkodzie. Zawsze znajdą się inne dziury do załatania. Chciałabym pojechac jesienią i zobaczyć piękno połonin.

byłam ,a jakże ale BARDZO dawno temu na kempingu nad Soliną i zwiedzalismy okolicę,na wędrówki po poloninach chodzil mój syn jak był w harcerstwie w SP ,gory piekne,zalesone,dzikie całkie inne niz te bliżej nas.ale sa zbyt daleko od Pomorza Zachodniego:(
26 czerwca 2014 19:51
ORIM

Moge jeszcze polecic przekroczyc granice Czeska własnie w Golinsku lub w Lubawce i skierowac sie w kierunku skalnego miasta.Pare lat temu noclegi byly tam za grosze.Obecnie sie to wyrownało,ale naprawde jest gdzie pochodzic i pozwiedzac.Poza tym klimaty czeskie.Czyli w kazdej wiosce knajpa z piwem i jedzeniem,zabytki zadbane i udostepnione do zwiedzania.Zamki z przewodnikami czesto w j.polskim a w samych zamkach np. muzykanci w strojach z danej epoki,bogate zbiory mebli i sprzetow uzywanych przez wlascicieli zamku.Drogi dobre

och,tam jeszcze nie byłam,znam z opowiadan mego syna,ale mam ochote sie tam wybrac ,dzięki za podpowiedź:)))))))
26 czerwca 2014 19:52
lena7

O! Mi się wlaśnie przypomniało że moja kosmetyczka ma mieszkanie lub domek w Karpaczu. Na wynajm.
Jakby ktoś coś - daję namiar (cen nie znam, adresu też, ale tel do niej).

Nie mam zdrowia do Ciebie ostatnio. Moderator

26 czerwca 2014 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
nomka

Nie mam zdrowia do Ciebie ostatnio. Moderator

moj " przylatany " szwagier ma pensjonat w Karpaczu W samym centrum.Nie wiem jakie ma ceny bo jakos nie chce kasy jak przyjade ha ha.Jednak namiary znajdziesz w necie."Waldi" apartamenty