Praca opiekuna okiem mężczyzny

14 października 2017 19:38 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

A przez moment myślałam ,że pojawiła się.

Nie strasz, Teresa.
14 października 2017 19:43 / 7 osobom podoba się ten post
Binor

Nie strasz, Teresa.

A ja Binorku podobnych przypadków miałam tu w swojej miejscowości kilka .Dwa u moich dobrych znajomych.
Chyba to znany proceder i zarażliwy.
Ale kiedyś ktoś na tą @ trafi i ją rozpozna.
14 października 2017 20:10 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

A przez moment myślałam ,że pojawiła się.

Nie pojawi się,bo wie że my wiemy.
14 października 2017 20:16 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie pojawi się,bo wie że my wiemy.

No to musiałam przegapić...to o co chodziło z tym Skarbeńkiem,tak w prostych,żołnierskich słowach?
14 października 2017 20:19 / 8 osobom podoba się ten post
Alaska

No to musiałam przegapić...to o co chodziło z tym Skarbeńkiem,tak w prostych,żołnierskich słowach?:-)

Pisała na forum jak to jej szczęścia brakuje do znalezienia szteli,no nikt jej nie chciał ..,nawet przed świętami. Wreszcie znalazła sztele,ale na bilet nie miała,bo musiała sama sobie kupić i....naciągnęła kilka życzliwych osób,a potem zniknęła.
14 października 2017 20:23 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Pisała na forum jak to jej szczęścia brakuje do znalezienia szteli,no nikt jej nie chciał ..:placze1:,nawet przed świętami. Wreszcie znalazła sztele,ale na bilet nie miała,bo musiała sama sobie kupić i....naciągnęła kilka życzliwych osób,a potem zniknęła.

O Franczeska..
15 października 2017 22:07
kacha25

to jest prawda.te miesiace,lata przepracowane tu w de nigdy sie niewróca nam,to juz minęło nie wróci.te dni które spedzamy tutaj nie z rodzinami nie wróca raz na zawsze.minelo
 

Masz rację :[
15 października 2017 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
Moim okiem :D Trzeba poświęcać czas podopiecznym. Rozmawiać z nimi o ich problemach. Pokazywać, że są ważni. Angażować ich w różne prace, gry, dawać dobry przykład. Wiedzieć kiedy się wycofać, nie narzucać swojej obecności.
16 października 2017 08:04 / 7 osobom podoba się ten post
Darko

Moim okiem :D Trzeba poświęcać czas podopiecznym. Rozmawiać z nimi o ich problemach. Pokazywać, że są ważni. Angażować ich w różne prace, gry, dawać dobry przykład. Wiedzieć kiedy się wycofać, nie narzucać swojej obecności.

Od razu widac,ze zeby na opiece zjadles. No i jestes mistrzem gry w "chinczyka". Gratulacje!
16 października 2017 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Moim okiem :D Trzeba poświęcać czas podopiecznym. Rozmawiać z nimi o ich problemach. Pokazywać, że są ważni. Angażować ich w różne prace, gry, dawać dobry przykład. Wiedzieć kiedy się wycofać, nie narzucać swojej obecności.

Trzeba tez byc wdzięcznym Niemcom,że śmieci cie nauczyli segregować.
16 października 2017 09:21
Wiem jedno...zazwyczaj mężczyźni mają trudniejsze sztele niż kobiety...więcej transferu, mało pauzy albo wcale...często wstawanie w nocy... a kasa ta sama...
16 października 2017 10:44 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Wiem jedno...zazwyczaj mężczyźni mają trudniejsze sztele niż kobiety...więcej transferu, mało pauzy albo wcale...często wstawanie w nocy... a kasa ta sama...

Nie byłam jako mężczyzna w opiece ,to nie wiem.Chyba to nie jest regułą.Mietek mój kuzyn miał bardzo lekkie zlecenie .Bracia bliżniacy chcieli chłopa do opieki.Gotował im ,zabierał na wycieczki i pilnował jak dzieci.