Praca opiekuna okiem mężczyzny

05 lipca 2014 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
Mam tylko z gumką w domu (łóżko szerokie na 180cm) i gdzie ja bym takie prześcieradlo prasowała? Nikt mnie nie zmusi!
:)
05 lipca 2014 20:26
ORIM

sprobuje ale jakos nie zapalam sie do robienia tego stale - narazie

narazie to do mnie czy chodzi o twoj zapal?
05 lipca 2014 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

Mam tylko z gumką w domu (łóżko szerokie na 180cm) i gdzie ja bym takie prześcieradlo prasowała? Nikt mnie nie zmusi!
:)

tez nie prasuje bo po nalozeniu naciagnie sie.poza tym jak sie dobrze posklada to nie jest pogniecione..
05 lipca 2014 20:33
ania52

narazie to do mnie czy chodzi o twoj zapal?

o moj zapal do skladania przescieradla
05 lipca 2014 22:07 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że praca bywa ciężka, ale bywa też i lekka. Na pewno jest dobrze płatna. W tej chwili mam tak luzacką stellę że się nudzę. Babcia prawie cały czas śpi. Jak nie śpi, to nie musze nawet jej wolnego czasu organizować, bo woli tv oglądać. Chciałem ją rozruszać i poćwiczyć z nią, to nie chce. Nie ma ochoty iść na spacer nawet.

Jak ci zalezy na tym aby babcie rozruszac to uzywaj podstepow.zapros na lody wiec bedzie spacer.Tylko uwazaj abys sobie nie zburzyl luzackiej stelli ha ha.Czy dobrze platna ? No raczej na polskie warunki tak tylko kosztem duzych wyzeczen.zwlaszcza dziewczyny ktore maja dzieci szaleja z tesknoty za nimi
05 lipca 2014 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
ZE wszystkim sie zgadzam, stella mila, stella przchlapana, rodzinki niem. a co z nasza psyche..Ja zaczynam 4 mc e DE, chce do domu, do normalnego zycia. Ktos powie nie jedz, ale znamy uklady i dlaczego jezdzimy.
05 lipca 2014 22:28 / 8 osobom podoba się ten post
ORIM

Jak ci zalezy na tym aby babcie rozruszac to uzywaj podstepow.zapros na lody wiec bedzie spacer.Tylko uwazaj abys sobie nie zburzyl luzackiej stelli ha ha.Czy dobrze platna ? No raczej na polskie warunki tak tylko kosztem duzych wyzeczen.zwlaszcza dziewczyny ktore maja dzieci szaleja z tesknoty za nimi

Powtarzam często że co niektóre mało kumate osoby zazdroszczą nam tych pieniedzy które przywozimy. No dobra, nie ważne czy one się rozejdą zanim sie zdążymy nimi "nacieszyć" czy leżą odłożone zasilając konto na czas przyszły... Ważne że robimy to kosztem wielu wyrzeczeń, żalu, tęsknot, rozterek - dobrze robię czy nie - i nikt nie pyta o nas samych jak się z tym czujemy. 
Powie ktoś - no dobra, ale przecież nie ma jeszcze przymusu do pracy na wyjeździe, można poszukac roboty w Pl... Czasem jednak nie ma wyjścia i trzeba  zebrać tobołki i ruszać. 
Sądzę że dotyczy to nie tylko kobiet, również mężczyzn. Nie uwierzę bowiem że facet pracujący w De, mający w Pl rodzinę - kobietę, dzieci które kocha i które kochają jego - nie tęskni, nie myśli że chciałby z nimi być zamiast zadowalać się rozmowami na skype czy przez tel...
05 lipca 2014 23:31 / 4 osobom podoba się ten post
Te wszystkie rozterki tymczasowego emigranta nie tylko nas dotyczą -wszyscy ,którzy jeżdżą do pracy za granice mają takie problemy,kobiety i mężczyźni.I tak ze względu na postęp mamy łatwiej niż ci co jeździli 20-30 lat temu np. do USA.Telefonów było mało,o połaczenia ciężko,listy szły tygodniami-patrząc na tow ten sposób w pewnym sensie mamy szczęście ,pracujemy na tyle blisko,ze jakby co to i na piechote do PL,telefony są ogólnodostępne,jest internet.Ciężko,bo rodzina zostaje ale jak pomysle jak tym wcześniejszym emigrantom było trudno.... Nie ,nie ,nie ma co narzekać.
06 lipca 2014 05:54 / 2 osobom podoba się ten post
lena7

Mam tylko z gumką w domu (łóżko szerokie na 180cm) i gdzie ja bym takie prześcieradlo prasowała? Nikt mnie nie zmusi!
:)

Proponuję oddać do magla ha ha ha Kiedyś mi się to zdarzyło,nie posegregowałam,jak przyjechali z magla,szybko dałam kosz z praniem,fajnie się rozklejało ha ha ha,ale miejsca bardzo mało zajmowały hi hi hi
07 lipca 2014 08:01 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Wobec powyższego - dlaczego tak rzadko pojawiasz się u nas na forum? :) Czyżbyś znalazł sobie lepsze towarzystwo? ;)))

Forum to nie jedyna moja rozrywka i sposób na spędzanie wolnego czasu. 
07 lipca 2014 13:40
Jeśli chodzi o internet to: Filmy online, gry online (głupie ale wciąga i pozwala zapomnieć o powoli upływającym czasie), inne portale, muzyka.
07 lipca 2014 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun_Janusz

Jeśli chodzi o internet to: Filmy online, gry online (głupie ale wciąga i pozwala zapomnieć o powoli upływającym czasie), inne portale, muzyka.

cholera ja jakos nie potrafie wydusic gier jak to zrobic?
07 lipca 2014 13:42
opiekun_Janusz

Jeśli chodzi o internet to: Filmy online, gry online (głupie ale wciąga i pozwala zapomnieć o powoli upływającym czasie), inne portale, muzyka.

janusz a aktywny sposob?;-
07 lipca 2014 14:22 / 1 osobie podoba się ten post
Bieganie, zwiedzanie, spacer.
07 lipca 2014 14:24
podoba mi sie zwidzanie,bardzo to polubilam