Tatuaże

15 lipca 2014 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
No i tatuaż wszedł w faze gojenia się i niesamowicie swędzi! a drapać nie wolno, do tego się złuszcza i brzydko to wygląda, no ale jak się go nasmaruje to jest ok. Myślę, że za tydzień będzie po wszystkim
15 lipca 2014 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

No i tatuaż wszedł w faze gojenia się i niesamowicie swędzi! a drapać nie wolno, do tego się złuszcza i brzydko to wygląda, no ale jak się go nasmaruje to jest ok. Myślę, że za tydzień będzie po wszystkim :-)

gora dwa
15 lipca 2014 13:29
kacha25

a mi sie ten bardzo podoba coraz bardziej chce tatuazyk

31 lipca 2014 12:10
 
oj a pomyślałyście co się z tego zrobi za kilka lat? Dzisiaj może i fajnie to wygląda a jak się schudnie/przytyje? Jak skóra się rozciągnie po ciąży? To jest ozdoba na całe życie. Ja bym sobie tak ciała jednak nie dekorowała.
08 sierpnia 2014 16:59
Sówka

Jutro idę robić tatuaż, mam pietra, ale od bardzo dawna nosiłam się z takim zamiarem. Ostatecznie wybrałam taki wzór na początek...

na poczatek?? a co dalej??
08 sierpnia 2014 17:01
lena7

A czytałam niedawno w gazecie niemieckiej że najnowsze jakieś tusze mają teraz które można zmyć po jakimś czasie. Nie chodzi o hennę a o tatuaż.

taaaa... zrobilam sobie jakies 6 lat temu tatuaz permanentny- mial zejsc po 3, 4 latach. jakos jest i nigdzie nie ma zamiaru sie ruszyc ;) i jakos specjalnie nie blaknie :D
08 sierpnia 2014 17:02
ORIM

fajny Jednak ja juz wybralem inny i teraz jak wroce to zaczne robic

zaczniesz?? to na raty bedziesz robil?
08 sierpnia 2014 17:07
kacha25

http://tatuaze-wzory.com/galeria-zdjec/tatuaz-dla-kobiety-kwiatek-i3877.html taki sobie zrobie:P

tez mam kwiatuszka mniej wiecej w tym miejscu, ale innego i po prawej stronie
08 sierpnia 2014 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Wiem ze malo ciekawe dla oka.Jednak tak jak juz mowilem moim zdaniem tatuaz powinien cos wyrazac a nie koniecznie musi zdobic

ale moze wyrazac i zdobic jednoczesnie i wtedy jest najlepiej ;)
08 sierpnia 2014 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

na poczatek?? a co dalej??

A np. coś takiego
08 sierpnia 2014 18:59
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

zaczniesz?? to na raty bedziesz robil?

nie znam sie na tym az tak ale raczej na raz sie nie da.Ja chce cos w 3D
08 sierpnia 2014 19:06
Sówka

A np. coś takiego

ladne delikatne. ale ja poprzestane na tym co mam i poczekam, az zejdzie. wieksza glupota niz ten tatuaz byl tylko kolczyk w pepku, ktorego juz nie mam ;) wszystko zalezy co kto lubi i w jakiej ilosci. tu w De zauwazylam ze maja strasznie duzo ogromnych kolorowych tatuazy i jak dla mnie to juz nieladne jest....
08 sierpnia 2014 19:09
ORIM

nie znam sie na tym az tak ale raczej na raz sie nie da.Ja chce cos w 3D

no ja tez kompletnie sie na tym nie znam, dlatego zapytalam ;)
08 sierpnia 2014 19:11 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

ladne delikatne. ale ja poprzestane na tym co mam i poczekam, az zejdzie. wieksza glupota niz ten tatuaz byl tylko kolczyk w pepku, ktorego juz nie mam ;) wszystko zalezy co kto lubi i w jakiej ilosci. tu w De zauwazylam ze maja strasznie duzo ogromnych kolorowych tatuazy i jak dla mnie to juz nieladne jest....

jak to zejdzie?