Tatuaże

07 lipca 2014 15:17
Idę robić tatuaż o 18, jezu trema na maxa
07 lipca 2014 15:22 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie mówiąc juz o ryzyku nabycia np.WZW czy wymiarze estetycznym za 30lat na starej ,zwiotczałej,zwisającej skórze,brrrrr i fuj:(Jakby Matka Natura chciała,żeby się człowiek pomalowany rodził to tak by było:)Widac nie chciała:)

A co Matka Natura. Mowi o operacjach plastycznych,kremach ujedrniajacych,botoxie,czy silikonowym biuscie, a nawet o antybiotykach.Do wszystkiego mozna podejsc w ten wlasnie sposob.Tatuaz jak juz wczesniej pisalem to nie wymysl naszych czasow tylko ma dosc dluga historie.Oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania.Nikt nikogo nie namawia na robienie sobie tatuazy.Sa faktycznie teraz mmodne,a noze za pare lat stana sie wrecz nie do przyjecia.Tak samo jak silikonowe cycki ha ha Chociaz tym ostatnim to chyba nie grozi znajac podejscie pan do tematu wlasnej urody .Pomysl jak wygladaja takie piersi po 30 latach ze stara skora.Tatuaz przy tym to maly pikus
07 lipca 2014 15:23
Sówka

Idę robić tatuaż o 18, jezu trema na maxa

Mam nadzieje ze sie nam pozniej pochwalisz.Powodzenia
07 lipca 2014 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie mówiąc juz o ryzyku nabycia np.WZW czy wymiarze estetycznym za 30lat na starej ,zwiotczałej,zwisającej skórze,brrrrr i fuj:(Jakby Matka Natura chciała,żeby się człowiek pomalowany rodził to tak by było:)Widac nie chciała:)

Kasiu gdyby Matka Natura nie chciała żebyśmy mieli owłosienie na poszczególnych partiach ciała to by nam go nie dała, a jak widzisz w tych czasach owłosienie jest mile widziane jedynie na głowie
07 lipca 2014 15:26
ORIM

Mam nadzieje ze sie nam pozniej pochwalisz.Powodzenia

Nie wiem kiedy uda mi się zrobić zdjęcie bo przecież jakiś opatrunek będe nosić
07 lipca 2014 15:30
Sówka

Nie wiem kiedy uda mi się zrobić zdjęcie bo przecież jakiś opatrunek będe nosić

Bez przesady z tym opateunkiem ha ha nikt cie nie bedzie kroil hihi.Penaten nawilzajaccy sobie kup to bardziej ci sie przyda
07 lipca 2014 15:30
Sówka

Idę robić tatuaż o 18, jezu trema na maxa

Sowa, tremy to ja bym raczej nie miała, bo to przecież na kostce ma być, ale za to wielkiego stracha to i owszem.
Mam nadzieję, że zębów zbyt mocno nie będziesz musiała zaciskać i nam tu poźniej wszystko ładnie opiszesz.
Tatuaż wybrałaś nieziemski. Nie mogę się napatrzeć na tę sówkę, a szczególnie na jej oczęta.
07 lipca 2014 15:49 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

Sowa, tremy to ja bym raczej nie miała, bo to przecież na kostce ma być, ale za to wielkiego stracha to i owszem:-).
Mam nadzieję, że zębów zbyt mocno nie będziesz musiała zaciskać i nam tu poźniej wszystko ładnie opiszesz.
Tatuaż wybrałaś nieziemski. Nie mogę się napatrzeć na tę sówkę, a szczególnie na jej oczęta.

Dzięki
07 lipca 2014 15:50 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Bez przesady z tym opateunkiem ha ha nikt cie nie bedzie kroil hihi.Penaten nawilzajaccy sobie kup to bardziej ci sie przyda

A wiesz , że tak się właśniej czuje!!!
07 lipca 2014 21:08
Sowa! Żyjesz po zabiegu??????
07 lipca 2014 21:32 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem!!! Ból porównywalny do tego przy depilatorze więc nawet momentami był przyjemny Jestm mega zadowolona!!!
07 lipca 2014 21:36
Sówka

Jestem!!! Ból porównywalny do tego przy depilatorze więc nawet momentami był przyjemny :-) Jestm mega zadowolona!!!

No i po bolu i nie jestes zabandazowana cala ha ha
07 lipca 2014 21:36 / 6 osobom podoba się ten post
07 lipca 2014 21:38
Sówka

i super !!! 
07 lipca 2014 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
:)
A co znaczy N...
?