Pożegnanie z podopiecznym

23 lipca 2014 17:23 / 6 osobom podoba się ten post
Bardzo miło wspominam jedno pozegnanie.
Byłam tam pierwsza opiekunką,pani całe zycie była samodzielna.Z powodu trzech złamań w ciagu jednego roku synowie podjeli decyzje o zatrudnieniu opiekunki-pani wypijała codziennie niemała dawke róznych alkoholi i ja miałam czuwac nad jej bezpieczenstwem co by sie znowu nie połamała:)
Wytrzymałysmy ze soba 1 m-c i 5 dni.
Ostatniego wieczora wezwała synów mówiac,że ona nie potrzebuje nikogo do pomocy,przeszkadzam jej i sama sobie da rade.
Było mi to na reke bo nie był to yaki cud-miód.
Była tak szczesliwa,ze juz sobie jadę,że przy pozegnaniu obdarowała mnie napiwkiem-100€.:)
23 lipca 2014 18:11 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Bardzo miło wspominam jedno pozegnanie.
Byłam tam pierwsza opiekunką,pani całe zycie była samodzielna.Z powodu trzech złamań w ciagu jednego roku synowie podjeli decyzje o zatrudnieniu opiekunki-pani wypijała codziennie niemała dawke róznych alkoholi i ja miałam czuwac nad jej bezpieczenstwem co by sie znowu nie połamała:)
Wytrzymałysmy ze soba 1 m-c i 5 dni.
Ostatniego wieczora wezwała synów mówiac,że ona nie potrzebuje nikogo do pomocy,przeszkadzam jej i sama sobie da rade.
Było mi to na reke bo nie był to yaki cud-miód.
Była tak szczesliwa,ze juz sobie jadę,że przy pozegnaniu obdarowała mnie napiwkiem-100€.:)

Szkoda,że bardziej sie nie cieszyła,może stawka by wzrosła:):)
23 lipca 2014 18:12 / 2 osobom podoba się ten post
Nie mam jakichś wielkich pozegnań.Kończe robote dziekuje jak jest za co i do domu jade.Jak wyjeżdam z domu to są pozegnania,że ho ho :):)
23 lipca 2014 19:24
nianta

Moze Szefu zmieni tytuł, bo ja to nie wiedziałam jak to ująć, żeby było dobrze;)

Moim zdaniem tytul ok., przeciez nie ma 'ostatnie pożegnanie'wiec czemu sie komus ze smiercią kojarzy.
Kasia,ciebie nie przytlaczają bo ty chyba z tych co łapią byka za rogi ,twardo stapają po ziemi i każda sprawa to dla nich pestka.Tak cię widzę.
No a ja z tych co bujają w obłokach i wszelkie przyziemne sprawy,odkładane ,nawarstwiane,wydaja sie coraz trudniejsze do załatwienia :(